تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00099.html
۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۴

خطرات خوابیدن با آرایش صورت که نمی دانید

بهترین کار این است که هر شب قبل از خوابیدن صورت خود را تمیز کنید، حتی زمانی که آرایش ندارید.

قُل قُل: بهترین کار این است که هر شب قبل از خوابیدن صورت خود را تمیز کنید، حتی زمانی که آرایش ندارید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از برترین ها، آرایشی به صورت طولانی - الو قلیون درروس - مدت و تا شب روی - الو قلیون درروس - پوست بماند، از آن جا که حاوی سیلیکون و مواد شیمیایی هستند، باعث آسیب - الو قلیون درروس - رساندن به پوست می‌شوند. حتی گاهی اوقات بانوان با همین مواد شیمیایی روی صورت خود به خواب می‌روند. خوابیدن با این - الو قلیون درروس - مواد، قاتل منافذ پوست شماست! بنابراین برای یک زیبایی موقت به طور دایم به پوست خود آسیب نزنید.

بهترین کار این است که هر شب قبل از خوابیدن صورت خود را تمیز کنید، حتی زمانی که آرایش ندارید. زیرا مهم‌ترین عملکرد پوست در شب، بازسازی و نوسازی سلول‌هاست. - الو قلیون درروس - پس خوابیدن با آرایش جلوی این بازسازی را می‌گیرد - الو قلیون درروس - و - الو قلیون درروس - باعث آسیب به پوست صورت، چشم‌ها و لب می‌شود.

پوست ما همیشه در حال فعالیت است، - الو قلیون درروس - درست مانند قلب که هرگز از تپش باز نمی‌ایستد. پوست ما هم مانند اندام‌های درونی بدن، همیشه در حال کار و فعالیت است. پوست از آب، پروتئین، لیپید، مواد معدنی و ... ساخته شده است. همچنین، پر از منافذی است که موجب عرق کردن و ترشح چربی - الو قلیون درروس - می‌شود.

چربی پوست یک نرم کننده طبیعی است که آن را مرطوب و سلول‌های مرده و دیگر آلاینده‌ها را از پوست جدا می‌کند؛ بنابراین - الو قلیون درروس - آرایش بیش از حد و خوابیدن با آن می‌تواند به پیری زودرس، خشکی پوست، شکنندگی، حساسیت، کاهش کلاژن سازی و ... منجر شود.

بدن ما وقتی که درخواب هستیم، خودش را احیا و بازسازی می‌کند. پوست هم طبیعتا در خواب، بهتر می‌تواند خودش را ترمیم کند بنابراین بهتر است که در زمان خواب، هیچ‌گونه آرایشی روی صورت باقی نماند تا منافذ بتواند چربی ترشح و از پوست در مقابل رادیکال‌های آزاد در هوا محافظت کند. اگر مواد آرایشی را روی صورت باقی بگذارید، این فرایند بسیار مهم، مختل خواهد شد؛ بنابراین حتما - الو قلیون درروس - باید پوست صورت خود را به طور مرتب لایه‌برداری و پاک سازی کنید و فکر خوابیدن با آرایش را هم از سر بیرون کنید. وقتی سلول‌های مرده پوست، چربی و مواد - الو قلیون درروس - آرایشی منافذ را پر می‌کند، پوست نمی‌تواند نفس - الو قلیون درروس - بکشد و دچار خفگی می‌شود، در نتیجه جوش‌های سرسیاه به وجود می‌آید. - الو قلیون درروس - همه این اتفاق‌ها می‌تواند پوست را بی‌روح و - الو قلیون درروس - مرده جلوه دهد و آن را کدر - الو قلیون درروس - کند. پس شب‌ها قبل از خواب بهترین فرصت برای استفاده از پاک کننده‌های صورت و مصرف ضدچروک‌هایی است که به باز شدن منافذ بسته - الو قلیون درروس - کمک می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram