تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00016.html
۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۸

مهمترین ماسک های روشن کننده ویژه‌ پوست های کدر!

بعضی وقتها احساس می‌کنیم پوستمان تیره و کدر شده ،آن هم نه با نور خورشید و یا خستگی بلکه به حالت جرمی که بر روی پوست سنگینی می کند. چند ماسک روشن کننده مخصوص این نوع پوستها وجود دارد که ساده و راحت در منزل تهیه می شود و بسیار در شفاف کردن پوست موثر است.

قُل قُل: بعضی وقتها احساس می‌کنیم پوستمان تیره و کدر شده ،آن هم نه با نور خورشید و یا خستگی بلکه به حالت جرمی - آنلاین قلیون - که بر روی پوست سنگینی می کند. چند ماسک روشن کننده مخصوص این - آنلاین قلیون - نوع - آنلاین قلیون - پوستها وجود دارد که ساده و راحت در منزل تهیه می شود و بسیار در شفاف کردن پوست موثر است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، بعضی وقتها احساس می‌کنیم پوستمان تیره و کدر شده ،آن هم نه با نور خورشید و یا خستگی بلکه به حالت جرمی که بر روی - آنلاین قلیون - پوست سنگینی می کند. زمانی که چنین احساسی نسبت به پوست خود پیدا می کنیم بهتر است از ماسکهایی که حالت چسبندگی بیشتری - آنلاین قلیون - داشته و این جرم ها را جذب خود کرده و لایه ای از - آنلاین قلیون - روی پوست بر می‌دارد استفاده کنیم و شفافیت و روشنی پوستمان را دوباره بر گردانده و به آن شادابی ببخشیم . چند ماسک روشن کننده مخصوص این نوع پوستها - آنلاین قلیون - وجود دارد که ساده و راحت در منزل تهیه می شود و بسیار در شفاف کردن پوست موثر است.

قبل از آنکه به ماسکها بپردازیم توصیه می شود ماهی یکی ،دو بار در حمام بر روی پوست مرطوب شده - آنلاین قلیون - ی خود سفیداب (روشور) پودر شده بمالید و کمی صبر کرده و سپس با ماساژ و از بین بردن لایه‌های کثیف روی پوست - آنلاین قلیون - آنرا بشویید. این عمل یکی دوبار در ماه هم در پاکسازی ولایه برداری پوست و هم در روشن شدن آن کمک می کند.

ماسک سفیده - آنلاین قلیون - تخم مرغ، روشن کننده پوست های کدر


سفیده تخم مرغ چون حالت چسبندگی شدیدی دارد و علاوه بر شفاف کردن پوست در ترمیم جوشهای صورت نیز موثر است به تنهایی بسیار برای پوست مفید است. - آنلاین قلیون - پس یک سفیده‌ تخم مرغ را خوب به هم می‌زنید تا کاملا سفید شده و کف - آنلاین قلیون - مانند شود سپس این کف سفید را بر روی پوست مالیده و بدون حرکت 15 دقیقه در آرامش دراز بکشید. وقتی کاملا جذب و خشک شد - آنلاین قلیون - پوست را ابتدا با آب ولرم و سپس - آنلاین قلیون - حتما با آب سرد و خنک بشویید. این ماسک را هفته ای دو - آنلاین قلیون - بار در آرامش کامل بزنید.

ماسک عسل و بادام، روشن کننده پوست های کدر

یک قاشق مربا خوری عسل - آنلاین قلیون - را با نصف قاشق چایخوری پودر بادام سفید شده مخلوط کرده که حتما برای راحتی کار عسل را در جای گرمی مثل روی درب - آنلاین قلیون - کتری آب جوش قرار داده تا راحت - آنلاین قلیون - تر - آنلاین قلیون - با پودر بادام مخلوط شود، سپس این مخلوط را کاملا آرام و با حرکت دورانی روی پوست مالیده ،پس از خشک شدن ابتدا با آب ولرم و سپس با آب سرد و خنک بشویید. - آنلاین قلیون - از این ماسک هفته ای یک بار استفاده کنید.

ماسک نشاسته روشن کننده پوست های کدر

نشاسته نیز به دلیل چسبندگی خاصیت تمیز کردن پوست را دارد و تمام جرم های پوستی را گرفته و در ترمیم جوشها نیز بسیار موثر است. برای درست کردن ماسک نشاسته هم می‌توانید از یک قاشق غذاخوری ماست کم چرب - آنلاین قلیون - و یک قاشق چایخوری - آنلاین قلیون - نشاسته استفاده - آنلاین قلیون - کنید و هم می‌توانید - آنلاین قلیون - به جای ماست از یک قاشق شیر استفاده کرده، پس از مخلوط کردن آن را به آرامی بر روی پوست زده و صبر کنید تا کاملا جذب وخشک شود - آنلاین قلیون - و همانند ماسکهای قبلی ابتدا با آب ولرم - آنلاین قلیون - وسپس با آب خنک وسرد بشویید. از این ماسک نیز هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید.

ماسک عسل و شیر، روشن کننده پوست های کدر

یک قاشق عسل را با یک قاشق چایخوری پودر شیر مخلوط کرده و به همان ترتیب ماسکهای قبلی بر روی پوستتان بزنید و پس از جذب و خشک شدن با آب ولرم و سپس با آب خنک - آنلاین قلیون - شستشو نمایید.

نکته شماره 1 : از این ماسک - آنلاین قلیون - می‌توانید به عنوان شیر پاک کن برای پاک کردن کرم وکرم پودر از روی صورت نیز استفاده کنید .

نکته شماره 2 : در تمامی این ماسکها حتما از صحبت - آنلاین قلیون - کردن وخندیدن و حرکت کردن خودداری کنید زیرا هم بهتر است ماسکها را در آرامش کامل و - آنلاین قلیون - با فکری آرام استفاده کنید تا تاثیر بیشتری بر روی پوست داشته باشد و هم از به وجود آمدن چین - آنلاین قلیون - وچروک های صورت جلو گیری کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram