تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان طرشت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00061.html

۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸

درمان «میگرن» با عمل جراحی

دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران گفت: بعضى از افرادی که مبتلا به میگرن هستند می‌توانند با یک روش جراحی این بیماری را درمان کنند.

قُل قُل:دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران گفت: بعضى از افرادی که - الو قلیان طرشت - مبتلا به میگرن هستند می‌توانند با یک روش جراحی این بیماری را درمان کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، حمیدرضا فتحی، دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در آستانه برگزاری همایش جراحان پلاستیک و زیبایی، گفت: هیچ جراح فوق تخصص زیبایی و پلاستیک در کشور حاضر نیست افرادی مانند سحر تبر را تحت عمل جراحى قرار داده و تغییرات عجیب و قریب به وجود آورده زیرا این مسائل خلاف اخلاق حرفه اى جراحان پلاستیک و بار عاطفی حاکم بر جامعه متمدن ایرانى اسلامى آرمانگراى ما دارد و لذا هیچ پزشک فوق تخصص حاضر به این کار نیست


وی گفت: بسیاری از پزشکان غیر فوق تخصص پلاستیک و زیبایی که مبادرت به انجام بعضى از اعمال زیبایى می‌کنند به این اعمال صرفا به چشم تجارت مالی نگاه می‌کنند؛ در حالی که کمتر به مشکلات روحی و جسمی بیماران - الو قلیان طرشت - توجه می‌کنند و متاسفانه این مسائل در جامعه شیوع زیادی - الو قلیان طرشت - دارد


دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران اضافه کرد: به دنبال آن هستیم که - الو قلیان طرشت - راه کار قانونی در این زمینه ایجاد شود تا معضلات ناشی - الو قلیان طرشت - از اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک که - الو قلیان طرشت - توسط افراد غیر متخصص انجام می‌شود کمتر شود.


این دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: مشاهده شده که در برخی مکان‌ها اعمال جراحی زیبایی در شرایط غیر استانداردانجام می‌شود - الو قلیان طرشت - و لازم است مراجع ذیربط به هرج و مرج جراحی زیبایی خاتمه دهند و باید این جراحی نظام مند شود تا بار اجتماعی که برای مردم به وجود می‌آید کمتر شود.


وی به یکی - الو قلیان طرشت - از روش‌های درمان میگرن در کشور اشاره کرد و گفت: بعضى از افرادی که مبتلا به میگرن هستند می‌توانند با یک روش جراحی این بیماری را درمان کنند، این نوع میگرن به علت گیر افتادن اعصاب حسی در بعضى نقاط است که با یک عمل برطرف می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram