تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00194.html
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۵

آیا سفیدی مو درمان دارد؟

به طور قطع بیشترین و مهمترین عامل مساله ژنتیک و وراثت است که اغلب به علت های نامشخصی باعث سفیدی زودرس مو می شود.

قُل قُلـ*دکتر امیر هوشنگ احسانی: به طور قطع بیشترین و مهمترین عامل مساله ژنتیک و وراثت است که اغلب - اجاره الو قلیان - به علت های نامشخصی باعث سفیدی زودرس مو می شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، - اجاره الو قلیان - یکی از کاربران سیناپرس در سوالی پرسیده است: جوانی بیست و دو ساله هستم - اجاره الو قلیان - که قسمت زیادی ازموهای - اجاره الو قلیان - سرم سفید شده است. علت زود هنگام سفیدی موهایم چیست؟ آیا راهی قطعی برای درمان سفیدی مو وجود دارد؟


پاسخ:

هر یک از تارهای موی سر از - اجاره الو قلیان - سلول های رنگدانه ساز خاصی تشکیل شده است که معمولا با افزایش سن این سلول ها کاهش یافته یا دچار کمبود شده و باعث تخریب و سفیدی مو می شوند. سفید شدن مو به طور معمول فرآیندی است كه اغلب با بالا رفتن سن رخ می‌دهد. معمولا سفیدی مو از دهه - اجاره الو قلیان - سی و چهل سالگی به طور یکسان - اجاره الو قلیان - و برابر در بین زنان و مردان شیوع پیدا می - اجاره الو قلیان - کند و این مساله رابطه مستقیمی با جنسیت افراد ندارد اما گاهی ممکن است فرآیند سفید یا خاكستری شدن در زمانی زودتر از - اجاره الو قلیان - حد معمول یعنی در جوانی آغاز و باعث تخریب زودرس رنگدان های موی سر شود که هنوز علت قطعی برای این سفیدی زودرس مو در دنیا - اجاره الو قلیان - یافت نشده است.

در حال حاضر تئوری های مختلفی برای این مساله مطرح شده است. در این بین مساله ژنتیکی، مشکل های کم خونی، کم کاری و پر کاری تیروئید( البته بیشتر کم کاری تیروئید بیشتر مورد بحث - اجاره الو قلیان - است)، کم خوابی، ابتلا به برخی بیماری ها، مصرف برخی داروها و استرس از جمله تئوری های مطرح شده ای هستند که می توانند نقش زیادی - اجاره الو قلیان - در سفیدی مو و تخریب سلول های رنگ دانه ساز داشته باشند.

هم اکنون - اجاره الو قلیان - هیچیک از این تئوری ها قطعی نیستند اما به طور - اجاره الو قلیان - قطع بیشترین - اجاره الو قلیان - و مهمترین عامل مساله ژنتیک و وراثت است که اغلب به علت های نامشخصی باعث سفیدی زودرس مو می شود.

در حال حاضر در مورد نقش - اجاره الو قلیان - عواملی همانند استرس، تغذيه بد، کم خونی و کم کاری تيروئيد در سفيدی زودرس مو، - اجاره الو قلیان - اتفاق نظر وجود ندارد اما افرادی که دچار - اجاره الو قلیان - مشکلاتی نظير کم خونی يا کم کاری - اجاره الو قلیان - تيروئيد هستند، در صورت درمان به موقع بيماری، روند سفيدی زودرس مو متوقف می شود.

همچنین در حال حاضر راهی برای پیشگیری از این - اجاره الو قلیان - مساله وجود ندارد. درمان های سفیدی مو نیز در دنیا هنوز موفقیت آمیز نبوده است. هم اکنون در دنیا یک سری داروهای خاص برای سفیدی مو تجویز - اجاره الو قلیان - می شوند اما با وجود تمام - اجاره الو قلیان - این تبلیغات هنوز داروی مناسبی برای سفیدی مو تولید نشده است و هم اکنون هیچ دارویی وجود ندارد که رنگ موی سفید شده را به رنگ قبلی بازگرداند و تمام محصول - اجاره الو قلیان - هایی که به صورت شامپو، کرم، قرص و محلول - اجاره الو قلیان - توصیه می‌شوند غیرعلمی - اجاره الو قلیان - بوده و بیشتر تبلیغاتی هستند بنابراین تبليغات ماهواره‌ای و برخی رسانه‌ها برای - اجاره الو قلیان - برگشت رنگ اوليه مو، فاقد - اجاره الو قلیان - هر گونه پايه و اساس علمی بوده و مصرف اين نوع محصول - اجاره الو قلیان - ها هيچ تاثيری در برگشت دايمی رنگ اوليه مو ندارد.

* متخصص پوست و مو، عضو هيات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

- اجاره الو قلیان -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram