تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون نواب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00321.html
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۹

ابرو های خالی را چگونه طبیعی پر کنیم؟

برای داشتن ابروهایی زیبا مخصوصا اگر ابروهای کم‌پشت و خالی دارید، کافی است به چند نکته توجه داشته باشید. امسال ابروهای پر و نامنظم مد سال است.

سلامت - اجاره قلیون نواب - نیوز :برای داشتن ابروهایی - اجاره قلیون نواب - زیبا مخصوصا اگر ابروهای کم‌پشت و خالی دارید، کافی است به چند نکته توجه داشته باشید. امسال ابروهای پر و نامنظم مد سال است. به همین بهانه شما را با روش‌های جدید اکستنشن ابرو که این روزها طرفداران زیادی در آرایشگاه‌ها داشته آشنا می‌کنیم. به هر حال داشتن ابروهای پر و نسبتا پهن نه‌تنها صورت را جوان‌تر نشان می‌دهد، بلکه چشم‌ها را هم درشت‌تر می‌کند و به همین دلیل کمتر خانمی ساده از آن می‌گذرد.
از محصول مناسب استفاده کنید
_ اگر می‌خواهید خط ابرو بکشید از مداد ابرو استفاده کنید. هنگام انتخاب مداد ابرو توجه داشته باشید رنگ آن نیم درجه از ابروی شما تیره‌تر باشد - اجاره قلیون نواب - تا در عین پوشش‌دهی کامل ابرو رنگ چشمان شما را بهتر نشان دهد. خط ابرو را دوباره ترسیم کنید. این خط را کمی بالاتر از خط واقعی ابرو بکشید تا پرپشت‌تر دیده شود. در آخر به کمک انگشتان، این خطوط را محو کنید.
_ اگر ابروی توخالی دارید یا موهای ابروها خیلی نازک است از ژل ابرو کمک بگیرید تا پرتر به نظر برسند و موها ضخامت پیدا کنند.
_ اگر ابروهایتان خیلی خالی شده می‌توانید از تاتوی ابرو یا ‌هاشور به سلیقه خود استفاده کنید. معمولا سالی یکبار باید تاتو را روتوش - اجاره قلیون نواب - کنید.
_ اگر ابروهایتان نازک است و دوست دارید کمی آن را پررنگ‌تر و پرپشت‌تر جلوه دهید از ریمل ابرو کمک بگیرید. بهتر است ریمل را همرنگ ابروی خود انتخاب کنید. اگر بین دو رنگ شک دارید، رنگ تیره‌تر را بردارید.
_ رنگ ابروی مناسب انتخاب کنید. در بهترین حالت، رنگ ابروها - اجاره قلیون نواب - باید - اجاره قلیون نواب - با رنگ ریشه موها یکی باشد. اگر نمی‌دانید باید از کدام مداد یا سایه چشم استفاده کنید، همیشه رنگ روشن‌تر را انتخاب کنید.
متناسب با صورتتان به ابرو مدل دهید
_ برای صورت‌های استخوانی و گرد، خط ابرویی که کمی 8 باشد - اجاره قلیون نواب - بهتر است و برعکس، صورت‌های کشیده با خط - اجاره قلیون نواب - ابروی منحنی‌تر به دلیل ایجاد تضاد زیباتر می‌شوند.
_ ابرویی که درست آرایش شود، چشم را نافذتر و جوان‌تر نشان می‌دهد. برای کمتر نشان دادن خطوط صورتتان، تاج ابرو را بالا ببرید تا دم آن. اگر دم ابرو بیش از حد پایین و قطور باشد باعث می‌شود چهره - اجاره قلیون نواب - عبوس و افسرده نشان - اجاره قلیون نواب - داده شود.
_ اگر زخم، بریدگی، سوراخ یا عیوبی از این قبیل - اجاره قلیون نواب - در ابروی شما وجود دارد، می‌توانید این قسمت را با مداد پر کنید یا از ترکیب رنگ و واکس استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید - اجاره قلیون نواب - هنگام کار، حتما - اجاره قلیون نواب - رنگ را در قسمت‌های دیگر ابرو نیز بکشید تا ابرو حالتی طبیعی داشته باشد.
_ اگر ابروهایی بی‌نهایت کوتاه دارید، باید برای آنها یک دنباله طراحی کنید. برای این کار بهتر است از ژل ابرو و یک قلموی اریب (شیبدار) کمک بگیرید و دنباله مورد نظر را بر اساس شکل اصلی ابرو ترسیم کنید. در ادامه برای تثبیت رنگ - اجاره قلیون نواب - و شکل دنباله طراحی‌شده، از واکس ابرو یا یک برس آغشته به روغن جلا یا حتی از اسپری - اجاره قلیون نواب - تثبیت‌کننده استفاده کنید.
_ افرادی که - اجاره قلیون نواب - ابروهای مشکی دارند، از سایه ابرو و مداد ابرو مشکی استفاده نکنند. قهوه‌ای تیره یا خاکستری تیره، حالت طبیعی‌تری - اجاره قلیون نواب - به ابروها خواهد داد.
_ از ترفندهای حرفه‌ای آرایشگرها برای پر کردن ابروهای تان استفاده کنید
*زیر ابروها کرم‌پودر و سایه روشن بزنید و - اجاره قلیون نواب - با انگشتتان آن را پخش کنید.
*با مداد، خط بالای ابرو را بکشید.
*ابروها را به سمت بالا شانه کنید.
*قسمت‌های کم‌پشت ابروهایتان را با همان مداد پر کنید.
*آرایش را ثابت کرده و ابروها را با ریمل رنگی مرتب کنید.
ژل‌های اکستنشن کره‌ای
اگر اهل گشت زدن در وب و شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های فروش محصولات زیبایی باشید حتما تبلیغاتی را در مورد ژل‌های کره‌ای ابرو که محصولی جدید برای اکستنشن ابروست، دیده‌اید. با این محصول جدید دیگر نیازی نیست ابروهایتان را برای پهن و پرپشت نشان دادن تاتو کنید یا از مداد ابرو استفاده کنید. کافی است فرچه را - اجاره قلیون نواب - در ظرفی که پر از فیبرهای سنتتیک و ژل مخصوص است فروکنید و روی ابرویتان بکشید تا ابروی شما با ظاهری کاملا طبیعی پر به نظر برسد. البته تنها مشکلی که فعلا به آن اشاره شده رنگ تیره این فیبرهاست. - اجاره قلیون نواب - پس اگر ابروهای روشنی دارید این نوع اکستنشن مناسب شما نیست.
اکستنشن ابرو
بعد از اکستنشن مو و مژه، اکستنشن ابرو هم یکی از رایج‌ترین مد‌های پرطرفدار امسال است. نحوه کار مشابه مژه است، با این تفاوت که ابتدا پوست زیر ابرو را باید کاملا تمیز کرد و سلول‌های پوستی مرده - اجاره قلیون نواب - را برداشت تا دوام و ماندگاری اکستنشن بالا برود. ابروها با چسب - اجاره قلیون نواب - مخصوص بی‌رنگ لابلای ابروهای واقعی قرار می‌گیرند و آرایشگر فرم آنها را مطابق با مدل درخواستی مشتری تنظیم می‌کند.
این نوع اکستنشن حالتی پر و طبیعی به ابرو می‌دهد اما هر دو هفته یکبار باید برای اصلاح و شارژ مجدد نزد متخصص بروید.
در ضمن استفاده - اجاره قلیون نواب - از سونا یا پاک‌کننده‌های آرایشی روغنی ممنوع است و اگر اهل دستکاری ابروها و کندن آنها هستید، بهتر است اصلا سراغ این روش نروید. در ضمن تاکید می‌کنیم مانند اکستنشن مو و مژه، اکستنشن ابرو - اجاره قلیون نواب - هم از نظر متخصصان پوست روش تاییدشده‌ای نیست و می‌تواند درنهایت به ریزش ابروهای - اجاره قلیون نواب - واقعی شما ختم شود. پس قبل از اینکه تصمیم بگیرید خوب فکر کنید و جوانب را بسنجید.
5 نکته - اجاره قلیون نواب - ساده برای داشتن ابروهایی پرپشت‌تر
*از مرطوب‌کننده - اجاره قلیون نواب - استفاده کنید تا - اجاره قلیون نواب - ابروهایی شاداب‌تر داشته باشید.
*تا می‌توانید از برداشتن ابرو با موچین یا موم بپرهیزید. فراموش نکنید گاهی تا - اجاره قلیون نواب - 6 ماه باید صبر - اجاره قلیون نواب - کنید تا ابروی برداشته‌شده دربیاید و به اندازه مناسب برسد.
*رژیم غذایی در مورد ابروها هم حائز اهمیت است. مواد - اجاره قلیون نواب - غذایی دارای امگا3، آهن، روی و ویتامین C مانند ماهی، آووکادو، انبه، روغن زیتون، - اجاره قلیون نواب - اسفناج و گردو برای رشد ابروهای سالم ضروری هستند، پس از آنها غافل نشوید.
*لایه‌برداری اینجا هم موثر است. با برس مخصوص ابرو حداقل 2 یا 3 بار در هفته ابروهای خود را برای رشد موهای آن یا به عبارت دیگر در جهت خواب ابروها برس بکشید.
*سرم مخصوص ابروها هم در برخی موارد می‌تواند کمک‌کننده باشد.

منبع : salamat.ir

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram