تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان جمهوری


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00338.html
۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۸

مژه‌هایتان را پرپشت کنید

مژه ها در زیبایی چشم ها و صورت نقش مهمی دارند به همین دلیل خانم ها از انواع لوازم آرایش برای بلند و پر پشت نشان دادن مژه ها استفاده می کنند.

قُل قُل: مژه ها در زیبایی چشم ها و صورت نقش مهمی دارند به همین دلیل خانم ها از انواع لوازم آرایش برای بلند و پر پشت نشان دادن مژه ها استفاده می کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - الو قلیان جمهوری - از خراسان ،اما راه‌های مختلفی برای - الو قلیان جمهوری - افزایش رشد مژه‌ها وجود دارد که یکی از این راهکار‌ها استفاده از مواد طبیعی است البته باید توجه داشت که این مواد نباید با چشم تماس مستقیم داشته باشند. - الو قلیان جمهوری - در ادامه به مواد طبیعی موثر در رشد مژه ها اشاره می کنیم :

روغن کرچک
روغن کرچک باعث رشد فولیکول می شود.با کمی پنبه مژه‌هایتان را به مقداری روغن کرچک آغشته کنید و بعد از مدتی آن ها را بشویید.

روغن زیتون
روغن زیتون به عنوان یک درمان خانگی برای ضخیم‌تر شدن مژه‌ها نیز به کار می‌رود، روغن زیتون غنی از اسید اولئیک و ویتامین E است.


ژل آلوئه‌ورا
آلوئه‌ورا یکی دیگر از راهکار‌های موثر برای ضخیم‌ و بلند ترشدن مژه‌هاست چرا که آلوئه ورا - الو قلیان جمهوری - حاوی مواد مغذی و ویتامین های A ،B۱۲ ،C و E - الو قلیان جمهوری - است که باعث رشد مژه‌ها می‌شود.همچنین آلوئه ورا حاوی - الو قلیان جمهوری - اسید فولیک است که مانع شکننده شدن مژه‌ها می‌شود.


تاثیر فوق العاده ویتامین E دررشد مژه‌ها
مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۰ منتشر شد که نشان داد رشد مو و مژه در افرادی که ویتامین E مصرف می‌کنند بیشتر است. کافی است چند قطره از محتوی کپسول ویتامین E را به مژه‌هایتان بمالید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram