تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان فتح


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00111.html
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۹

دخالت آرایشگران در حوزه زیبایی/استفاده از مواد تقلبی و فاسد

یک متخصص پوست و مو، گفت: دخالت آرایشگران و افراد غیر پزشک در حوزه زیبایی باعث شده تا تخریب چهره و خطرات جانی در کمین مراجعه کنندگان زیبایی باشد.

قُل قُل:یک متخصص پوست و مو، گفت: دخالت آرایشگران و افراد - اجاره قلیان فتح - غیر پزشک در حوزه زیبایی باعث شده تا تخریب چهره و خطرات جانی در کمین مراجعه کنندگان زیبایی باشد.


به گزارش سلامت نمیوز به نقل از مهر،میلاد نظری، افزود: دخالت افراد غیرپزشک باعث شده تا بازار محصولات تقلبی و بی کیفیت در حوزه مواد زیبایی و تزریقی به اوج برسد به طوری که افراد غیر پزشک به دلیل عدم شناخت قادر به شناسایی داروی اصلی نیستند و تنها به دلیل ارزان بودن مورد استفاده قرار می گیرند.


برخی از شرکت‌های تجهیزات پزشکی در کنار فروش دستگاه‌های لیزر، کاشت مو، ساکشن وغیره دوره‌های آموزشی کوتاه مدتی را هم برگزار می‌کنند که می‌تواند روند کار با دستگاه و یا موارد ابتدایی بوتاکس را به افراد غیر پزشک و آرایشگران آموزش دهند و این افراد ادامه تکنیک ها - اجاره قلیان فتح - را در طول زمان در کار عملی روی مشتری یاد می‌گیرندوی تصریح کرد: استفاده از مواد تقلبی و یا فاسد آن هم در مجموعه های غیر پزشکی مانند سالن های زیبایی نه تنها باعث جوانسازی و زیبایی نمی شود بلکه در بیشتر موارد موجب عفونت، بیماری و حتی تخریب چهره از حالت طبیعی خواهد شد.


نظری با بیان اینکه ایران به عنوان یکی از ۱۰ کشور اول متقاضی انجام عمل زیبایی در دنیا مطرح است، افزود: عمل های زیبایی، رفع نواقص چهره و جوانسازی دارای شرایط و مولفه های متعددی است و نمی توان هر متقاضی را زیر سوزن تزریق برد.
وی ادامه داد: گاهی مشاهده می شود افراد جوان برای رفع یک چین و چروک جزئی اقدام به تزریق چربی و یا بوتاکس می کنند درحالی که در مجامع علمی همواره تاکید می شود که پوست - اجاره قلیان فتح - تا زمانی که کشش، جوانی و بافت سفت خود - اجاره قلیان فتح - را حفظ کرده نباید مورد تزریق قرار گیرد مگر در شرایط خاص و یا وجود ناهنجاری های شدید پوستی.
این متخصص پوست و مو - اجاره قلیان فتح - بیان کرد: جوانسازی پوست باید زمانی انجام شود که پوست، کشش و - اجاره قلیان فتح - حالت ارتجاعی طبیعی خود را از دست داده و در اصطلاح شل شده، در این شرایط پزشک با بررسی بافت پوست، عمق چین و چروک و همچنین شرایط سنی بیمار، آن هم به اندازه ای که چهره فرد از فرم طبیعی و عادی خود خارج نشود اقدام به جوانسازی می کند.
وی گفت: در حال حاضر برخی از شرکت‌های تجهیزات پزشکی در کنار فروش دستگاه‌های لیزر، کاشت مو، - اجاره قلیان فتح - ساکشن وغیره دوره‌های آموزشی کوتاه مدتی را هم برگزار می‌کنند که می‌تواند روند کار با دستگاه و یا موارد ابتدایی بوتاکس را به افراد غیر پزشک و آرایشگران آموزش دهند و این درحالی است که این افراد ادامه تکنیک ها را در طول زمان - اجاره قلیان فتح - در کار عملی روی مشتری یاد می‌گیرند.
نظری خاطرنشان کرد: جوانسازی و رفع نواقص و ناهنجاری های چهره موضوع کوچکی نیست که برخی تنها به واسطه چند عکس در فضای مجازی برای جوانسازی به مکان هایی غیر از مطب مراجعه کنند، باید توجه داشت که حوزه زیبایی امری پزشکی است و هر کس قادر به انجام آن نیست.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram