تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیون فتح


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00301.html

۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶

آیا تستوسترون موجب آکنه می شود؟ چگونه؟

تستوسترون به تنهای موجب بروز آکنه در پوست نمی شود. با این وجود، میزان بیش از حد این آندروژن می تواند شدت آکنه را افزایش دهد.

قُل قُل:تستوسترون به تنهای موجب بروز آکنه در پوست نمی شود. با این وجود، میزان بیش از حد این آندروژن می تواند شدت آکنه را افزایش دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران،مسیر دستیابی به پوستی شاداب و درخشان با چالش های بسیاری همراه است. آکنه یکی از مشکلات شایع پوستی است که به دلایل مختلف مانند عدم تعادل هورمون ها، ژنتیک، رژیم غذایی و بهداشت شخصی شکل می - آنلاین قلیون فتح - گیرد.

رابطه تستوسترون و آکنه

به گزارش "نیو هلث ادوایزر"، در میان این دلایل، نوسانات هورمونی، به ویژه تستوسترون، اغلب مقصر اصلی محسوب می شوند. آیا تستوسترون به واقع موجب آکنه می شود؟ این اتفاق چگونه رخ می دهد؟ در ادامه با پیوند بین این هورمون و بروز آکنه بیشتر آشنا می شویم.


آیا تستوسترون موجب آکنه می شود؟ چگونه؟

پیش از ارائه پاسخ مناسب به این که آیا تستوسترون موجب آکنه می شود، آشنایی با خود - آنلاین قلیون فتح - این هورمون ضروری است.

سیستم غدد درون ریز بدن انسان از غدد مختلفی تشکیل شده که حدود 10 نوع هستند. این غدد مسئولیت - آنلاین قلیون فتح - ترشح هورمون هایی خاص را بر عهده دارند که به تحریک و بهبود فرآیندهای مختلف در بدن کمک می کنند. غده - آنلاین قلیون فتح - آدرنال یکی از این غدد است که وظیفه اصلی آن تولید آندروژن هاست. تستوسترون یک آندروژن مهم در مردان - آنلاین قلیون فتح - محسوب می شود. این هورمون مسئولیت توسعه ویژگی های جنسی مردانه را بر عهده دارد. اگرچه تستوسترون یک هورمون مردانه در نظر گرفته می شود، اما به مقدار کم ممکن است در زنان نیز وجود داشته باشد.

تستوسترون به تنهای موجب بروز آکنه در پوست نمی شود. با این وجود، میزان بیش از حد این آندروژن می تواند شدت آکنه را افزایش دهد. این آکنه مرتبط با تستوسترون ممکن است هم در مردان و هم - آنلاین قلیون فتح - زنان مشاهده شود.

تستوسترون چگونه بر آکنه تاثیر می گذارد؟ حضور آندروژن های متعدد در بدن به تحریک غدد چربی پوست یا سباسه که زیر پوست قرار داشته و به عنوان پایه فولیکول مو عمل می کنند، کمک می کند. این تحریک تولید ماده ای روغنی به نام سبوم یا چربی پوست را موجب می شود که پوست را سالم و نرم نگه می دارد. زمانی که سبوم بیش از - آنلاین قلیون فتح - حد تولید می شود، این شرایط می - آنلاین قلیون فتح - تواند به مسدود شدن منافذ پوست با ذراتی مانند چربی، سلول های مرده پوست و گرد و غبار منجر شود. حضور باکتری ها در این منافذ مسدود - آنلاین قلیون فتح - شده به تشکیل جوش منجر خواهد شد.

این تغییرات هورمونی در زمان بلوغ رایج هستند که طی آن سطح تستوسترون در یک نوجوان می تواند به واسطه عوامل استرس‌زا و موقعیت های مختلف زندگی افزایش یابد. این شرایط تولید سبوم را تحریک خواهد کرد که شدت و - آنلاین قلیون فتح - تکرر آکنه را افزایش - آنلاین قلیون فتح - می دهد.


چرا سطوح تستوسترون - آنلاین قلیون فتح - در بدن شما بالاست؟

به گفته موسس ملی سلامت آمریکا، سطوح عادی تستوسترون برای مردان در دامنه 300 تا 1,200 نانوگرم در هر دسی لیتر است، در شرایطی که این دامنه برای زنان حدود 30 تا 95 نانوگرم در دسی - آنلاین قلیون فتح - لیتر است. زمانی که سطوح تستوسترون از این دامنه بیشتر می شود به معنای تولید بیش از حد این - آنلاین قلیون فتح - هورمون - آنلاین قلیون فتح - است. تولید بیش از حد تستوسترون ممکن است به واسطه عوامل زیر رخ دهد:


اختلال غده آدرنال

اختلالات در غده آدرنال ممکن است بر تولید تستوسترون تاثیرگذار باشند. هایپرپلازی مادرزادی - آنلاین قلیون فتح - آدرنال یک شرایط رایج آدرنالی است که به واسطه تولید کم آلدوسترون و کورتیزول در بدن رخ می دهد. کمبود این هورمون ها به بدن اجازه تولید بیش از حد نیاز تستوسترون را می دهد.

تشکیل تومور در غده آدرنال نیز می تواند - آنلاین قلیون فتح - بر سطوح تستوسترون در بدن تاثیرگذار باشد. این شرایط به ترشح مقادیر بیشتر از هورمون های مردانه در بدن منجر - آنلاین قلیون فتح - می شود.


کم کاری تیروئید

کم کاری تیروئید شرایطیست که به واسطه - آنلاین قلیون فتح - ترشح ناکافی هورمون های تیروئید از غده تیروئید رخ می دهد. هورمون هایی که توسط تیروئید تولید می شوند در تبدیل کلسترول به پروژسترون در بدن نقش دارند. این تبدیل از بروز آکنه پیشگیری می کند.
پرمویی

پُرمویی یا هیرسوتیسم شرایطی است که بیشتر در زنان دیده می شود. افراد مبتلا به - آنلاین قلیون فتح - این شرایط با - آنلاین قلیون فتح - رشد مو در صورت، سینه، و پشت - آنلاین قلیون فتح - خود مواجه می شوند. میزان رشد مو به ژنتیک فرد بستگی دارد. با - آنلاین قلیون فتح - این وجود، این شرایط ممکن است به واسطه سطح نامتعادل هورمون های آندروژن در بدن نیز رخ دهد.


سرطان

به گفته انجمن شیمی بالینی آمریکا، برخی انواع سرطان موجب تولید سطوح نامتعادل تستوسترون می شوند. تشکیل تومور در اندام های تنظیم کننده هورمون موجب تولید تستوسترون بیشتر از نیاز بدن می شود.


سندرم تخمدان پلی کیستیک

سندرم تخمدان پلی کیستیک شرایطی است که - آنلاین قلیون فتح - می - آنلاین قلیون فتح - تواند هم دلیل و هم اثر سطوح بالای تستوسترون در زنان باشد. عدم تعادل هورمون های زنانه، از - آنلاین قلیون فتح - جمله استروژن و پروژسترون، بدن را به تولید تستوسترون بیشتر وادار می کند. این شرایط تراکم هورمونی را افزایش داده و به - آنلاین قلیون فتح - بی نظمی - آنلاین قلیون فتح - هایی مانند چرخه - آنلاین قلیون فتح - قاعدگی غیرعادی و ناباروری در زنان منجر می شود.


بلوغ زودرس

بلوغ زودرس می تواند با سطوح بالای تستوسترون مرتبط باشد. بلوغ زودرس زمانی رخ می دهد - آنلاین قلیون فتح - که یک پسر با رشد مو در صورت، زیر بغل، یا - آنلاین قلیون فتح - بخش شرمگاهی و دیگر - آنلاین قلیون فتح - تغییرات جسمانی پیش از - آنلاین قلیون فتح - نه سالگی مواجه می - آنلاین قلیون فتح - شود.


استفاده از مواد مخدر

سطوح بالای تستوسترون ممکن است به واسطه استفاده از مواد مخدر، استروئیدهای آنابولیک، و داروهای دیگر رخ دهد. زنانی - آنلاین قلیون فتح - که از کلومفین برای تشویق تخم گذاری استفاده می کنند یا - آنلاین قلیون فتح - روش های درمانی شامل استفاده از استروژن را دنبال می کنند، ممکن است دارای سطوح بالاتر تستوسترون باشند. مردان و زنانی که از داروهای ضد تشنج یا آرام بخش استفاده می کنند نیز ممکن است دارای سطوح بالاتر تستوسترون در بدن خود باشند.
استفاده از مکمل

مصرف مکمل های دارای ویتامین D و روی ممکن است - آنلاین قلیون فتح - سطح تستوسترون را در بدن افزایش دهد. - آنلاین قلیون فتح - توجه به رژیم غذایی برای حصول اطمینان از مصرف این مواد مغذی به میزان کافی اهمیت دارد.
چگونه متوجه شویم با سطوخ بیش از حد زیاد تستوسترون مواجه هستیم؟

شما می توانید به علائمی که در ادامه به آنها اشاره شده است، توجه داشته باشید. افزایش سطوح تستوسترون - آنلاین قلیون فتح - در مقایسه با سطوح عادی ممکن است با بروز برخی علائم همراه باشد.
علائم مردان

سطوح بالای تستوسترون در مردان می تواند به تغییرات جسمانی و احساسی زیر منجر شود:

- افزایش وزن

- بروز آکنه

- پوست چرب

- طاسی

- رشد غیرعادی موی صورت

- بم شدن صدا

- کوچک شدن بیضه ها

- میزان کم اسپرم

- میزان بالای سلول های خون

- افت شناختی

- قضاوت ضعیف

- پرخاشگری و رفتار مخاطره آمیز

- نوسانات خلقی شدید
علائم زنان

سطوح بالای تستوسترون در زنان می تواند به تغییرات جسمانی و احساسی زیر منجر شود:

- رشد بیش از حد موی بدن

- رشد غیرعادی موی صورت

- بروز آکنه

- طاسی

- بزرگ شدن کلیتوریس

- کوچک شدن اندازه پستان

- افزایش توده - آنلاین قلیون فتح - ماهیچه ای

- بم‌تر شدن صدا

- چرخه قاعدگی نامنظم

- میل جنسی کم

- نوسانات خلقی

برخی موارد عدم تعادل یا سطوح بالای تستوسترون در زنان ممکن است به شرایط جدی‌تر مانند ناباروری یا چاقی منجر شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram