تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00014.html
۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۰

قبل از جراحی زیبایی پستان با متخصص ژنتیک سرطان مشورت کنید

متخصص ژنتیک سرطان گفت: افراد قبل از جراحی زیبایی پستان با متخصص ژنتیک سرطان مشورت کرده تا وضعیت خانوادگی بیمار از جهت سابقه سرطان بررسی‌ شود.

قُل قُل: متخصص ژنتیک سرطان گفت: افراد قبل از جراحی زیبایی پستان با متخصص ژنتیک سرطان مشورت کرده تا وضعیت خانوادگی - تحویل قلیون - بیمار از جهت سابقه سرطان بررسی‌ شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، سرطان پستان در بین زنان به عنوان شایع ترین نوع سرطان است. در مقابل، موضوع انجام جراحی زیبایی در ناحیه پستان امروزه مورد توجه برخی از زنان قرار گرفته که بی توجهی به برخی بیماری‌های این ناحیه - تحویل قلیون - در بدن؛ از جمله وجود سابقه بیماری سرطان در خانواده‌های چنین افرادی، می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

کیوان مجیدزاده، متخصص ژنتیک سرطان در گفت‌وگو با - تحویل قلیون - خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در پاسخ به این - تحویل قلیون - پرسش که « آیا انجام عمل‌های جراحی زیبایی در ناحیه پستان در زنان باعث بروز سرطان خواهد شد؟»، اظهار داشت: به - تحویل قلیون - طور معمول نمی‌توان بگوییم عمل‌های زیبایی فاکتور خطر ابتلا به سرطان پستان است، اما یک موضوعی در عمل جراحی زیبایی بسیار مهم است که متاسفانه خیلی از پزشکان به آن توجه نمی‌کنند.

وی ادامه داد: نکته مهم این است که برای نمونه می‌بینیم خانمی در خانواده‌اش سابقه سه یا چهار نفر مبتلا به سرطان وجود دارد که افراد در سنین پایین مبتلا شده‌اند و احتمال زیاد می‌دهیم سرطان در این خانوده ارثی باشد.

این متخصص ژنتیک سرطان افزود: در بیماری سرطانی که ارثی باشد، یکی از کارهایی که ما می‌توانیم بکنیم، این است که با جراحی از آن پیشگیری کنیم؛ یعنی فردی که هنوز سالم است و سرطانی ندارد نزد ما آمده و ما از وی آزمایش ژنتیک می‌گیریم. برای نمونه مشاهده می‌کنیم این فرد ناقل ژن‌های مستعد کننده است و از پدر و مادر به وی رسیده است.

مجید زاده اضافه کرد: یکی از پیشنهاداتی که به چنین خانم‌های بیماری ارائه می‌کنیم، این است که می‌توانید هر دو پستان را جراحی کنید و جای آن را پروتز بگذارید تا احتمال ابتلا به سرطان در شما به زیر 5 درصد برسد؛ در حالی که در حالت معمولی، احتمال ابتلا چنین فردی به سرطان حدود 80 درصد است.

وی متذکر شد: در چنین شرایطی فردی که احتمال دارد ناقل این ژنها باشد، به یک جراح مراجعه می‌کند و می‌گوید می‌خواهم عمل زیبایی انجام دهم و جراح نیز قبول می‌کند عمل زیبایی را انجام دهد - تحویل قلیون - و در نهایت بخشی از پستان را برداشته و جای آن پروتز می‌گذارد.

این متخصص ژنتیک - تحویل قلیون - سرطان خاطرنشان کرد: در حالی که وقتی این بیمار پیش بنده به عنوان متخصص ژنتیک سرطان مراجعه می‌کند، بنده - تحویل قلیون - می‌گویم باید قبل از انجام جراحی - تحویل قلیون - زیبایی مراجعه می‌کردی تا آزمایش ژنتیک انجام می‌شد تا اگر این فرد ناقل سرطان پستان بود، یکدفعه - تحویل قلیون - عمل جراحی پیشگیری از سرطان را انجام می‌داد؛ در حالی که اکنون - تحویل قلیون - چنین فردی باید دوباره عمل جراحی مجددی انجام بدهد که کلاً وضعیت فیزیکی‌اش بهم می‌ریزد.

مجید زاده تأکید کرد: جراحان باید قبل از انجام عمل جراحی زیبایی - تحویل قلیون - در ناحیه پستان ، وضعیت خانوادگی بیمار - تحویل قلیون - را بررسی‌کنند و اگر احتمال دادند ممکن است سرطان توارثی در این خانواده باشد، باید کارهای ژنتیکی انجام شود و وقتی از این موضوع مطمئن شدند، عمل جراحی را انجام دهند.

- تحویل قلیون -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram