تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون درکه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00289.html
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۵

كدام حالت دهنده مو بهتر است؟

برای حل مشکلاتی مانند وز کردن مو، حالت دادن به مو و .... محصولاتی مانند ژل، موس، کرم مو، سرم مو و ... وجود دارد که در این مقاله می خواهیم مفصل در مورد این محصولات صحبت کنیم.

قُل قُل: برای حل مشکلاتی مانند وز کردن مو، حالت دادن به مو و .... محصولاتی مانند ژل، - تحویل قلیون درکه - موس، کرم مو، سرم مو و ... وجود دارد که در این مقاله می خواهیم مفصل در مورد این محصولات صحبت کنیم.


به گزارش سلامت - تحویل قلیون درکه - نیوز به نقل از هفته نامه سلامت، موهایت فر است و - تحویل قلیون درکه - وقتی از حمام بیرون می‌آیی وز می‌شود و با درشت ترین شانه‌ها هم نمی‌توانی آن را صاف - تحویل قلیون درکه - كنی؛ شاید هم دوست داری - تحویل قلیون درکه - موهایت زیر نور آفتاب برق بزنند و صاف و یكدست باشند. شاید هم روی میز جلوی آیینه تان برای حل كردن این مشكلات،‌انواع ژل‌ها، موس‌ها و كرم‌های - تحویل قلیون درکه - مو را دارید و یا گاهی به عطاری‌ها سر می‌زنید تا كتیرا بخرید.

با دكتر حسین طباطبایی متخصص پوست و مو وعضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در مورد - تحویل قلیون درکه - این محصولات به گفتگو نشسته - تحویل قلیون درکه - ایم.


سوال : ‌آقای دكتر! برای حالت دادن به موها، ژل‌ها و فوم‌ها و به طور كلی مواد كارخانه ای بهترند یا موادی مانند كتیرا كه در عطاری‌ها به صورت سنتی وجود - تحویل قلیون درکه - دارد؟

مواد نرم كننده و حالت دهنده چنانچه به وسیله كارخانه‌های معتبر تولید شوند، مناسب اند و انتخاب آن - تحویل قلیون درکه - بستگی به سلیقه فرد از نظر وضعیت و حالت موهایش دارد و بسته به اینكه - تحویل قلیون درکه - خودش فكر می‌كند موهایش با ژل بهتر فرم - تحویل قلیون درکه - می‌گیرند و یا با كرم مو، كتیرا یا هر ماده دیگری، یكی ازانواع این محصولات را - تحویل قلیون درکه - از بازار می‌خرد و استفاده می‌كند. این محصولات معتبر تفاوت چندانی از نظر سلامت نگه داشتن پوست و موی سر - تحویل قلیون درکه - با - تحویل قلیون درکه - یكدیگر ندارند و همه محصولات استاندارد بسته به تجربه فرد كه كدام یك را می‌پسندد، قابل استفاده هستند.

سوال:‌ موادی كه در عطاری‌ها به فروش می‌رسد چطور؟

محصولات فله ای كه در عطاری‌ها فروخته می‌شوند می‌توانند موجب حساسیت - تحویل قلیون درکه - پوست سر و كدر شدن موها شوند و به هیچ وجه استفاده از این محصولات را توصیه نمی‌كنیم.


سوال:‌ ژل زدن به موها موجب ریزش آنها نمی‌شود؟

ژل‌ها، مواد نرم كننده و صاف كننده هستند كه افرادی كه موهای زبر و خشك و فر دارند می‌توانند از آنها استفاده - تحویل قلیون درکه - كنند و چنانچه به وسیله كارخانه‌های معتبر ساخته شده باشند مناسب هستند و موجب نرم شدن موها و حالت دادن به - تحویل قلیون درکه - آنها و صاف كردن شان می‌شوند. ژل‌های استاندارد به ندرت عوارضی مانند حساسیت پوست سر را به وجود می‌آورند البته نكته ای كه باید به آن توجه كرد این است كه ژل‌هایی كه در خانه ساخته می‌شوند و در عطاری‌ها به فروش می‌رسند غیر استاندارد هستند و ممكن است موجب قرمزی و پوسته پوسته شدن و خشكی و خارش پوست شوند.

سوال: فوم یا موس چطور؟

این محصولات هم اگر به صورت كارخانه ای و استاندارد ساخته شوند می‌توانند بدون عوارض استفاده - تحویل قلیون درکه - شوند ولی در این مورد هم نباید از انواع خانگی یا عطاری‌ها استفاده كرد.

سوال: پس بگویید بهترین روش استفاده از این - تحویل قلیون درکه - محصولات چیست؟روی موی خشك مالیده شوند یا روی موی خیس؟

روش استفاده از این محصولات بستگی به دستورالعمل كارخانه سازنده این محصولات دارد. بهتر است پس از هر بار حمام كردن ، این محصولان حالت دهنده مو روی موهای مرطوب مالیده شوند و با شانه دانه درشت شانه شوند و در صورت تمایل پس از آن موها سشوار كشیده شوند.

سوال: اگر ژل را روی موها مالیدیم، تا چه مدت اشكالی ندارد - تحویل قلیون درکه - كه این ژل روی موها باقی بماند؟ چند وقت یك بار باید شسته شوند؟

اغلب كارخانه‌های سازنده این محصولات حالت دهنده مو، مدت زمانی را كه اشكال ندارد این محصولات در تماس با موها قرار بگیرند روی قوطی این محصولات می‌نویسند كه این بستگی - تحویل قلیون درکه - به مواد تشكیل دهنده - تحویل قلیون درکه - هر محصول دارد ولی به طور كلی پس از هر حمام و شستشوی موها با شامپو، مواد حالت دهنده روی موها مالیده می‌شوند و تا حمام بعدی كه یك تا دو روز طول می‌كشد، اشكالی ندارد كه این محصولات روی موها - تحویل قلیون درکه - باقی بمانند.

سوال: بعضی‌ها می‌گویند اگر در طول ماه، به صورت - تحویل قلیون درکه - مداوم از این مواد حالت دهنده استفاده شود، موها دچار ریزش می‌شود؛ درست است؟

خیر، چنانچه - تحویل قلیون درکه - حالت دهنده‌ها استاندارد و معتبر باشد می‌توانید آنها را به صورت مستمر وپس از هر حمام استفاده كنید و محدودیتی هم در استفاده از این محصولات وجود ندارد.

سوال:‌ شما كدام یك از محصولات حالت دهنده مو را توصیه می‌كنید؟

جواب این پرسش شما موجب تبلیغ محصولات خاصی می‌شود ولی اگر شما به دنبال تهیه یك محصول حالت دهنده مناسب برای موهایتان هستید بهتر است با پزشك متخصص پوست مشاوره كنید. پزشك با توجه به نوع موهای شما، محصول خاصی را به شما توصیه خواهد كرد.

سوال:‌ آقای دكتر! كرم‌های مو كه موجب براق شدن موها می‌شوند،‌سبب ریزش موها نمی‌شوند؟

كرم‌های مو، مواد نرم كننده و حالت دهنده برای موهای زبر و صاف كننده‌های موهای فر هستند. كرم موهای استاندارد ضمن نرم و صاف كردن موها به سرعت جذب مو می‌شوند و موجب چربی و براق شدن موها می‌شوند. مانند سایر محصولات اگر این كرم‌ها از مارك‌های معتبر تهیه - تحویل قلیون درکه - شوند مشكلی برای پوست و موی سر ایجاد نمی‌كنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram