تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان ازگل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00063.html

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۲

خوراکی‌های موثر در بروز آکنه

برخی عادات غذایی، سطح بالای استرس و قرار گرفتن در معرض آلودگی از جمله فاکتورهای مهم در بروز آکنه پوستی به حساب می‌آیند.

قُل قُل:برخی عادات غذایی، سطح بالای استرس و قرار گرفتن - الو قلیان ازگل - در معرض آلودگی از جمله - الو قلیان ازگل - فاکتورهای مهم در بروز آکنه پوستی به حساب می‌آیند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، متخصصان پوست در مطالعه‌ای به بررسی ارتباط برخی - الو قلیان ازگل - عادات غذایی با بروز آکنه در بیش از ۶۷۰۰ نفر از شش کشور در اروپا و آمریکا پرداختند. یافته‌های آنان نشان داد بسیاری از افراد که به آکنه دچار هستند نسبت به دیگران روزانه میزان بالاتری از محصولات لبنی مصرف می‌کنند.
همچنین مصرف نوشابه، آبمیوه، شکلات و شیرینی‌های دیگر با افزایش احتمال بروز آکنه پوستی همراه است.


در این مطالعه مشخص شد ۱۱ درصد از مبتلایان به آکنه از پروتئین "وی" (ترکیبی از پروتئین‌های جدا شده از آب پنیر) مصرف - الو قلیان ازگل - می‌کنند که این رقم در افراد دیگر - الو قلیان ازگل - حدود هفت درصد است.


قرار گرفتن در معرض آلودگی و استرس نیز در میان مبتلایان به آکنه شایع است.


یافته‌های بدست آمده نشان‌دهنده ارتباط این فاکتورها با آکنه - الو قلیان ازگل - است و رابطه علت معلولی آن را تایید نمی‌کند.


دکتر «بریگیت درینو» محقق ارشد این - الو قلیان ازگل - مطالعه از - الو قلیان ازگل - بیمارستان نانت در فرانسه گفت: آکنه یکی از شایع‌ترین دلایل مراجعه افراد به متخصص پوست است. شدت این عارضه و واکنش آن به نوع درمان تحت تاثیر فاکتورهای داخلی و خارجی است که اکسپوزوم (مواجهه کل) خوانده - الو قلیان ازگل - می‌شود. برای اولین بار در این مطالعه مهم‌ترین فاکتورهای اکسپوزوم مرتبط با - الو قلیان ازگل - آکنه شناسایی شد.


به گزارش سایت تخصصی هلث‌دی نیوز، در سراسر جهان از هر ۱۰ نفر یک مورد ابتلا به آکنه مشاهده می‌شود که ۴۰ درصد از مبتلایان - الو قلیان ازگل - زنان بزرگسال هستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram