تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان نواب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00331.html
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۹

استروژن، هورمونی که باعث زیبایی زنان می شود

حتما نام هورمون استروژن را شنید‌‌ه‌اید ولی بعید است خیلی با اثرات خاص استروژن آشنا شده باشید، اگر شما هم کنجکاو هستید بیشتر در این باره بدانید این مطلب را بخوانید.

قُل قُل: حتما نام هورمون استروژن را شنید‌‌ه‌اید ولی بعید است خیلی با اثرات خاص استروژن آشنا شده باشید، - اجاره قلیان نواب - اگر شما هم کنجکاو - اجاره قلیان نواب - هستید بیشتر در این باره بدانید این مطلب را بخوانید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مجله سیب سبز، حتما نام هورمون استروژن را شنید‌‌ه‌اید ولی بعید است خیلی با اثرات خاص آن آشنا شده باشید، این هورمون زنانه می‌‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی - اجاره قلیان نواب - افراد داشته باشد. تحقیقات زیادی در این باره - اجاره قلیان نواب - انجام شده است که درستی این ادعا را تایید می‌کند. البته هر هورمون وظیفه خاص خود را دارد که کمبود یا بیش از اندازه بودن آنها می‌تواند آسیب‌‌هایی - اجاره قلیان نواب - را به بدن وارد کند. هورمون استروژن هم از این قاعده جدا نیست، علاوه بر هزاران تاثیری که - اجاره قلیان نواب - این هورمون در بدن دارد، دانشمندان این هورمون را هورمون - اجاره قلیان نواب - زیبایی نامیده‌‌اند و معتقدند، استروژن می‌‌تواند، افراد را زیبا کند. اگر شما هم کنجکاو هستید بیشتر در این باره بدانید مطلب - اجاره قلیان نواب - زیر را - اجاره قلیان نواب - بخوانید.


پوست تان خشك می‌شود

ممكن است به دلیل كمبود استروژن در پوست تغییراتی ایجاد شود. تغییراتی چون خشكی، افزایش تعریق، داغ شدن قسمتی - اجاره قلیان نواب - از پوست و حتی تشكیل چربی روی شكم و بالای پا.


ظاهرتان تغییر کرده

ظاهر فیزیكی شما هم می‌تواند به دلیل كمبود استروژن دچار تغییراتی شود، ممكن است سایز و اندازه بالاتنه تغییر كند یا موهای سر نازك شوند.


خانم‌های - اجاره قلیان نواب - زیبا استروژن بیشتری - اجاره قلیان نواب - دارند

براساس تحقیقات انجام شده در اسكاتلند، خانم‌هایی كه چهره‌ای زیبا - اجاره قلیان نواب - دارند در بدن‌شان هورمون استروژن بیشتری وجود دارد. این تحقیقات می‌گویند سیمای فردمثل حالت - اجاره قلیان نواب - چشم ها، می‌تواند نشان‌دهنده قدرت باروری او باشد. این زیبایی می‌تواند به معنای چشمانی درشت، پیشانی بلند، فكی ظریف و كوچك باشد. البته در جاهایی از این تحقیق هم گفته - اجاره قلیان نواب - شده‌ كه گاهی ممكن است بتوان از روی اندام نشانه‌هایی از باروری را دید.


تحقیقی كه راز زیبایی را فاش كرد

مریام لاو - اجاره قلیان نواب - اسمیت، روان‌شناسی از دانشگاه سنت آندرو در اسكاتلند از چهره 59 خانم 18 تا 25 ساله تا 40 روز هر هفته - اجاره قلیان نواب - عكس گرفت بعد در هر بار عكس گرفتن با استفاده از آزمایش‌های ادرار سطح هورمون استروژن بدن آن‌ها را اندازه گرفت و با نموداری، موقعیت هركدام از آن‌ها را در سیكل قاعد‌گی‌شان نشان داد. هیچ‌كدام از زن‌ها آرایش نداشتند و قرص‌های ضدبارداری هم مصرف نمی‌كردند، او از هركدام از زن‌ها عكس زمانی را مشخص كرد كه بالاترین سطح استروژن را داشتند یعنی، زمانی‌كه در سیكل قاعدگی تخمك‌گذاری اتفاق می‌افتد.

او به این نتیجه رسید كه خانم‌ها زمان‌هایی كه میزان استروژن بالاتری دارند چهره‌ای زنانه‌تر، زیباتر و سالم‌تر از زمان‌هایی دارند كه سطح این هورمون در بدن‌شان پایین است. این قانون همیشه در طبیعت وجود داشته است. در طبیعت جنس ماده به‌گونه‌ای آفریده شده‌است كه هنگامی كه - اجاره قلیان نواب - برای تولیدمثل و - اجاره قلیان نواب - باروری آماده است زیبا‌تر به‌نظر برسد تا تداوم نسل ادامه یابد و انسان نیز از این قاعده مستثنا نیست.


این نکته را فراموش نکنید

نكته جالب این است كه وقتی دكتر لاو اسمیت زنانی را كه مدام آرایش می‌كنند بررسی كرد، متوجه شد كه نمی‌توان ارتباطی بین ظاهر این خانم‌ها با میزان استروژن آن‌ها پیدا كرد، اما چرا؟ به این دلیل كه آرایش علاوه بر این‌كه عیب‌های صورت را می‌پوشاند و چهره را زیباتر - اجاره قلیان نواب - می‌كند اما حالت طبیعی آن را می‌گیرد و حالت‌هایی كه به‌طور طبیعی و نرمال - اجاره قلیان نواب - در چهره پیداست پنهان می‌كند و در نتیجه از صورت خانم‌های آرایش - اجاره قلیان نواب - كرده نمی‌توان میزان استروژن (قدرت باروری) آن‌ها را تشخیص داد.


تاثیر استروژن در چهره

هورمون‌ها در سنین بلوغ بیشترین تاثیر را روی چهره دارند، مثلا هورمون‌های اصلی جنسی مردانه یعنی تستسترون باعث می‌شوند ابروها و فك برجسته شوند تا هم صورت مردانه‌تر شود و هم موها قادر به رشد شوند و در واقع صورت پسرها بیشتر از دخترها رشد می‌كند اما در مقابل هورمون جنسی زنانه یعنی استروژن مانع رشد زیاد استخوان‌های صورت می‌شوند، این هورمون اندازه بینی و چانه را كاهش می‌دهد، چشم‌ها را درشت می‌كند، ضخامت لب‌ها - اجاره قلیان نواب - را افزایش می‌دهد و باعث شكل گرفتن میزانی چربی در گونه‌ها و باقی اندام‌های زنانه می‌شوند.


اندازه انگشتان و استروژن

تیمی از دانشمندان وین و آلمان در دانشگاه مركزی لانكشیر نیز تحقیقاتی را در زمینه ارتباط هورمون‌های جنسی مردانه و زنانه با ظاهر فرد انجام - اجاره قلیان نواب - داده‌اند، پروفسور جان منینگ از همین تیم می‌گوید: هورمون‌های زنانه و مردانه (استروژن و تستوسترون) نقش مهمی در اندازه انگشتان ایفا می‌كنند و طول انگشت حلقه می‌تواند نسبتی با شكل صورت داشته باشد.


تزریق استروژن واقعا زیبایی می‌آورد؟

در نگاه اول وقتی ثابت شد زیبایی بسیار به هورمون‌ها وابسته است، پیشنهاد شد شاید تزریق استروژن بتواند زیبایی بیشتری در چهره خانم‌ها ایجاد كند اما بعد ثابت شد، بدن در برابر استروژن مصنوعی و اضافی كه برایش ناشناخته است، عكس‌العمل نشان می‌دهد و همین امر خطرهای زیادی را برای هورمون درمانی ایجاد می‌كند و در نتیجه چندان توصیه نمی‌شود. - اجاره قلیان نواب - پس هرچند بالابودن میزان این هورمون در بدن خانم‌های جوان بر میزان جذابیت ظاهری آن‌ها می‌افزاید اما این به آن معنی نیست كه برای دست یافتن به زیبایی بیشتر سراغ هورمون بروند، زیرا عوارض نامطلوب و منفی مصرف هورمون اضافی هنوز برای محققان كاملا روشن نشده است.


8 سال جوان‌تر - اجاره قلیان نواب - نشان می‌دهد

تحقیقات دیگری هم در كشور آلمان انجام شد‌ه‌است كه در آن نیز گفته شده زنانی كه در خون‌شان استروژن بیشتری دارند، نسبت به سن‌شان به‌طور غیرمعمولی خیلی جوان‌تر - اجاره قلیان نواب - به نظر می‌رسند. مشاهده شد كه در - اجاره قلیان نواب - بعضی موارد خانم‌هایی - اجاره قلیان نواب - كه استروژن بالایی دارند، حدود 8 سال جوان‌تر از سن حقیقی‌شان جلوه می‌كنند و در نقطه مقابل كمبود استروژن حدود 8 سال پیرتر نشان می‌داد. محققان این پژوهش یعنی پروفسور لودویك ویلت و دكتر - اجاره قلیان نواب - ترسا سرپترمن اعلام كردند، هم در انسان و هم در حیوان بین زیبایی ظاهری و میزان باروری رابطه‌ای مستقیم وجود دارد.


پوستی كه پیر نمی‌شود

براساس تحقیقات دیگری كه در دانشگاه پزشكی كالیفرنیا انجام شده‌است، استروژن از پوست در برابر پیری و - اجاره قلیان نواب - چروكیده‌ - اجاره قلیان نواب - شدن محافظت می‌كند. استروژن نمی‌تواند آسیب‌دیدگی ناشی از آفتاب و پیری را بهبود دهد بلكه تنها می‌تواند پیشگیری‌كننده باشد.

كرم‌های استروژن در كاهش چین و چروك‌های پوست، به‌ویژه آن‌ها كه در اثر تابش نور خورشید بروز می‌كنند، نقشی ندارند. البته این كرم‌ها قطعا به پوستی كه در برابر آفتاب محافظت شده باشد كمك - اجاره قلیان نواب - می‌كنند كه كلاژن بیشتری تولید - اجاره قلیان نواب - كند. كلاژن ماده‌ای است كه باعث می‌شود پوست نرم‌تر به‌نظر برسد اما این پوست بسیار كمتر از پوستی كه در طول روز در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرد، چروك می‌خورد.


استروژن جوش‌ها را كم می‌كند

كمبود استروژن یا تولید بیش از اندازه آندروژن به‌خصوص در زن‌ها می‌‌تواند منجر به افزایش آكنه‌ و جوش شود، چون هورمون آندروژن یك هورمون جنسی مردانه است كه در تولید سبوم یا چربی پوست دخالت دارد، - اجاره قلیان نواب - وقتی سبوم یا چربی پوست افزایش می‌یابد، ممكن است منافذ پوستی مسدود شوند و پوست دچار آكنه شود. - اجاره قلیان نواب -


موادغذایی حاوی - اجاره قلیان نواب - استروژن

مواد غذایی فراوانی وجود دارند كه در آن‌ها مقدار زیادی استروژن طبیعی وجود دارد. اگر بتوانید روزانه 30 تا 50 میلی‌گرم استروژن طبیعی دریافت كنید - اجاره قلیان نواب - دیر یا زود اثر - اجاره قلیان نواب - آن روی زیبایی خود خواهید دید.

استروژن را - اجاره قلیان نواب - می‌توان در میوه‌هایی چون سیب، خرما، آلو، گیلاس و سبزی‌هایی چون چغندر، هویج، گوجه‌فرنگی، سیب‌زمینی، زیتون، خیار، بادنجان، فلفل و كلم بروكلی و غلاتی چون جو، جو دوسر، گندم، برنج و دانه‌هایی چون تخم بذركتان، رازیانه، تخمه آفتابگردان، یونجه بذركتان و... یافت.

این مواد برای تامین استروژن ضروری بدن در زمان قبل و بعد از یائسگی می‌توانند مفید باشند. اگر بذركتان روزانه مصرف شود از آنجا كه حاوی فیتواستروژن است، خشكی و خارش پوست شما را بهتر می‌كند و همین‌طور به شفاف‌شدن موهای شما و درمان اگزما و پسوریازیس كمك می‌كند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram