تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00235.html
۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۱

۵ راه فوق العاده موثر برای داشتن پوست سالم

یک متخصص پوست و مو با بیان اینکه: پرهیز از نور آفتاب و مصرف ضدآفتاب مناسب با پوست یکی از راه های ساده و مهم جلوگیری از پیری زودرس پوست است به مهترین راه های طبیعی برای داشتن پوست سالم و جوان اشاره کرد.

قُل قُل: یک متخصص - الو قلیون قیطریه - پوست و مو با بیان اینکه: پرهیز از نور آفتاب و مصرف ضدآفتاب مناسب با پوست یکی از راه های ساده و مهم جلوگیری از پیری زودرس پوست است به مهترین راه های طبیعی برای داشتن پوست سالم و جوان اشاره کرد.


دکتر محمد رضوانی در گفت و گو با خبرنگار بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، گفت:« پیر شدن پوست - الو قلیون قیطریه - یک پروسه طبیعی است که با افزایش سن و تابش نور آفتاب و عوامل آسیب رسان به پوست، از میزان سلول های فیبروبلاست یا سلول های سازنده الیاف کشسانی پوست کاسته شده در نتیجه پوست شروع می کند - الو قلیون قیطریه - به از دست دادن قدرت کشسانی و ارتجاعی خود و در نتیجه شل می شود. این اتفاقی است که در همه انسان ها رخ می دهد و این پروسه ای از روز تولد ما شروع می شود.»


وی گفت:«ما همیشه می گوییم برای داشتن یک پوست خوب باید ۵ کار کنید:اول پرهیز از نور آفتاب و مصرف ضدآفتاب مناسب با پوست است به - الو قلیون قیطریه - این دلیل که ناحیه تحت - الو قلیون قیطریه - تابش نور، زودتر پیر می شود به عنوان مثال صورت مادربزرگ ها را با گردن و پوست سینه آنها مقایسه کنید، می بینید که پوست گردن و سینه جوان تراز پوست صورتشان است اما در کشورهای اروپایی که حجاب ندارند و نواحی گردن و سینه - الو قلیون قیطریه - افراد در معرض نور آفتاب است،این نواحی چین و چروک بیشتری دارد.»
وی پرهیز از دود را به عنوان دومین راه پیشگیری از پیری پوست نام برد و گفت:« پوست بزرگترین مصرف کننده اکسیژن است و در نتیجه اگر پوست در حالت کم شدن اکسیژن قرار بگیرید چین و چروک آن بیشتر می شود.در افرادی که سیگار و قلیان استعمال - الو قلیون قیطریه - می کنند چین و - الو قلیون قیطریه - چروک را بیشتری را می بینید.»


دکتررضوانی در ادامه گفت:«مصرف میوه جات و سبزیجات تازه سومین راه برای داشتن پوست سالم است. میوه ها و سبزیجات به دلیل داشتن ویتامین ها و املاح و آنتی اکسیدان ها ،به جوانی و شادابی پوست کمک می کنند. آنتی اکسیدان ها مانع از آسیب رسیدن به سلول ها می - الو قلیون قیطریه - شوند.توجه داشته باشید که میوه های قرمز مقدار آنتی اکسیدان بیشتری دارند بنابراین توصیه به مصرف بیشتر میوه های قرمز می شود.»


وی مصرف آب را چهارمین راه برای داشتن پوست جوان معرفی کرد و تاکید کرد:«مصرف آب به میزان کافی از چروک های پوستی جلوگیری می کند.دهیدراته یا کم آب بودن بدن منجر به - الو قلیون قیطریه - افزایش چین و چروک های - الو قلیون قیطریه - پوست می شود.رفع عطش باعث افزایش گردش خون و تغذیه بافت ها از جمله پوست می شود بنابراین نباید مصرف مناسب آب را فراموش کرد.»


این متخصص پوست و مو افزود:«ورزش نیز - الو قلیون قیطریه - گزینه پنجم برای داشتن پوست سالم و جوان است.»


وی درباره روش های درمانی برطرف کردن شل شدن و افتادگی پوست،گفت:« لیزر تراش یا درم ابریژن (DERMABRASION) ، امواج رادیو فرکوئنسی - الو قلیون قیطریه - یا (RF)، پیلینگ پوست، جوانسازی پوست با هايفو(HIFU )، جراحی با کشیدن پوست ، جراحی لیفت با نخ و سلول درمانی ، از جمله روش های - الو قلیون قیطریه - تحریک کننده سلول های فیبروبلاست پوست هستند که الاستین و کلاژن پوست - الو قلیون قیطریه - ما را بیشتر کرده و منجر رفع شل شدگی پوست و جوانسازی پوست می شوند. »


وی در پایان در - الو قلیون قیطریه - پاسخ به اینکه توصیه شما برای افراد مبتلا به آکنه که قصد زیباسازی پوست و برطرف کردن جای جوش را دارند،چیست،گفت:« منطقی این است فردی که با آکنه فعال مراجعه می کند اول درمان شود سپس روش های زیباسازی و جوانسازی پوست را انجام دهد. البته برخی درمان ها را می توان همزمان انجام داد برای مثال درمان آکنه و استفاده از کرم های لایه بردار یا - الو قلیون قیطریه - استفاده از روش میکرودرم ابریژن، اما اینکه کسی با - الو قلیون قیطریه - داشتن آکنه فعال بیاید برای لیزر جای جوش توصیه می کنیم ابتدا کاملا جوش ها درمان شود سپس به دنبال - الو قلیون قیطریه - برطرف کردن جای جوش باشد.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram