تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون ازگل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00072.html
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۳

10 ساعت بعد از لاک زدن چه اتفاقی در بدنتان می افتد؟

از زمان های قدیم در میان عموم مردم این اعتقاد وجود داشت که میتوان سلامتی یک فرد را از طریق ناخن های آن فرد تشخیص داد. مردم معتقد بودن که یک ناخن سالم باید رنگ صورتی روشن و شفاف داشته باشد.

قُل قُل: از زمان های قدیم در میان عموم مردم این اعتقاد وجود داشت که میتوان سلامتی یک فرد را از طریق ناخن های آن فرد تشخیص داد. مردم معتقد بودن که یک ناخن سالم باید رنگ صورتی روشن و شفاف - الو قلیون ازگل - داشته باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از بیتوته، از زمان های - الو قلیون ازگل - قدیم در میان عموم مردم این اعتقاد وجود داشت که میتوان - الو قلیون ازگل - سلامتی یک فرد را از طریق ناخن های آن فرد تشخیص داد. مردم معتقد بودن که یک - الو قلیون ازگل - ناخن سالم باید رنگ صورتی روشن و شفاف داشته باشد و اگر فردی ناخن های دست و پا سالم داشت، - الو قلیون ازگل - نشان از سلامتی فرد می داده است. به همین علت در - الو قلیون ازگل - گذشته برخی - الو قلیون ازگل - از لاک های ناخن فقط رنگ صورتی کمرنگ بوده و افراد برای تظاهر به سلامتی بدن از آن استفاده میکردند.

اما در حال حاضر انواع لاک های ناخن در رنگها و طرح های مختلف در بازار ارائه میگردد که - الو قلیون ازگل - برای - الو قلیون ازگل - هر نوع سلیقه ای جوابگو میباشد. در برخی از انواع لاک های ناخن نیز مواد سمی - الو قلیون ازگل - افزوده میشود.همانطور که همه ما میدانیم نباید از لاک ناخن بیش از حد استفاده کرد، چون استفده بیش از حد باعث خشک شدن و زرد شدن ناخن ها می شود .و در ضمن این نوع لوازم آرایشی آسیب های جدی تری به سلامتی افراد وارد می کند.ما نمی خواهیم که شما لاک - الو قلیون ازگل - ناخن را برای همیشه کنار بگذارید،ولی در این مقاله تاثیرات مخربی که مواد - الو قلیون ازگل - آن روی - الو قلیون ازگل - بدن شما خواهد گذاشت را بیان می کنیم.


خطرات اصلی لاک ناخن برای سلامت افراد چیست؟

خطرات لاک ناخن در سمیت آن نهفته است .بعضی از لوازم آرایشی مدرن - الو قلیون ازگل - شامل مواد زیر می باشد که می توانند آسیب جدی به سلامت شما وارد کنند.


مواد سمی لاک - الو قلیون ازگل - ناخن

بوتیل استئارات

نیترو سلولز

صمغ استری

استون

آمیل استات

عطر و رنگ


ا TPHP لاک ناخن:

تعدادی از مطالعات آزمایشگاهی نشان داده اند که TPHP باعث اختلال غدد درون ریز می شود. در مطالعات مربوط به حیوانات، این مساله باعث مشکلات زایمان - الو قلیون ازگل - و رشد شده است. این ماده شیمیایی به عنوان پلاستیسیزر در لاک ناخن عمل می کند، که آن را انعطاف پذیرتر و بادوام می کند.


تولوئن:

یک حلال است که ناخن ها را یکدست میکند و رنگدانه آن را حفظ میکند.تولوئن میتواند روی سیستم عصبی مرکزی تاثیر - الو قلیون ازگل - بگذلرد وباعث اختلالاتی در باروری میشود، همچنین سردرد، ضعف،غش وحالت تهوع از آسیب های احتمالی استفاده از لاک ناخن می باشد.


نیتروسلولوز لاک ناخن:

همان اجزای مورد استفاده در رنگ خودرو، همچنین در برخی مواد منفجره مانند آتش بازی و دینامیت. با این حال، این ماده شیمیایی بیش از حد سمی نیست، اما می تواند موجب سمی شدن اندام ها شود.


بوتیل / اتیل استات لاک ناخن:

این ماده شیمیایی بسیار قابل اشتعال است و وقتی استنشاق یا بلعیده می شود، سمی است. همچنین می تواند به طور جدی به اندام های داخلی در طولانی مدت آسیب برساند (مثلا زمانی که به مدت چند ماه یا چند سال بدون وقفه لاک دارید).


فرمالدئید :

یک گاز بی رنگ است که به افزایش ماندگاری پولیش کمک می کند. اگر از آلرژی رنج می برید ، تماس با فرمالدئید می تواند باعث درماتیت و سوختگی های احتمالی شیمیایی شود. در موارد شدیدتر ، این بیماری باعث ایجاد اختلالات ریتم قلب ، تشنج و سرطان می شود .


دیبوتیل فتالات (DBP):

به عنوان عطر لاک استفاده می شود. - الو قلیون ازگل - وجود این مؤلفه خطرناک ممکن است باعث اختلالات غدد درون ریز ، بیماری های زنان و زایمان دستگاه تنفسی شود.

پارابن در لاک ناخن:

انواع مختلفی از پارابن ها وجود دارند که می توانند در تولید - الو قلیون ازگل - لاک مورد استفاده قرار گیرند و - الو قلیون ازگل - باید از آن ها اجتناب شود. وظیفه آن ها عمل کردن به عنوان نگهدارنده عمل است و آن ها با سرطان سینه مرتبط - الو قلیون ازگل - هستند. علاوه - الو قلیون ازگل - بر این، آن ها از دریافت ویتامین طبیعی از نور خورشید (مانند ویتامین D) و اکسیژن جلوگیری می کنند که هر دو برای داشتن ناخن های سالم و شاد مورد نیاز هستند.


کافور موجود در لاک - الو قلیون ازگل - ناخن:

کافور به عنوان پلاستیزر هم استفاده می شود، دافع زنگ زدگی است و برای جلوگیری از فساد حشرات - الو قلیون ازگل - مرده در مجموعه های حشرات استفاده می شود. این عنصر سمی است و می تواند موجب تشنج، تحریک پذیری و سمی شدن بدن شود.


دانشمندان مطالعه ای را روی 24 زن انجام دادند. 6 ساعت - الو قلیون ازگل - پس از طراحی ناخن های خود ، در بدن اکثر شرکت کنندگان سطح بالایی از دی فنیل فسفات را نشان - الو قلیون ازگل - داد - مشتق کننده تری فنیل فسفات است که در فرایند متابولیسم شکل می گیرد. 10 ساعت پس از شروع آزمایش ، سطح دیفنیل فسفات در بدن همه شرکت کنندگان تا 7 برابر بالاتر از حد معمول است. این نتایج واقعاً نگران کننده است.

چگونه می توان لاک - الو قلیون ازگل - ناخنی را انتخاب کرد که به سلامتی شما آسیب نرساند؟


بعضی از لاک ناخن ها دارای مارک های ویژه - الو قلیون ازگل - ای هستند:

"بدون-5" بدان معنی است که این محصول حاوی فرمالدئید ، رزین های مشتق شده آن (رزین های فرمالدئید) ، تولوئن ، دیبتیل فتالات یا کافور نیست.

"بدون-3" به این معنی است که لاک ناخن عاری از سه مواد مضر - الو قلیون ازگل - است: فرمالدئید - الو قلیون ازگل - ، دیبوتیل فتالات و - الو قلیون ازگل - تولوئن.

قبل از خرید لاک ناخن ، پیش از هر چیز به مواد اولیه آن توجه کنید و به یاد داشته باشید - الو قلیون ازگل - - سلامتی شما در دستان شماست!

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram