تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان سعدی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00342.html
۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۱

چه عواملی باعث ریزش مو می‌شوند؟

شایع ترین علت ریزش مو در زنان و مردان شرایطی است به نام " آلوپسی آندروژنیک" که با نام " طاسی با الگوی مردانه" شناخته می‌شود .

قُل قُل: شایع ترین علت ریزش مو در زنان و مردان شرایطی است - اجاره قلیان سعدی - به نام " آلوپسی آندروژنیک" که با نام " طاسی با الگوی مردانه" شناخته می‌شود .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه شکل این عارضه در زنان و مردان متفاوت است، - اجاره قلیان سعدی - اظهار کرد: در مردان ریزش مو از - اجاره قلیان سعدی - جلوی سر و بالای سر شروع شده و پیش می رود و در زنان این عارضه به صورت نازک شدن مو در ناحیه ی بالای سر دیده می شود اما معمولا همه‌ی موها را در این ناحیه از دست نمی‌دهند .

حسین عفت پناه افزود: دومین علت شایع ریزش مو شرایطی به نام "طاسی ناحیه ای" بوده که این عارضه زمانی به وجود می آید که سیستم ایمنی بدن به - اجاره قلیان سعدی - جای اینکه فقط با عوامل خارجی بدن مقابله کند به بخشی از پوست که مو بر آن رشد می کند حمله کرده و در نتیجه موهای یک ناحیه می‌ریزد.

وی با اشاره به اینکه کسانی که دارای طاسی ناحیه ای هستند اغلب یک لکه بزرگ گردِ خالی از مو بر روی بخشی از بدن یا سرشان دارند، خاطر‌نشان کرد: برخی بیماری ها یا بعضی داروها می توانند باعث ریزش - اجاره قلیان سعدی - مو شوند که عموما با برطرف شدن آن بیماری یا - اجاره قلیان سعدی - قطع دارو موهای ریخته شده دوباره رشد می‌کنند‌.

عفت پناه یادآورشد: در صورتی که افراد از ریزش موی خود نگران هستند و ریزش موی آنان ناگهانی - اجاره قلیان سعدی - و یا همراه با خارش و درد و احساس خستگی و ناخوشایندی است و علت چرایی ریزش مو را نمی دانند، به پزشک مراجعه کنند‌.

وی با بیان اینکه بسته به اینکه نوع ریزش مو چگونه است، درمان آن فرق می کند، گفت‌: اگر ریزش مو به علت مشکل جسمی خاصی باشد‌، درمان آن مشکل‌ به درمان ریزش موی فرد کمک خواهد کرد‌.

مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد با اشاره به اینکه سایر انواع ریزش مو - اجاره قلیان سعدی - با داروهای مخصوص درمان می شوند، یاد آورشد: در بعضی موارد جراحی به رشد مجدد مو - اجاره قلیان سعدی - در نواحی که نمی‌تواند - اجاره قلیان سعدی - مو رشد کند، کمک خواهد کرد‌.

عفت پناه یکی از داروهای مورد استفاده در طاسی آندروژنیک ‌را ماینوکسیدیل عنوان کرد و افزود: این دارو در مردان و زنان قابل استفاده بوده و می تواند بدون نسخه به شکل محلول هایی با درصد‌های مختلف از آنها را از داروخانه ها دریافت و نحوه ‌مصرف را می‌توان از داروساز داروخانه سوال کرد‌.

وی فیناستراید را از دیگر داروهای مورد استفاده در طاسی آندروژنیک برشمرد و تصریح کرد: این دارو به شکل قرص و با صلاحدید و نسخه ‌پزشک قابل دریافت بوده و برای زنان باردار حتی دست زدن به آن خطرناک است‌.

عفت پناه افزود: داروی اسپیرونولاکتون به عنوان یکی دیگر از داروهای مورد استفاده در طاسی آندروژنیک، در زنانی که با ماینوکسیدیل نتایج خوبی - اجاره قلیان سعدی - دریافت نکرده اند، استفاده می شود‌.

مدیر غذا و - اجاره قلیان سعدی - دارو دانشکده علوم پزشکی - اجاره قلیان سعدی - و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد اضافه کرد: اسپیرونولاکتون نیز به شکل قرص و با صلاحدید ‌و نسخه پزشک قابل دریافت بوده و در زمان بارداری نباید از این دارو استفاده شود‌.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram