تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00288.html
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۸

بازارداغ جراحی‌های زیبایی دم عید

اپیدمی جراحی های زیبایی غیرضروری چنان برخی زنان و مردان ایرانی را گرفتار ساخته است که این روزها درکوچه و خیابان دائما با چهره‌هایی شبیه به هم، به مانند محصولات کپی شده یک واحد مونتاژ با شکل و شمایلی چون بینی‌های قلمی و سربالا، گونه های برجسته، ابروها و چشم های کشیده و صورت های بی‌‌‌روح مواجه می شویم .

قُل قُل: اپیدمی جراحی های زیبایی غیرضروری چنان برخی زنان و مردان ایرانی را گرفتار ساخته است که این روزها درکوچه و خیابان دائما با چهره‌هایی شبیه به هم، به مانند محصولات کپی شده یک واحد مونتاژ با شکل و شمایلی چون - سرویس قلیان اوین - بینی‌های قلمی و سربالا، گونه های برجسته، - سرویس قلیان اوین - ابروها و چشم های کشیده و صورت های بی‌‌‌روح مواجه می شویم .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - سرویس قلیان اوین - به نقل از روزنامه آرمان ،باید اذعان کرد که توجه به زیبایی های ظاهری و چهره در جامعه ایران به‌ویژه میان نسل جوان پا را از مرز زیبایی پسندی - سرویس قلیان اوین - وعرف فراتر گذاشته تا آن جا که افراد با چهره های بدون نقص و زیبا نیز اقدام به - سرویس قلیان اوین - دست بردن در چهره خود می کنند. گذشته از آسیب های فرهنگی - سرویس قلیان اوین - و زوال معیارهای زیبایی، انتخاب همسر و پذیرش دوستان، مراجعه متقاضیان جراحی های زیبایی به غیرپزشکان باعث بروز آسیب های جسمی و روحی فراوان برای این افراد شده است.

آمار دقیقی از انواع جراحی های صورت گرفته وجود ندارد اما برآوردهای موجود از روزانه بیش از ۳۰۰ جراحی - سرویس قلیان اوین - تنها در شهر تهران حکایت می کند. بنا بر آمار رییس انجمن جراحان پلاستیک ایران، ماهانه به‌طور میانگین ۲۰‌هزار جراحی بینی و زیبایی در تهران صورت می گیرد.

بخش - سرویس قلیان اوین - زیادی از جراحی - سرویس قلیان اوین - ها به این دلیل - سرویس قلیان اوین - که توسط غیرپزشکان - سرویس قلیان اوین - مربوط مانند جراحان عمومی، متخصصان گوش، حلق و بینی یا دندانپزشکان صورت می گیرند، جزو آمارهای رسمی به شمار نمی روند. اغلب، افراد جراحی زیبایی را به شکل معجزه می‌بینند، فکر می‌کنند - سرویس قلیان اوین - یک جراح زیبایی هر کاری بخواهد می‌تواند - سرویس قلیان اوین - انجام دهد، در حالی که اینطور نیست.

یک - سرویس قلیان اوین - جراح پلاستیک، دوره تناسب زیبایی را هم آموزش می‌بیند و می‌آموزد که چطور بر اساس استانداردها و در - سرویس قلیان اوین - صورت لزوم، نسوج سخت و نرم را جابجا کند. این با تصور مردم که فکر می‌کنند هر شکلی می‌شود - سرویس قلیان اوین - به هر چهره‌ای داد - سرویس قلیان اوین - مغایر است. ممکن است در بعضی موارد این اتفاق هم ممکن باشد - سرویس قلیان اوین - اما باید به جنبه‌های علمی - سرویس قلیان اوین - و سلامت آن توجه کرد.

ما هنوز نتوانسته‌ایم این ذهنیت را پاک کنیم که جراحی زیبایی برای هر نقطه از - سرویس قلیان اوین - بدن و به هر شکلی که خواستند، امکانپذیر و صحیح نیست. باید این فرهنگ را در مردم ایجاد - سرویس قلیان اوین - کرد که هیچ‌کس نمی‌تواند شبیه شخص دیگری شود و اصلا لزومی برای این کار وجود ندارد.

نایب رئیس انجمن راینولوژی ایران با اشاره به افزایش انجام اعمال زیبایی در اسفندماه، در عین حال از متقاضیان این اعمال خواست که بدون تحقیق در مورد تخصص - سرویس قلیان اوین - و توانایی پزشک و صرفا با ملاک قرار دادن قیمت کمتر، نسبت به جراحی اقدام نکنند. یک متخصص گوش و حلق و بینی، دراین - سرویس قلیان اوین - باره گفت: معمولا هر‌ساله در اسفندماه با شلوغ‌ترین زمان کاری خود مواجه هستیم؛ چرا که با توجه به شروع تعطیلات، تقاضا برای - سرویس قلیان اوین - این دست از اعمال افزایش پیدا - سرویس قلیان اوین - می‌کند.

از طرفی هم علاوه بر مراجعین داخلی، میزان قابل توجهی مراجعه نیز از کشورهای خارجی صورت می‌گیرد. وی همچنین گفت: نکته مهمی که با نزدیکی به فصل - سرویس قلیان اوین - بهار با آن مواجه هستیم، موضوع بروز حساسیت‌های فصلی و نیز تشدید آن در افرادی است که آلرژی حاد دارند. در این باره توصیه می‌کنیم تا ابتدا از شدت حساسیت کاسته شده و سپس فرد اقدام به جراحی کند.

این متخصص گوش و حلق و بینی در ادامه افزود: با توجه به این که - سرویس قلیان اوین - ایران یکی از بهترین و ارزان‌ترین - سرویس قلیان اوین - کشورها در زمینه - سرویس قلیان اوین - اعمال زیبایی محسوب می‌شود، همواره یکی از مقاصد اصلی متقاضیان این دسته از اعمال است که البته برای کشور نیز ارزآور و سودآور است. رزم پا در پاسخ به سوالی درباره جراحی زیبایی بینی توسط متخصصان زیبایی یا متخصصان گوش و حلق و بینی گفت: از نظر قانونی برای هردوتخصص نام برده شده محدودیتی وجود ندارد البته به شرط آن که مدارک و تجربه کافی را دارا باشند و علاوه بر بحث زیبایی به معیارهای تنفسی و حفظ عملکرد بینی هم توجه کنند.

باید در نظر گرفت به صرف داشتن مدرک، هر جراحی نمی‌تواند موفق باشد و باید به - سرویس قلیان اوین - تجربه فرد نیز توجه داشت. متاسفانه امروزه شاهد هستیم افراد متقاضی این دست اعمال جراحی بدون تحقیق مناسب در مورد تخصص و توانایی پزشک و فقط با ملاک قرار دادن قیمت کمتر، به پزشک مراجعه می‌کنند.

نایب رئیس انجمن راینولوژی ایران دراین باره ادامه داد: یکی از جدی‌ترین اقدامات صورت گرفته توسط تمام انجمن‌های پزشکی ازجمله - سرویس قلیان اوین - انجمن راینوپلاستی وانجمن گوش وحلق و بینی، مبارزه با این امر است که هیچ‌جراحی به خصوص جراحی‌های زیبایی از هر نوعی توسط غیرپزشک انجام نشود. مردم باید بدانند هیچ‌ارزانی بی‌حکمت نیست و بدون تحقیق کافی و - سرویس قلیان اوین - صرفا بر اساس قیمت، به پزشکی اعتماد نکنند.

وی در خصوص نحوه قیمت‌گذاری اعمال زیبایی نیز - سرویس قلیان اوین - گفت: قیمت‌ها مصوب شده توسط وزارتخانه است و حداقل آن چیزی در حدود پنج ملیون تومان است که در مراکز دولتی و دانشگاهی توسط رزیدنت‌ها عمل انجام می‌شود.

رزم‌پا در پایان گفت: برای عمل زیبایی سه رکن جراح حاذق، دکتر بیهوشی خوب و وسیله مناسب از اصلی‌ترین موارد مورد توجه است که به شرط رعایت آنها می‌توان نتیجه خوبی را شاهد بود و قطعا این چنین امکاناتی در مطب وجود ندارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram