تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان پونک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00060.html
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰

جراحان زیبایی و پلاستیک حاضر به انجام تغییرات عجیب و غریب در افراد نیستند

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: جراحان زیبایی و پلاستیک حاضر به انجام تغییرات عجیب و غریب در افراد نیستند.

قُل قُل:دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: جراحان زیبایی و پلاستیک حاضر - الو قلیان پونک - به انجام تغییرات عجیب و غریب در افراد نیستند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، حمیدرضا فتحی، - الو قلیان پونک - در آستانه برگزاری کنگره جراحان پلاستیک و زیبایی، افزود: - الو قلیان پونک - هیچ جراح فوق تخصص زیبایی و پلاستیک - الو قلیان پونک - در کشور حاضر نیست افرادی مانند «سحر - الو قلیان پونک - تبر» را تحت عمل جراحی قرار داده و تغییرات عجیب و غریب به وجود آورد. - الو قلیان پونک - زیرا این مسائل خلاف اخلاق حرفه - الو قلیان پونک - ای جراحان پلاستیک است و لذا هیچ پزشک فوق تخصصی حاضر به انجام این - الو قلیان پونک - قبیل جراحی ها نیست.


دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، گفت: بسیاری از پزشکان غیر فوق تخصص پلاستیک و زیبایی که مبادرت به انجام بعضی از اعمال زیبایی می کنند به این اعمال صرفا به چشم تجارت مالی نگاه می کنند، در حالی که کمتر به مشکلات روحی و جسمی بیماران توجه می کنند و متاسفانه این مسائل در جامعه شیوع زیادی دارد.


فتحی اضافه کرد: به دنبال آن هستیم که راهکار قانونی در این زمینه ایجاد شود تا معضلات ناشی از اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک که توسط افراد غیر متخصص انجام می شود، کمتر شود.
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، ادامه داد: مشاهده شده - الو قلیان پونک - که در برخی مکان ها اعمال - الو قلیان پونک - جراحی زیبایی در شرایط غیر - الو قلیان پونک - استاندارد انجام می شود و لازم است مراجع ذی ربط به هرج و مرج جراحی زیبایی خاتمه دهند و باید این جراحی نظام مند شود تا بار اجتماعی که برای مردم به وجود می آید، کمتر شود.


وی به یکی از روش های درمان - الو قلیان پونک - میگرن در کشور اشاره کرد - الو قلیان پونک - و گفت: بعضی از افرادی که مبتلا به میگرن هستند می توانند با یک روش جراحی این بیماری را درمان کنند این نوع - الو قلیان پونک - میگرن به علت گیر افتادن اعصاب حسی در بعضی نقاط است که - الو قلیان پونک - با یک عمل برطرف می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram