تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون فرشته


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00085.html
۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱

برنزه کردن زیر ذره بین سلامت

برنزگی عبارت است از واکنش طبیعی پوست نسبت به اشعه ماوربنفش ساطع شده از خورشید یا لامپ‌های سولاریوم و تولید عنصر ملانین درسلول‌‌های پوست که در نهایت منجر به تیره شدن رنگ سطح پوست می‌شود.

قُل قُل-*دکتر محمد علی نیلفروش‌زاده: برنزگی عبارت است از - الو قلیون فرشته - واکنش طبیعی پوست نسبت به اشعه ماوربنفش ساطع شده از خورشید یا لامپ‌های سولاریوم و تولید عنصر ملانین درسلول‌‌های پوست که در - الو قلیون فرشته - نهایت منجر به تیره شدن رنگ سطح پوست می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، رنگ پوستی که سالیان نه چندان دور به عنوان رنگی برای بردگان و کارگران مزارع و کارخانه‌‌‌های اشرافیان سفید پوست بود، امروزه در بسیاری از کشورها منجمله کشورمان ایران و بویژه - الو قلیون فرشته - نزد بانوان، به عنوان راهی برای افزایش زیبایی‌‌های ظاهری فرد به رسمیت شناخته می‌شود.

برنزگی عبارت است از واکنش طبیعی پوست نسبت به اشعه ماوربنفش ساطع شده از خورشید یا لامپ‌های سولاریوم و تولید عنصر ملانین درسلول‌‌های پوست که در نهایت منجر به تیره شدن رنگ سطح پوست می‌شود.


راه‌های برنزه کردن پوست

برای برنزه شدن، 3 راه یا ترکیبی از آنها پیش روی افراد قرار دارد: آفتاب - الو قلیون فرشته - گرفتن در هوای آزاد، - الو قلیون فرشته - استفاده از محصولات شیمیایی (لوسیون، اسپری، پودر، کرم و حتی قرص) و بالاخره استفاده از دستگاه‌های برنزه کننده در کشور ما مکان‌‌های مصنوعی برنزه شده را با نام «سالن سولاریوم» می‌شناسند.

در این دستگاه‌ها با استفاده از لامپ آفتابی و سطح بستر دستگاه مربوطه، مشتری در مواجهه با طیف‌‌های مختلف اشعه ماوراءبنفش قرار می‌گیرد تا پوستش تیره یا به اصطلاح، برنزه شود.

سولاریوم برای هر نوع پوستی مناسب است، به جز افراد با پوست‌‌های - الو قلیون فرشته - حساس نسبت بین اشعه‌‌های UVA و UVB متعادل است که - الو قلیون فرشته - خطر آسیب را به حداقل کاهش می‌دهد.

با این حال تحقیقات سازمان جهانی بهداشت نشان می‌دهد، استفاده از سولاریوم راه مناسبی برای برنزه کردن پوست نیست.

این روش هیچگونه مصونیتی در مقابل سرطان پوست ندارد.

مضرات سولاریوم

سازمان استاندارد جهانی یک رهنمود کاربردی در مورد سولاریوم منتشر کرده است. با توجه به استاندارد‌‌های این سازمان کلیه مراکزی که خدمات سولاریوم ارائه می‌دهند به هیچ وجه اجازه ندارند در تبلیغات خود واژه‌‌های «سالم و بی‌خطر» را بکار ببرند.

استفاده از سولاریوم برای کودکان زیر ۱۵ سال ممنوع اعلام شده است و همچنین برای نوجوانان زیر ۱۸ سال نیز وجود رضایتنامه کتبی از سوی والدین الزامی است.

از سوی دیگر به مراجعان توصیه شده از استفاده دستگاه‌هایی که زیر نظر مستقیم یک متصدی مجزا - الو قلیون فرشته - نیستند، خودداری کنند.

رابطه سولاریوم و - الو قلیون فرشته - سرطان پوست

آنچه که امروزه مورد تأیید بیشتر متخصصان پوست و مجامع علمی پزشکی - الو قلیون فرشته - است - الو قلیون فرشته - ارتباط بین سولاریوم و سرطان‌‌های - الو قلیون فرشته - پوستی است.

هر - الو قلیون فرشته - چند سولاریوم و برنزه - الو قلیون فرشته - کردن پوست با هدف تیره شدن پوست و تحریک سلول‌‌های پوست به سمت پررنگ شدن است - الو قلیون فرشته - اما تکرار و انجام مداوم آن نتیجه‌ای خلاف این هدف را دارد.

یکی دیگر از عوارض استفاده از سولاریوم که در دراز - الو قلیون فرشته - مدت خود را نشان می‌دهد پیری پوست، افرایش چین و چروک‌‌های پوست، شلی و - الو قلیون فرشته - افتادگی پوست است که مجموع آنها تصویری نازیبا - الو قلیون فرشته - و ناخوشایند از پوست را نشان می‌دهد.

مضرات اشعه خورشید برای پوست

اشعه ماورای بنفش خورشید پیری پوست را به دنبال دارد و کسانیکه بیشتر در معرض آن قرار بگیرند نسبت به افرادی که کمتر مواجه شده‌اند و خود را در برابر آن - الو قلیون فرشته - محافظت کرده‌اند ۲۰ سال زودتر گرفتار پیری پوست می‌شوند.

در این افراد علایم و نشانه‌‌های پیری پوست که شامل بروز لکه‌‌های پوست، کک و مک، کدر شدن پوست، چین و چروک پوست و ضخیم شدن سطح پوست است زودتر از دیگران نمایان می‌شوند.

این علایم و نشانه‌‌های پیر شدن پوست در پوست صورت و پشت دست‌ها بیشتر خود را نشان می‌دهند.

دلایل تمایل به برنزه شدن - الو قلیون فرشته - و تبعات آن

متقاضیان همیشگی سولاریوم علی رغم هشدار‌های جدی پزشکان و - الو قلیون فرشته - متخصصان پوست، در مورد خطر بروز سرطان پوست بر اثر قرار گرفتن در زیر اشعه ماورای بنفش برای برنزه شدن، باز - الو قلیون فرشته - هم اصرار دارند که از این ابزار برای زیبا نشان دادن پوست و ظاهر - الو قلیون فرشته - خود استفاده کنند.

بعلاوه استفاده مرتب از - الو قلیون فرشته - دستگاه‌های سولاریوم و - الو قلیون فرشته - در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید قرار گرفتن هورمون آندروفین و مورفین‌‌های درونی بدن را افزایش می‌دهد - الو قلیون فرشته - و نوعی تسکین به فرد می‌دهد که علتی برای ادامه دادن آن می‌شود.

و بنابراین فرد برای به دست آوردن مقبولیت اجتماعی و یا احساس زیبایی بیشتر به سمت استفاده از دستگاه‌های سولاریوم گرایش پیدا می‌کند.

همزمان با استفاده از این دستگاه‌ها فرد احساس رضایت و خوشحالی کاذب می‌کند و به استفاده از این روش ادامه می‌دهد.

باورهای غلط درباره برنزه کردن

برنزه شدن بدون آفتاب یا سولاریوم بر مبنای ۲ ادعای غلط استوار است؛ اول اینکه از آن جایی که ملانین دلیل اصلی آفتاب سوختگی است برنزه شدن کنترل شده راهی است برای کمک به جلوگیری از تغییر رنگ شدید ملانین و - الو قلیون فرشته - آفتاب سوختگی.

دوم این که اشعه ماوراء بنفش باعث تولید ویتامین D در پوست می‌شود که همین مانع از ابتلا افراد به سرطان‌‌های سینه، پروستات و روده بزرگ و دیگر بیماری‌ها می‌گردد.

متخصصان این ادعاها را رد کرده‌اند، آن‌ها می‌گویند رژیم روزانه غذایی ما به طور کلی تمام ویتامین D مورد نیاز بدن ما را تأمین می‌کند. و برنزه کردن پوست مثل آفتاب سوختگی سبب به وجود آمدن - الو قلیون فرشته - صدمات زیادی به سلول‌‌های پوستی می‌شود.

استفاده از دستگاه‌های سولاریوم در جهان از استاندارد‌های خاصی برخوردار است متاسفانه این دستگاه‌ها در ایران بدون هیچ گونه نظارتی - الو قلیون فرشته - فعالیت می‌کنند.

گرایشی که جوانان امروز به برنزه شدن دارند. زمینه ابتلا به سرطان‌‌های پوست و نوع خطرناک آن که به ملانوما معروف است را فراهم - الو قلیون فرشته - می‌کند.

سرطان پوستی ملانوما بر اثر تماس‌‌های مکرر با اشعه ماورای - الو قلیون فرشته - بنفش خورشید و یا اینکه بر اثر مواجه شدن با شدت بالای اشعه که در دستگاه‌های سولاریوم به کار می‌رود اتفاق می‌افتد.

در نتیجه برنزه شدن بی خطر وجود ندارد و توصیه می‌شود از برنزه کردن چه بصورت سولاریوم و چه - الو قلیون فرشته - بصورت حمام آفتاب پرهیز شود.

نکات ضروری برای برنزه کردن

هشدار‌‌های لازم در مورد قرار گرفتن در معرض اشعه UVA - الو قلیون فرشته - و UVB باید حتماً در نظر گرفته شود.

فرم رضایت مراجعین باید حتماً پیش از استفاده از سولاریوم توسط خود فرد پر شود.

هر فردی که قصد استفاده از سولاریوم را دارد - الو قلیون فرشته - تنها می‌تواند برای یک جلسه این کار را انجام دهد و نه بیشتر و تکرار - الو قلیون فرشته - این عمل در کمتر از ۴۸ ساعت توصیه نمی‌شود.

جدای از عامل محرک برای سرطان پوست، از عوارض استفاده از - الو قلیون فرشته - دستگاه‌های سولاریوم می‌توان به مواردی چون قرمز شدن پوست، پیری زودرس، انواع سوختگی‌‌های پوستی با درجات مختلف، آسیب عروق خونی، اختلال در سیستم ایمنی بدن و نیز آسیب‌ها و عوارض چشمی ناشی از مواجهه با اشعه ماوراءبنفش (آسیب قرنیه، شبکیه، ملتحمه یا آسیب توام قرنیه و شبکیه) اشاره کرد.

این در حالی است که بیشتر مشتریان از عینک‌‌های ایمنی نیز استفاده می‌کنند.

برخی از تحقیقات شانس ابتلا به آب مروارید چشم را نیز در این افراد بیشتر دانسته‌اند. اگر می‌خواهید برنزه کنید، تنها راه استفاده از محصولات شیمیایی است که یکی دو ماه اثر آنها ماندگار است.

البته آنها هم بی‌عارضه نیستند. برخی می‌توانند آلرژی‌زا باشند و به همین - الو قلیون فرشته - دلیل قبل از استفاده، بهتر است روی بخشی از دست آزمایش شوند. قرص‌هایی هم وجود دارند که رنگ پوست را تغییر می‌دهند.

* متخصص پوست و مو، دانشیار پوست دانشگاه علوم - الو قلیون فرشته - پزشکی تهران، رئیس مرکز تحقیقات پوست و سلول‌های بنیادی

- الو قلیون فرشته -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram