تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان نواب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00039.html
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۰

ارتودنسی با پلاک های شفاف/ مزایا و معایب درمان جدید

عضو هیئت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران، به تشریح جزئیات درمان ارتودنسی با پلاک های شفاف پرداخت.

قُل قُل:عضو هیئت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران، به تشریح جزئیات درمان ارتودنسی با پلاک های شفاف پرداخت.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، حسین ارباب زاده، در حاشیه برگزاری کنگره انجمن ارتودنتیست های ایران در سالن همایش های پژوهشگاه صنعت نفت، گفت: در حال حاضر تکنولوژی های جدیدی در عرصه درمان های ارتودنسی معرفی شده - الو قلیان نواب - است که پلاک های شفاف، یکی از همین ابزارهای - الو قلیان نواب - جدید است.
وی در توضیح ویژگی های پلاک های شفاف، افزود: یکی از مزیت های این پلاک ها که به راحتی داخل دهان قرار می گیرد، این است که خیلی - الو قلیان نواب - مشخص نیستند و از فاصله نیم متری هم دیده نمی شود.


این متخصص ارتودنسی ادامه داد: پلاک های شفاف به عنوان یک وسیله ارتودنسی محسوب می شود که باید همان - الو قلیان نواب - اصول درمانی را هنگام استفاده از این وسیله، رعایت کرد.


ارباب زاده با تاکید بر اینکه استفاده از پلاک های شفاف حتما باید توسط متخصص ارتودنسی انجام شود، تصریح کرد: برای اینکه نتیجه درمان بهتر باشد، باید مقداری از دندان برای ایجاد فضای کافی، برداشته شود.


این متخصص ارتودنسی با عنوان این مطلب که این شیوه درمان بسیاری از کاندیداهای ارتودنسی را می تواند در بر گیرد، گفت: این درمان - الو قلیان نواب - ارتودنسی، دو سه سالی است که در ایران فراگیر شده و فعلا در بزرگسالان بیشتر - الو قلیان نواب - کاربرد دارد. زیرا، هنوز - الو قلیان نواب - برای نوجوانان یک مقداری سخت - الو قلیان نواب - است.
ارباب زاده افزود: یکی از مزیت های - الو قلیان نواب - این پلاک ها، همان ظاهر این ابزار است که دیده نمی شود و از همین رو، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.
وی ادامه داد: یکی از نکات پلاک های شفاف، متحرک بودن آنها است که نمی توان گفت - الو قلیان نواب - مزیت تلقی - الو قلیان نواب - می شود یا اشکال است. زیرا، پلاک باید ۱۸ تا ۲۰ ساعت در دهان باشد و اگر غیر از این باشد، نتیجه مطلوب را نمی دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram