تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان سعدی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00043.html
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۵۸

خیار چنبر بخورید، زیبا شوید

یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی معتقد است، مصرف خیار چنبر می‌تواند نقش موثری در رفع چین و چروک پوست و زیبایی آن داشته باشد.

قُل قُل: یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی معتقد است، مصرف خیار چنبر می‌تواند نقش موثری در رفع چین و - الو قلیان سعدی - چروک پوست و زیبایی آن داشته باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، هانیه ناصری در - الو قلیان سعدی - گفت و گو با ایسنا، با اشاره به طبع سرد و تر خیار چنبر، گفت: یکی از ویژگی‌های این گیاه "مدر بودن" آن است و از این رو مصرف این میوه برای درمان بیماری‌های کلیه، دفع سنگ کلیه و مثانه و درمان سوزش ادرار مفید است.

وی افزود: از دیگر خواص این میوه کاهش فشار خون بالا و کاهش چربی خون است و در همین راستا مصرف آن برای بیماران مبتلا - الو قلیان سعدی - به فشار خون و بیماران قلبی توصیه می‌شود.

ناصری تصریح کرد: خیار چنبر همچنین حل کننده اورات و اسید اوریک است و نقرس را - الو قلیان سعدی - درمان می‌کند.

وی افزود: با توجه به طبع بسیار سرد خیار چنبر، استفاده از آن - الو قلیان سعدی - برای افراد صفراوی هم مفید بوده و دارای خاصیت ضد صفرا می‌باشد.

این کارشناس ارشد گیاهان داوریی - الو قلیان سعدی - کمک به دفع سموم را یکی دیگر از خواص خیار چنبر عنوان کرد و افزود: در همین راستا از این میوه برای درمان یرقان استفاده می‌شود و به افرادی که دچار این بیماری هستند - الو قلیان سعدی - توصیه می‌شود بعد از غذا از خیار چنبر استفاده کنند.

وی یادآور - الو قلیان سعدی - شد: همچنین خیار چنبر تلخ حاوی یک ماده شیمیایی است که مانند انسولین به کاهش قندخون کمک می‌کند و در همین راستا مصرف آن برای بیماران دیابتی بسیار مفید است .

ناصری به تاثیرات مصرف خیار چنبر در زیبایی پوست اشاره کرد وافزود: مواد موجود در این میوه، - الو قلیان سعدی - از بروز چین و چروک و - الو قلیان سعدی - خطوط ریز روی پوست پیشگیری کرده و نقاط تیره ناشی از افزایش سن را از بین می‌برد.

وی افزود: علاوه - الو قلیان سعدی - بر مصرف خوراکی خیار چنبر، استفاده از - الو قلیان سعدی - ماسک این میوه هم برای زیبایی پوست مفید بوده و به حفظ نرمی و لطافت آن کمک می کند و به دلیل - الو قلیان سعدی - میزان فراوان آب در این میوه، برای رفع چین و چروک و حفظ جوانی پوست مناسب است.

ناصری خاطرنشان کرد: در طب سنتی از تخم خیار چنبر نیز برای درمان سوزاک استفاده می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram