تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون دیباجی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00258.html
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۷

جراحی چال گونه «می‌شود ولی به خون جگر شود»

استاد گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: فرورفتگی در ناحیه گونه، چنان به مذاق بعضی خوش می‌آید که حاضر می‌شوند برای رسیدن به آن صورت خود را به تیغ جراحان بسپارند، البته که این عمل جراحی از نظر علمی و پزشکی مقدور است، ولی این اتفاق به‌راحتی رخ نمی‌دهد، اگر مزایا و مضرات این عمل جراحی را در کف ترازو قرار دهیم کار منطقی به نظر نمی‌آید.

سلامت - الو قلیون دیباجی - نیوز:استاد گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - الو قلیون دیباجی - گفت: فرورفتگی در ناحیه گونه، چنان به مذاق بعضی خوش می‌آید که حاضر می‌شوند برای رسیدن به آن صورت خود را به تیغ جراحان بسپارند، البته که این عمل جراحی از نظر علمی و پزشکی مقدور است، ولی این اتفاق به‌راحتی - الو قلیون دیباجی - رخ نمی‌دهد، اگر مزایا و مضرات این - الو قلیون دیباجی - عمل جراحی را در کف ترازو قرار دهیم - الو قلیون دیباجی - کار منطقی به نظر نمی‌آید.

به گزارش قُل قُل به نقل از ایسنا، دکترعبدالجلیل کلانتر هرمزی گفت: چال گونه به‌طور طبیعی و مادرزادی فرورفتگی ناحیه گونه - الو قلیون دیباجی - است که اغلب حین خنده ایجاد می‌شود، چال گونه یک پدیده فیزیولوژی تشریحی است که در برخی افراد به‌صورت مادر زادی در ناحیه گونه اتفاق می‌افتد، برخلاف رویه عادی و معمولی که چسبندگی عضلات در ناحیه خاصی مثل گوشه لب و ناحیه استخوان گونه و یا استخوان فکی است.

وی ادامه داد: - الو قلیون دیباجی - جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری می‌تواند همراه با عوارض باشد که ازجمله آن‌ها می‌توان به‌احتمال ایجاد عفونت، خونریزی و صدمه به شاخه‌های بوکال عصب فاسیال اشاره کرد.

این استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره چگونگی این عمل جراحی توضیح داد: نکته بسیار مهم در این خصوص آن است که قبل از عمل جراحی، باید به‌دقت بیماران را در مورد تکنیک جراحی، نتایج و عوارض آن مورد مشاوره قرارداد.

وی افزود: غده بناگوشی درست نزدیک به گوش است و مجرای آن از دهان بیرون - الو قلیون دیباجی - می‌آید، اگر در این مسیر برش ایجاد کنیم و مجرا را قطع کنیم درنتیجه ممکن است به مجرای بزاقی صدمه بزنیم، غده بناگوشی شخص از کار بیفتد و - الو قلیون دیباجی - دچار التهاب، سنگ و یا عفونت شود.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ادامه داد: بعضی از عصب‌های صورت که از جلوی گوش بیرون می‌زنند، مثل عصب هفتم یا عصب صورت، حرکات صورت و لب را کنترل می‌کنند، این عصب‌ها و عضلات وقتی به - الو قلیون دیباجی - ناحیه انتهایی می‌رسند، ممکن است به هزار شاخه هم تبدیل شوند و در این مسیر برخی از شاخه‌ها نسبت به بقیه تنوع طبیعی فراوانی دارند و اگر چنانچه در این مسیر عضله با - الو قلیون دیباجی - عصبی قطع شود می‌تواند گوشه لب و بینی و یا پایین لب را فلج کند.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کلانتر - الو قلیون دیباجی - هرمزی یکی دیگر از - الو قلیون دیباجی - مشکلات عمل جراحی ایجاد چال گونه را احتمال محو شدن ناگهانی چال گونه، عدم تقارن، واکنش به جسم خارجی، عفونت یا ایجاد آبسه دانست - الو قلیون دیباجی - و گفت: اگر در حین عمل و یا بعد از آن مشکلاتی ایجاد شود، آزاد کردن چسبندگی ایجاد شده کار بسیار سختی است و ممکن است با چندین عمل هم این - الو قلیون دیباجی - مشکل برطرف نشود.

وی در خاتمه یادآور شد: انجام این عمل اگر در شرایط غیراستاندارد انجام شود، کمتر از سوراخ کردن گوش زمان می‌برد، ولی اگر در حین عمل و یا بعد از آن عوارضی - الو قلیون دیباجی - ایجاد شود، اصلاح آن بسیار سخت خواهد بود. بنابراین این عمل را صد در صد رد نمی‌کنم - الو قلیون دیباجی - و - الو قلیون دیباجی - فقط به موارد بسیار استثنایی و آن‌ هم در شرایط استثنایی محدود می‌کنم، با تشخیص پزشکی که بر نواحی زیبایی، تشخیصی و تشریحی، عصبی و کارکردی این ناحیه آشنا باشد به شکلی که بتواند - الو قلیون دیباجی - عوارضی ایجاد شده و مشکلات بعدی را مرتفع کند و در یک‌کلام «می‌شود ولی به خون‌جگر شود».

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram