تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون قصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00228.html

۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۶

مواد شیمیایی کرم‌های ضد آفتاب وارد خون می‌شود

اداره نظارت بر دارو و غذای آمریکا اعلام کرد: مواد شیمیایی موجود در کرم‌های ضدآفتاب در غلظت‌هایی تا 419 برابر بیش از سطح بی‌خطر برای بدن، جذب خون می‌شوند.

قُل قُل: اداره نظارت بر دارو و غذای آمریکا اعلام کرد: - تحویل قلیون قصر - مواد شیمیایی موجود در کرم‌های ضدآفتاب در غلظت‌هایی تا 419 برابر بیش از سطح بی‌خطر برای بدن، جذب خون - تحویل قلیون قصر - می‌شوند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، این مطالعه که توسط محققان اداره نظارت بر دارو و غذای آمریکا - تحویل قلیون قصر - انجام - تحویل قلیون قصر - شد، نشان می‌دهد - تحویل قلیون قصر - که ماده شیمیایی «اکسی بنزن»


به گزارش روزنامه دیلی میل(oxybenzone) که اشعه‌های UVA و UVB - تحویل قلیون قصر - را جذب می‌کند، با غلظت‌هایی بیش - تحویل قلیون قصر - از 209.6 نانوگرم در میلی‌لیتر وارد پلاسما می‌شود.


این میزان بسیار بیشتر از 0.5 نانوگرم در - تحویل قلیون قصر - میلی‌لیتر توصیه شده اداره نظارت بر دارو و غذای آمریکا برای پیشگیری از سرطان است.
اکسی بنزن علاوه بر اینکه بالقوه سرطان‌زا است، در هورمون‌های بدن اختلال ایجاد کرده و باعث ایجاد مسمومیت‌های جنینی نیز می‌شود.
بیشتر کرم‌های ضد آفتاب برای جلوگیری از رسیدن اشعه‌های مضر نور خورشید به پوست، از مواد شیمیایی مانند اکسی بنزن، آووبنزن (avobenzone) و اکتوکریلن (octocrylen) استفاده می‌کنند. این مواد شیمیایی آلی، اشعه ماورا بنفش را جذب - تحویل قلیون قصر - و آن را به میزان کمی حرارت تبدیل می‌کنند.
مطالعات انجام‌شده بر روی حیوانات، نگرانی‌ها در مورد این مواد شیمیایی به‌ویژه اکسی بنزن را افزایش داده‌اند؛ این مواد شیمیایی می‌توانند الگوهای عادی هورمونی را در انسان‌ها مختل سازند.


محققان اداره نظارت - تحویل قلیون قصر - بر غذا و داروی آمریکا در این مطالعه از 23 فرد داوطلب خواستند که چهار کرم مختلف ضد آفتاب را به‌صورت اسپری، لوسیون و کرم چهار بار در روز در چهار - تحویل قلیون قصر - روز پیاپی در 75 درصد از - تحویل قلیون قصر - سطح بدنشان استفاده کنند.
این مطالعه نشان داد که محتویاتی نظیر آووبنزن، - تحویل قلیون قصر - اکسی بنزن، اکتوکریلن octocrylene موجود در این کرم‌های ضد آفتاب بسیار بیشتر از حد پیش‌بینی‌شده وارد پلاسمای خون این افراد شده است.


محققان سپس خون آن‌ها را برای بررسی میزان جذب این مواد شیمیایی در عرض هفت روز آزمایش کردند.
براساس نتایج این آزمایش، میزان این مواد شیمیایی بسیار بیشتر از مقدار توصیه‌شده 0.5 نانوگرم در میلی‌لیتر اداره نظارت بر دارو و غذای آمریکا است.
این مطالعه نشان داد که اکسی بنزن در شیر مادر، مایع امنیوتیک، ادرار و خون وجود داشته است.


با - تحویل قلیون قصر - این حال محققان تاکید کردند که پیامدهای مطالعه آن‌ها هنوز مشخص نیست و مردم نباید استفاده از کرم‌های ضد آفتاب را متوقف سازند.
آن‌ها خاطرنشان کردند که در این مرحله خطرات شناخته‌شده اشعه‌های نور خورشید از خطر احتمالی این مواد شیمیایی بیشتر است و افرادی که نگران خطر مواد شیمیایی کرم‌های ضد آفتاب برای سلامتی - تحویل قلیون قصر - هستند می‌توانند از کرم‌های ضد آفتاب معدنی استفاده کنند.


برخلاف کرم‌های ضد آفتاب شیمیایی که نور خورشید را جذب می‌کنند، کرم‌های ضد آفتاب معدنی با استفاده از اکسید روی و دی‌اکسید تیتانیوم، نور خورشید را از سطح پوست منعکس می‌کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram