تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان روشن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00064.html

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۲

خصوصیات مهم یک کرم ضد آفتاب مناسب که باید بدانید

آیا می دانید فکر استفاده از کرم ضد آفتاب برای نخستین ‌بار به ذهن چه کسی رسید؟ اصلا چرا ضد آفتاب ابداع شد؟ شاید باورتان نشود اما اولین بار یک خلبان آمریکایی که در جنگ جهانی دوم حضور داشت، به فکر استفاده از ماده ای افتاد تا از خود و همرزمانش در برابر اشعه های فرابنفش نور خورشید محافظت کند.

قُل قُل: آیا می دانید فکر استفاده از کرم ضد آفتاب برای نخستین ‌بار به ذهن چه کسی رسید؟ اصلا چرا ضد آفتاب ابداع شد؟ شاید باورتان نشود اما اولین بار - الو قلیان روشن - یک خلبان آمریکایی که در جنگ جهانی دوم حضور داشت، به فکر استفاده از ماده ای افتاد تا از خود و همرزمانش در برابر اشعه - الو قلیان روشن - های فرابنفش نور خورشید محافظت کند.

الو قلیان روشن

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، بنجامین گرین از وازلین به عنوان ماده اصلی در ساخت ضدآفتاب ابتدایی خود استفاده کرد. 75 سال از آن زمان می گذرد و محصولات متعددی به - الو قلیان روشن - بازار عرضه شده است که به ادعای سازندگان شان امکان محافظت کامل از پوست شما را در برابر نور خورشید و اشعه های مضر آن فراهم می کنند.


در ادامه بیشتر درمورد کرم ضد آفتاب و ویژگی های محافظتی آن بخوانید.


تفاوت بین اشعه هایUVA وUVB در چیست؟
UVA و UVB دو باند اشعه های فرابنفش خورشید به شمار می روند که به سطح زمین می رسند. شدت نفوذ اشعه های UVB مانند اشعه های UVA نیست؛ با این حال، این اشعه می تواند باعث آفتاب - الو قلیان روشن - سوختگی شوند. همچنین آنها نقش مهمی در به - الو قلیان روشن - وجود آمدن سرطان پوست دارند.
اشعه های UVA نیز به شکل گیری سرطان پوست کمک می کنند و نفوذ آنها به سطوح عمیق تر - الو قلیان روشن - پوست منجر به پیری زودرس و چین وچروک پوست می شود. 95 درصد اشعه های فرابنفشی را که به سطح زمین می رسند اشعه - الو قلیان روشن - UVA تشکیل می دهد.


SPF ضد آفتاب چیست؟
SPF مخفف عبارت «sun protection factor» است به معنای «عامل محافظت در برابر خورشید» که معمولا روی بسته بندی کرم ضد آفتاب قید می شود. SPF درجه محافظت در برابر اشعه های فرابنفش از نوع UVB یک - الو قلیان روشن - ضدآفتاب را نشان می دهد.
متخصصان پوست معمولا استفاده از ضدآفتاب هایی با SPF حداقل ۳۰ را پیشنهاد می دهند که پوست را - الو قلیان روشن - در مقابل ۹۷ درصد اشعه های UVB خورشید محافظت می کند.
بسیاری تصور می کنند هر - الو قلیان روشن - چه میزان SPF یک ضدآفتاب بیشتر باشد، تأثیرگذاری بیشتری در مهار اشعه های مضر دارد؛ - الو قلیان روشن - در حالی که SPF 100 یا بالاتر از آن، قدرت محافظتی بیشتری از ضدآفتاب هایی با مقدار SPF 50 ندارد که 98 درصد اشعه های UVB - الو قلیان روشن - را مهارمی کنند.
برای اینکه مطمئن شوید از ضدآفتابی استفاده می کنید که به اندازه کافی از پوست تان در مقابل اشعه هایUVA وUVB محافظت می کند، باید - الو قلیان روشن - به دنبال عبارت طیف گسترده (Broad Spectrum) روی - الو قلیان روشن - بسته ضدآفتاب تان باشید.


چگونه و چه زمانی باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنم؟

همانطور که می دانید، - الو قلیان روشن - برای تمام سطوح پوست که با لباس پوشیده نمی شود باید از ضدآفتاب استفاده کنید. ۱۵ دقیقه قبل از بیرون رفتن از منزل، روی پوست خشک تان ضد افتاب بزنید.
توجه کنید که باید هر دو ساعت یک بار ضدآفتاب را تجدید کنید. اگر در حال شنا یا عرق کردن هستید، باید در فواصل کمتری ضدآفتاب تان را تجدید کنید.
برای به حداکثر رساندن SPF ضدآفتاب تان، باید به میزان زیاد از ضدآفتاب خود استفاده کنید. اکثر افراد فقط از 25 تا 50 درصد مقدار توصیه شده ضدآفتاب استفاده می کنند؛ درحالی که مقدار توصیه شده برای کل بدن برابر با تقریبا 30 گرم ضدآفتاب (مقدار یک توپ تنیس) در هر بار استعمال است.

الو قلیان روشن


استفاده از ضد آفتاب برای نوزادان
هرگز روی پوست نوزادتان تا قبل از 6 ماهگی ضد آفتاب نزنید. اگر سن کودک تان کمتر از ۶ ماه است و شرایط به گونه ای است که در معرض خورشید قرار می گیرد، از لباس های محافظ برای او استفاده کنید و - الو قلیان روشن - او را در سایه نگه دارید - الو قلیان روشن - تا در مقابل نور خورشید از او محافظت شود.

الو قلیان روشن


مضرات آفتاب برای پوست را بشناسید!

خورشید دو نوع اشعه از خود ساطع می کند: اشعه های فرابنفش با طول موج کوتاه به نام B (UVB) و اشعه های فرابنفش با طول موج بلند - الو قلیان روشن - به نام A (UVA). اشعه های UVB مسبب آفتاب سوختگی هستند. برای همین است که بسیاری - الو قلیان روشن - از ضد آفتاب - الو قلیان روشن - ها روی اشعه UVB متمرکز هستند.
این تمرکز، باعث نادیده گرفتن اشعه های - الو قلیان روشن - UVA و نفوذ آنها به پوست - الو قلیان روشن - می شود و - الو قلیان روشن - ما را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به سرطان پوست قرار می دهد.
اشعه - الو قلیان روشن - های UVA نسبت به اشعه های UVB به طور عمیق تری در پوست نفوذ می کنند که اغلب باعث آسیب های طولانی مدت چون چین وچروک می شوند. این اشعه ها به طور بالقوه باعث آغاز تغییراتی در سطح سلولی می شوند و این امر - الو قلیان روشن - ممکن است منجر به سرطان شود.
خطر ابتلا به سرطان پوست صرف‌نظر از سن، جنسیت - الو قلیان روشن - و نژاد برای هر کسی وجود دارد. در حقیقت، برآورد شده است که - الو قلیان روشن - از هر پنج آمریکایی، یک نفر در طول دوره زندگی خود به سرطان پوست گرفتار می‌شود.
زمانی که در حال خرید ضدآفتاب هستید، به دنبال ضدآفتاب هایی باشید - الو قلیان روشن - که عبارت محافظت طیف گسترده (Broad Spectrum) در برابر اشعه هایUVA وUVB روی آنها درج شده باشد. در واقع، به دنبال ضدآفتاب هایی باشید که حاوی این مواد مؤثر باشد: - الو قلیان روشن - آووبنزون، اکامسول، اوکسی بنزون، دی اکسید تیتانیوم و اکسید - الو قلیان روشن - روی.
منبع:
Medb.ir
https://lafarrerr.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram