تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00031.html
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۹

با آزمایشی ساده نوع پوست خود را تشخیص دهید!

با یک آزمایش ساده می توانید در هر زمان نوع پوست خود اعم از چرب، خشک یا مختلط را برای انتخاب کرمهای مخصوص به آن تشخیص دهید پوست شما چرب است؟ خشک یا مختلط؟

قُل قُل: با یک آزمایش - الو قلیون دولت - ساده - الو قلیون دولت - می توانید در هر زمان نوع پوست خود - الو قلیون دولت - اعم از چرب، خشک یا مختلط را برای انتخاب کرمهای مخصوص - الو قلیون دولت - به آن تشخیص دهید
پوست شما چرب است؟ خشک یا مختلط؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، اغلب ما زمانی که برای درمان بیماری های پوستی خود نزد پزشک متخصص می رویم، در پاسخ به اینکه آیا می دانیم پوستمان از کدام گروه انواع پوستها (چرب، خشک ویا - الو قلیون دولت - مختلط ) است دچار شک و تردید شده و تشخیص آن را به پزشکمان واگذارمی کنیم، اما بهتر آن است که چون پوست انسان در هر مقطعی از زمان خاص خود برحسب تغییرات آب و هوایی ، جا به جایی و یا نوع سیستم بدن ممکن است دچار تغییر شود و گاهی از پوست چرب به - الو قلیون دولت - پوست خشک و مختلط و یا بر عکس تغییر یابد، راه تشخیص نوع پوستمان را بدانیم تا درانتخاب کرمهای مخصوص آن دچار مشکل نشویم و - الو قلیون دولت - این کار با یک آزمایش ساده که خود می توانیم در منزل انجام - الو قلیون دولت - دهیم به راحتی امکان پذیر است:

این آزمایش را 30 دقیقه بعد ازحمام کردن - الو قلیون دولت - انجام دهید به خصوص حمامهای طولانی مدت که پوست شما - الو قلیون دولت - کاملا در بخارحمام با جذب آب کافی مرطوب و آماده شده است.

پوستتان را با حوله به طوری که به آرامی گذاشته و برمی دارید، خشک کنید.

از دو عدد دستمال کاغذی تمیز استفاده کرده، هر کدام را از وسط جدا کنید تا چهار لایه دستمال نازک داشته باشید. دوعدد آن را روی گونه ها و دو تای دیگر را روی پیشانی و چانه پهن کنید و خوب - الو قلیون دولت - بچسبانید.

5 تا 7 دقیقه صبر کنید.

نتیجه :

پوست چرب

اگر بر روی همه ی دستمالها لکه های زرد چربی دیده شد، شما دارای پوستی چرب هستید.

پوست - الو قلیون دولت - خشک

اگر - الو قلیون دولت - دستمال کاغذی ها فقط حالت رطوبت کمی به خود گرفته و از لکه های چربی خبری نبود شما دارای پوستی خشک هستید. پوست خشک در حالت طبیعی هم بر روی گونه ها کشیدگی دارد.

پوست مختلط

برای تشخیص اینکه پوست شما از نوع مختلط است ، همه ی دستمالها خشک یا چرب و یکنواخت نیستند. به طور مثال دستمالهای روی گونه ها چرب و دستمال روی پیشانی خشک دیده خواهد شد و یا برعکس. گاهی هم دستمالهای روی گونه ها در قسمتهایی چرب و در قسمتهایی خشک دیده خواهند شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram