تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون قصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00023.html
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۴

آموزش تهیه بالم لب خانگی

بالم لب به عنوان یک مرطوب کننده و نرم کننده برای لب استفاده می‌شود. بالم لب با نفوذ در پوست لب، از خشکی و ترک خوردگی آن جلوگیری می‌کند.

قُل قُل:بالم لب به عنوان یک مرطوب کننده و نرم کننده برای - الو قلیون قصر - لب استفاده می‌شود. بالم لب با نفوذ در پوست لب، از خشکی و ترک خوردگی آن جلوگیری می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،اگر لب‌های خشکی دارید بهتر است حتما از یک بالم لب استفاده کنید. توصیه ما استفاده از یک بالم لب خانگی - الو قلیون قصر - است. بالم‌های موجود در بازار ممکن است دارای مواد تحریک کننده باشد که این بیشتر باعث خشکی و التهاب لب می‌شود.

بالم لب نعناعی

برای درست کردن این بالم لب به دو قاشق - الو قلیون قصر - روغن نارگیل، یک قطره روغن نعناع، یک قطره روغن بادام شیرین و نصف قاشق ژل آلوئه ورا نیاز داریم. روغن نارگیل را در ظرف مناسبی بریزید و روی حرارت ملایم قرار بدهید تا ذوب شود.

پس از ذوب شدن روغن نارگیل، مواد دیگر را اضافه کنید و ترکیب را به خوبی هم بزنید. اجازه دهید تمام - الو قلیون قصر - مواد به مدت 2 تا 3 دقیقه حرارت ببینند. بعد تمام مواد را به یک ظرف کوچک منتقل کنید.این - الو قلیون قصر - ظرف را به مدت - الو قلیون قصر - شش تا هشت ساعت در یخچال نگه‌داری کنید و بعد به عنوان نرم کننده یا بالم لب استفاده کنید.

بالم لب عسلی

برای تهیه - الو قلیون قصر - این بالم به روغن زیتون (یک قاشق غذاخوری)، روغن نارگیل (یک قاشق غذاخوری) و عسل (سه چهارم قاشق چای‌خوری) نیاز دارید.تمام مواد را با هم ترکیب کنید و سپس آن را در یک ظرف در بسته بریزید. این ترکیب در یک محیط گرم و خشک تا - الو قلیون قصر - یک ماه می‌تواند کاربرد داشته باشد و فاسد نمی‌شود.این بالم لب خانگی و فوق‌العاده مناسب‌ترین مرطوب کننده برای لب‌های خشک و ترک خورده در زمستان است.

بالم لب نارگیلی

برای درست کردن این بالم لب به دو قاشق روغن نارگیل طبیعی، دو قاشق روغن آرگان، دو قاشق روغن زیتون و - الو قلیون قصر - مقدار کمی رژلب با رنگ توت فرنگی یا قرمز - الو قلیون قصر - نیاز دارید.یک کاسه فلزی مناسب روی حرارت ملایم قرار دهید و روغن

نارگیل و رژلب

( به اندازه یک سانتی متر) را درون کاسه بریزید تا ذوب شود. حالا روغن آرگان و روغن زیتون را اضافه کنید و بعد از مخلوط کردن اجازه دهید تا کمی گرم شود. این ترکیب را درون یک ظرف کوچک و دردار بریزید و - الو قلیون قصر - به مدت هشت ساعت در یخچال قرار - الو قلیون قصر - دهید تا برای استفاده آماده شود.منابع: زیبامون، ایرانوس، گیتی

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram