تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00291.html
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۲

چرا مو بر اثر رنگ کردن می سوزد؟

هنگامی که آرایشگر با کاربری نامناسب مواد شیمیایی، پیوندهای دی سولفیدی مو را از بین ببرد و ماتریکس مو را تخریب کند، آب این بافت بیرون می زند و به اصطلاح می گویند مو سوخت، یعنی آب داخل تار مو تبخیر و به شدت خشک می شود.

قُل قُل: هنگامی که آرایشگر با کاربری نامناسب مواد شیمیایی، پیوندهای دی سولفیدی مو را از بین ببرد - اجاره قلیان اوین - و ماتریکس مو را - اجاره قلیان اوین - تخریب کند، آب این بافت بیرون می زند و به اصطلاح می گویند مو سوخت، یعنی آب داخل تار مو تبخیر و به شدت خشک می شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از هفته نامه سلامت، خیلی از خانم ها با نزدیک شدن به ایام عید نوروز و سال جدید، در خانه و یا آرایشگاه موهای خود را رنگ می کنند. لذا مناسب دیدیم که اطلاعاتی - اجاره قلیان اوین - در مورد رنگ موها، اثرات و عوارض آنها در اختیار شما قرار دهیم.

رنگ موها از نظر فرآیند اکسیداسیون به دو نوع اکسیداتیو(عامل برهم زنندۀ تعادل میان تولید رادیکال های آزاد و دفاع های آنتی اکسیدانی تعریف می شود) و غیراکسیداتیو تقسیم می شوند.


انواع رنگ مو به لحاظ ماندگاری:
رنگ موی موقتی

این رنگ مو غیراکسیداتیو است و در لایه های بیرونی مو انباشته می شود. در رنگ موی موقتی، رنگ تنها در سطح مو و لایه کوتیکول وجود - اجاره قلیان اوین - دارد و قادر به نفوذ به کورتکس(لایه نازک خاکستری - اجاره قلیان اوین - پوشانندهٔ سطح مغز است) نیست. تغییرات ایجادشده نیز بسیار جزیی است و قابلیت تغییر در رنگ مو را به نحو - اجاره قلیان اوین - محسوسی ندارد. رنگ های موقت اسیدی - اجاره قلیان اوین - اند، جرم مولکولی زیادی دارند و دارای بار الکتریکی منفی هستند و از آنجا که به راحتی در آب حل می شوند، بعد از یکی دو بار شستشو از روی موها شسته می شوند.


رنگ موی نیمه دائمی Semi Permanent

این رنگ مو غیراکسیداتیو است و تنها مقدار کمی از رنگ وارد لایه کورتکس مو می شود. رنگ های نیمه دائمی - اجاره قلیان اوین - دارای ماهیت قلیایی و بار - اجاره قلیان اوین - مثبت هستند و تمایل بیشتری برای اتصال به کراتین دارند، به خصوص پایه قلیایی آنها باعث باز شدن کوتیکول(لایه محافظ و پیوسته‌ای از - اجاره قلیان اوین - جنس کوتین و فاقد ساختمان - اجاره قلیان اوین - سلولی است که توسط یاخته‌های روپوست جانوران بی‌مهره ترشح می‌شود و سطح خارجی اندام‌های هوایی بدنشان را می‌پوشاند.) و نفوذ بهتر به داخل کورتکس می شود. ماندگاری این نوع رنگ ها تنها تا - اجاره قلیان اوین - شش مرتبه شستشو ادامه دارد.


رنگ موی نیمه دائمی Demi Permanent

این نوع رنگ مو حاوی یک ماده قلیایی - اجاره قلیان اوین - به - اجاره قلیان اوین - غیر از آمونیاک - اجاره قلیان اوین - همانند اتانولامین یا سدیم کربنات است. غلظت آب اکسیژنه به عنوان فعال - اجاره قلیان اوین - کننده در این رنگ از رنگ دائمی کمتر است و به نوعی در این رنگ مخلوطی از - اجاره قلیان اوین - مولکول های Semi با رنگ های اکسیداسیونی همراه آب اکسیژنه وجود دارد.


رنگ موی دائمی

رنگ موهای دائمی که حاوی موادی مثل آمونیاک - اجاره قلیان اوین - و پراکسیدهیدروژن یا همان اکسیدانه هستند، باعث تغییرات پایدار و غیرقابل برگشت مو می شوند و با نفوذ در ساختار مو، آن را تخریب می کنند و با شستشو از بین نمی روند.


ترکیبات رنگ موی دائمی

رنگ موهای دائمی ترکیب های خاصی دارند که هر یک مسئول انجام وظیفه ای هستند. پارافنیلن دی آمین، آمونیاک، آب، کرم و اکسیدان از ترکیب های اصلی این رنگ موها محسوب می شوند:


آمونیاک

آمونیاک که یک ماده قلیایی است، وظیفه دارد قشر خارجی مو یا همان کوتیکول را بشکافد تا رنگ داخل ساقه مو نفوذ کند و در حقیقت، نقش کاتالیزور - اجاره قلیان اوین - را در واکنش موها با رنگ دارد. سپس رنگ وارد ساقه مو می شود، رنگدانه های طبیعی مو را از بین می برد و رنگ جدید را جایگزین می کند.


پارافنیلین دی آمین

پارافنیلین دی آمین که معمولا با - اجاره قلیان اوین - عنوان مخفف PPD روی - اجاره قلیان اوین - بسته بندی رنگ موها از آن یاد می شود، یک ترکیب حلقوی است که به علت ساختار شیمیایی اش به راحتی اکسید می شود. به همین دلیل در مجاورت ماده اکسیدان (پراکسید هیدروژن) ماده ای واسطه ایجاد می کند که با رنگدانه ها ترکیب می شود و به دلیل حجیم شدن، داخل مو به دام می افتد - اجاره قلیان اوین - و - اجاره قلیان اوین - به راحتی از آن خارج نمی شود.


واریاسیون

واریاسیون ها از رنگ های معمولی قوی تر هستند و از رنگ های اصلی محسوب می شوند که برای اصلاح طیف های رنگی در زمینه رنگ آمیزی مو استفاده می شوند.


شماره های اکسیدان

آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید و یا همان اکسیدان با غلظت های 6 و 9 و 12 درصد تولید می شود که به ترتیب شماره های 1 و 2 و 3 برای - اجاره قلیان اوین - آنها تعیین شده است. درصد بیشتر این ماده طبیعتا اثر قوی تری دارد و موارد استفاده هر کدام با توجه به شدت واکنش شیمیایی مورد نیاز برای رنگ آمیزی مو متفاوت است.این ماده با تخریب کوتیکول مو توسط ماده قلیایی همانند آمونیاک، وارد کورتکس مو می شود و اگر با - اجاره قلیان اوین - دقت، درست - اجاره قلیان اوین - و اصولی استفاده نشود، به بافت مو، آسیب های جدی و برگشت ناپذیر می زند.


چرا مو بر اثر رنگ کردن می سوزد؟


هنگامی که آرایشگر با کاربری نامناسب مواد شیمیایی، پیوندهای دی سولفیدی مو را از بین ببرد و ماتریکس مو را تخریب کند، آب این بافت بیرون می زند و به اصطلاح می گویند مو سوخت، یعنی آب داخل تار مو تبخیر شده و به شدت خشک می شود.


رنگ موی بدون آمونیاک هم مضر است

برخی از شرکت ها تبلیغ های زیادی برای رنگ موهای بدون آمونیاک خود می کنند و مدعی اند که این انواع رنگ مو کاملا بی خطر هستند و ضرر رنگ موهای عادی را ندارند و حتی در زمان بارداری می توان از آنها استفاده کرد.

توجه کنید هیچ جادویی در تولید این رنگ موها انجام نگرفته و تولیدکننده تنها به جای آمونیاک، یک نوع ماده قلیایی دیگر به کار برده که با همان مکانیسم، لایه های خارجی مو را باز و داخل مو نفوذ می کند. البته ممکن است شدت آسیب وارده توسط این مواد کمتر از آمونیاک باشد، اما - اجاره قلیان اوین - قطعا صفر نیست.


محصولات تثبیت کننده رنگ مو اثر جادویی ندارند

با هیچ ماده ای نمی توان رنگ مو را برای مدتی خارق العاده به مو چسباند. انواع محصولات تثبیت کننده، تنها درخشش رنگ مو و ماندگاری آن را تا حد مشخصی بالا می برند. این تثبیت کننده ها حاوی آنتی اکسیدان هستند و عوامل اکسیدکننده محیط مثل نور آفتاب یا کلر آب را خنثی می کنند.


شامپوهایی که رنگ مو را می برند

دقت کنید شامپوهای حاوی سولفات مدت زمان پایداری رنگ مو را کاهش می دهند و باید از - اجاره قلیان اوین - انواعی استفاده کنید که این مواد را در فرمول خود ندارند. از شامپوهایی استفاده کنید - اجاره قلیان اوین - که حتما حاوی مواد آنتی اکسیدان و ضد اشعه ماورای - اجاره قلیان اوین - بنفش باشند.


خطرات رنگ مو در بارداری و شیردهی

برخی تحقیقات - اجاره قلیان اوین - نشان داده به کار بردن رنگ مو در بارداری (خصوصا در سه ماه اول) - اجاره قلیان اوین - و همچنین دوران شیردهی برای جنین و نوزاد احتمال بروز خطرات جدی را افزایش - اجاره قلیان اوین - می دهد.


رنگ مو برای افراد عادی سرطان زا نیست

بنا بر تحقیقات انجمن سرطان آمریکا، مواد سرطان زای رنگ مو بیشتر روی افرادی که در کارخانه های تولید رنگ یا سالن های کاربری رنگ مشغول به کار هستند اثرگذار است و این افراد حتما باید از ماسک فیلتردار و دستکش مناسب استفاده کنند. به - اجاره قلیان اوین - کارگیری ماسک و دستکش هنگام استفاده از رنگ مو الزامی است.


عادت ماهانه و وضعیت اعصاب نقشی بر - اجاره قلیان اوین - رنگ پذیری مو ندارند

اگر کسی داروی اعصاب مصرف می کند یا عادت ماهانه اش را سپری - اجاره قلیان اوین - می کند، موهایش مانند - اجاره قلیان اوین - فرد عادی رنگ می گیرد.


رنگ موی خارجی مزیتی ندارد

توجه کنید خارجی بودن نام یک محصول و یا تولید آن در یک کشور اروپایی، دلیلی بر استاندارد بودن آن محصول نیست. برخی - اجاره قلیان اوین - از تولیدکنندگان اروپایی مجازند محصولات خود را فقط برای صادرات تولید کنند، یعنی مردم آن کشور آن محصول صادراتی را که حاوی مواد شیمیایی غیرمجاز است مصرف نمی کنند - اجاره قلیان اوین - و تولید این محصول تنها هدف اقتصادی و اشتغال زایی برای آن کشور داشته است.


رنگ - اجاره قلیان اوین - موهای داخلی قابل اعتمادند

تولیدکنندگان معتبر داخلی (نه کارگاه های زیر پله) موظف اند فرمولاسیون تولید خود را به وزارت بهداشت ارائه دهند. وزارت بهداشت کشور، تمام محدودیت های جهانی را در بررسی این فرمول ها لحاظ می کند و براساس آن به کارخانه مجوز تولید می دهد. تولیدکننده موظف است مواد وارداتی اش را - اجاره قلیان اوین - از چارچوب قانونی وارد کند. در گمرک بار وارداتی متوقف می - اجاره قلیان اوین - شود تا آزمایش های وزارت بهداشت روی آن انجام شود.

سپس در صورت اجازه وزارت بهداشت بار ترخیص می شود و بعد از تولید محصول هم - اجاره قلیان اوین - وزارت بهداشت با تناوبی منظم و به طور تصادفی از محصولات - اجاره قلیان اوین - هر کارخانه در سطح بازار نمونه برداری می کند و به این ترتیب - اجاره قلیان اوین - مرتب تولیدکننده را تحت نظر دارد، اما - اجاره قلیان اوین - محصولات خارجی از آنجا که زیر نظر وزارت بهداشت نیستند، ممکن است در هر جا و به هر نحوی تولید شوند و حتی تولید یک کشور عقب افتاده باشند، اما به اسم یک کشور یا برند مطرح جهانی فروخته شوند.


تاریخ انقضا را جدی بگیرید

هر محصولی دو تاریخ مصرف دارد:

یکی مدت زمان مجاز برای نگهداری یا همان تاریخ انقضا که بعد از گذشتن آن تاریخ، محصول باید دور انداخته شود.

دوم علامتی مانند قوطی در باز که کنار آن M6، M12، یا M18 درج شده که نشان می دهد مصرف کننده در طول زمان باقیمانده تا اتمام تاریخ انقضا می تواند محصول را به مدت 6، 12 - اجاره قلیان اوین - یا 18 ماه بعد - اجاره قلیان اوین - از باز کردن درب آن مصرف کند.

توجه کنید که در مورد رنگ مو اگر بعد از مصرف آن را نگه داشتید و خمیر داخل تیوب سیاه شد، نشان می دهد رنگ مو فاسد شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram