تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان پیروزی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00255.html
۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۷

میکرودرم ابریژن چیست و چه زمانی از میکرودرم ابریژن استفاده کنیم؟

میکرودرم ابریژن روشی برای رفع سلول های مرده پوست است که در ادامه با جزئیات بیشتری به توضیح این روش می پردازیم.

قُل قُل: میکرودرم ابریژن روشی برای رفع سلول های مرده پوست است که در ادامه با جزئیات بیشتری به توضیح این روش می پردازیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - الو قلیان پیروزی - به نقل از سیمرغ، پوست شما هر روز در معرض عناصر محیطی است. طی سال ها پرتوهای خورشید، آلودگی و دیگر عوامل آسیب رسان تلفاتی را به پوست - الو قلیان پیروزی - وارد می کنند. درمان میکرودرم ابریژن چروک ها و خطوط نازک ایجاد شده بر روی پوست، لکه های ناشی از افزایش سن و جوش ها را کاهش دهد - الو قلیان پیروزی - یا کامل برطرف کند.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن یک فرایند غیر شیمیایی و غیرتهاجمی است که از اسپری - الو قلیان پیروزی - میکروکریستال برای برداشتن بیرونی ترین لایه خشک شده و سلول های مرده پوست - الو قلیان پیروزی - استفاده می کند و به این ترتیب پوست جوان تر و سالم تر به نظر می رسد. به علاوه میکرودرم ابریژن باعث تولید یک لایه جدید پوست - الو قلیان پیروزی - با سلول های تازه و میزان بالاتری - الو قلیان پیروزی - از کلاژن می شود و پوست جدید سفت - الو قلیان پیروزی - تر خواهد بود. میکرودرم - الو قلیان پیروزی - ابریژن نسبت به درم ابریژن ملایم تر است. درم ابریژن تهاجمی تر بوده و برای درمان خطوط عمیق تر، آفتاب سوختگی های شدید و زخم ها استفاده می شود.


میکرودرم ابریژن برای چه کسانی مفید است؟


بیمارانی که دارای خطوط و چروک های نازک، لکه های ناشی از - الو قلیان پیروزی - افزایش سن، آفتاب سوختگی، نابرابری رنگدانه ها، مشکل در بافت پوستی یا زخم های کوچک هستند، از میکرو درم ابریژن - الو قلیان پیروزی - استفاده می کنند.

میکرودرم ابریژن برای افرادی که دچار روزاسه* rosacea یا آکنه هستند نیز موثر خواهد بود. اسپری ملایم میکروکریستال می تواند می تواند مشکلات پوستی را برطرف کرده یا بهبود بخشد. این اسپری لایه بیرونی و آسیب دیده پوست را برمی دارد و به - الو قلیان پیروزی - سلول های تازه پوستی فرصت نمایان شدن می دهد.

بهترین کسانی که می توانند از این روش استفاده کنند بزرگسالانی هستند که از لحاظ جسمی سالم می باشند و بیماری های پوستی نسبتا جزئی دارند. میکرودرم ابریژن یک روش - الو قلیان پیروزی - غیرتهاجمی - الو قلیان پیروزی - است که نمی تواند افتادگی پوست یا خطوط عمیق را برطرف کند. این مشکلات با استفاده از روش های دیگری مانند لیفتینگ و سفت کردن پوست با لیزر بهبود پیدا می کنند.

* روزاسه rosacea : التهاب و قرمزی مزمن پوست صورت (معمولاً - الو قلیان پیروزی - گونه‌ها، بینی و پیشانی) - الو قلیان پیروزی - که در بزرگسالان بروز می کند و با آکنه متفاوت است.


میکرودرم ابریژن برای آکنه

میکرودرم ابریژن برای - الو قلیان پیروزی - برطرف کردن آکنه های - الو قلیان پیروزی - پوستی و زخم های ناشی - الو قلیان پیروزی - از آکنه استفاده می شود. میکرودرم ابریژن می تواند زخم های جزئی را به طور کامل حذف کرده یا به شدت کاهش دهد. با این حال برای زخم های عمیق ناشی از آکنه میکرودرم ابریژن روش زیاد موثری نخواهد بود.

زخم های عمیق تر معمولا با استفاده از درم ابریژن یا لایه برداری شیمیایی درمان می شوند. میکرودرم ابریژن برای بیمارانی که دارای آکنه های فعال هستند نیز روش موثری خواهد بود. - الو قلیان پیروزی - این روش پوست را لایه برداری کرده و منافذ مسدود شده را باز می کند و چربی و جرم - الو قلیان پیروزی - از این منافذ خارج می شوند. عمل پاکسازی و - الو قلیان پیروزی - از بین بردن سلول های پوستی ممکن است باعث تشدید آکنه شود، بنابراین قبل از انجام این فرایند لازم است با پزشک یا متخصص پوست مشورت کنید.


درمان روزاسه با میکرودرم ابریژن

روزاسه نوعی التهاب پوستی مزمن است که منجر به قرمزی و برجسته شدن عروق خونی و التهاب می شود و شبیه به آکنه به نظر می رسد. میکرودرم ابریژن برای کاهش قرمزی ناشی از روزاسه استفاده می شود. با این حال اگر مبتلا به روزاسه - الو قلیان پیروزی - هستید و تصمیم به - الو قلیان پیروزی - استفاده از روش میکرودرم ابریژن دارید، - الو قلیان پیروزی - قبل از هر اقدامی با متخصص پوست مشورت کنید. میکرودرم ابریژن ممکن است تاثیر منفی بر روی روزاسه - الو قلیان پیروزی - داشته باشد.


استفاده از میکرودرم ابریژن در چه سنی بهتر است؟

گرچه محدودیت سنی و جنسی برای انجام روش میکرودرم ابریژن وجود ندارد، اما معمولا این روش به افراد بالای 12 سال و افراد کمتر از 65 سال توصیه می شود. بزرگسالان 70 سال ممکن است در صورت استفاده از میکرودرم ابریژن دچار کبودی و خراشیدگی - الو قلیان پیروزی - بیشتری در پوست شوند. در سنین پایین هم این روش باید تحت نظر پزشک و متخصص پوست انجام شود.

میکرودرم ابریژن برای چه کسانی ممنوع است؟

میکرودرم ابریژن برای افرادی که دارای زخم های عمیق، کلوئیدهای فعال، آکنه، اختلال در سیستم ایمنی و یا دیابت هستند، انجام نمی شود. خانم های باردار نباید میکرودرم ابریژن انجام دهند. افرادی که به تازگی لایه برداری های شیمیایی، مانند - الو قلیان پیروزی - تزریق کلاژن، انجام داده اند باید 2 یا 3 هفته منتظر بمانند و پس از آن فرایند میکرودرم ابریژن را - الو قلیان پیروزی - انجام دهند.

افراد دارای - الو قلیان پیروزی - زخم های عمیق، چین های پوستی در صورت یا دیگر نقص های - الو قلیان پیروزی - خفیف یا شدید پوستی، بهتر است از روش های - الو قلیان پیروزی - درمانی قوی تر مانند لایه برداری شیمیایی، درم ابریژن و یا صاف کردن پوست با لیزر - الو قلیان پیروزی - استفاده کنند.


میکرودرم ابریژن چه عوارضی دارد؟


عوارض میکرودرم ابریژن کم هستند و این روش یک روش بی خطر محسوب می شود. به - الو قلیان پیروزی - علاوه میکرودرم ابریژن تنها بر روی بیرونی ترین لایه پوست تاثیر می گذارد. عوارض مربوط به درم ابریژن و لیزر به مراتب از میکرودرم ابریژن بیشتر است که البته اثر گذاری آن دو روش نیز بیشتر ست.

عوارض احتمالای میکرودرم ابریژن - الو قلیان پیروزی - عبارتند از:

سفتی و تنگی پوست
قرمزی پوست
کبودی پوست
حساسیت
تغییر رنگ پوست
سایش و خراش پوست
خونریزی
کبودی پوست چشم (به ویژه اگر در حال مصرف آسپیرین یا سایر داروهای رقیق کننده خخون باشید)
پارگی رگ های خونی نازک
بروز تبخال در اطراف لب

البته تبخال در اثر استفاده از روش میکرودرم ابریژنن به ندرت بروز می کند، اگر سابقه ابتلا به تبخال دارید بهتر است از انجام میکرودرم ابریژن در اطراف لب ها اجتناب کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram