تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00261.html

۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۲

دردسرها و مشکلات جراحی ایجاد چال گونه

استاد گروهی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری می‌تواند همراه با عوارض باشد.

قُل قُل:استاد گروهی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری می‌تواند همراه - سرویس قلیان جردن - با عوارض باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، عبدالجلیل کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، افزود: فرو رفتگی در ناحیه گونه، چنان به - سرویس قلیان جردن - مذاق بعضی خوش می‌آید که حاضر - سرویس قلیان جردن - می‌شوند برای رسیدن به آن صورت خود را به تیغ جراحان بسپارند، البته که این عمل جراحی از نظر علمی و پزشکی مقدور است، ولی این - سرویس قلیان جردن - اتفاق به راحتی رخ نمی‌دهد، اگر مزایا و مضرات این عمل جراحی را در کف ترازو قرار دهیم کار منطقی به نظر نمی‌آید.

وی گفت: چال گونه به طور طبیعی و مادرزادی فرورفتگی ناحیه - سرویس قلیان جردن - گونه است که اغلب حین خنده ایجاد می‌شود، چال گونه - سرویس قلیان جردن - یک پدیده فیزیولوژی تشریحی است که در برخی افراد به صورت مادرزادی - سرویس قلیان جردن - در ناحیه گونه اتفاق می‌افتد، برخلاف رویه عادی - سرویس قلیان جردن - و معمولی که چسبندگی عضلات در ناحیه خاصی - سرویس قلیان جردن - مثل گوشه لب و ناحیه استخوان گونه و یا استخوان فکی - سرویس قلیان جردن - است.

کلانتر هرمزی ادامه داد: - سرویس قلیان جردن - جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری - سرویس قلیان جردن - می‌تواند همراه با عوارض باشد که از جمله آنها می‌توان به احتمال ایجاد عفونت، خونریزی و صدمه به - سرویس قلیان جردن - شاخه‌های بوکال عصب فاسیال اشاره کرد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، درباره چگونگی این عمل جراحی توضیح داد: نکته بسیار مهم در این خصوص آن است که قبل از عمل جراحی، باید به دقت بیماران را در مورد تکنیک جراحی، - سرویس قلیان جردن - نتایج و - سرویس قلیان جردن - عوارض آن مورد مشاوره قرارداد.

وی افزود: غده بناگوشی درست نزدیک به گوش - سرویس قلیان جردن - است و مجرای آن از دهان بیرون می‌آید، اگر در این مسیر برش ایجاد کنیم و مجرا را قطع کنیم در نتیجه ممکن است به مجرای بزاقی صدمه بزنیم، غده بناگوشی شخص از کار بیفتد و دچار التهاب، سنگ و یا عفونت شود.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، دانشگاه ادامه داد: بعضی از عصب‌های صورت که از جلوی گوش بیرون می‌زند، مثل عصب هفتم - سرویس قلیان جردن - یا عصب صورت، حرکات صورت و لب را کنترل می‌کنند، این عصب‌ها و عضلات وقتی به - سرویس قلیان جردن - ناحیه انتهای می‌رسند ممکن است به هزار شاخه هم تبدیل شوند و در این - سرویس قلیان جردن - مسیر برخی از شاخه‌ها نسبت به بقیه تنوع طبیعی فراوانی دارند و اگر چنانچه در این مسیر عضله با عصبی قطع شود می‌تواند گوشه لب و بینی و - سرویس قلیان جردن - یا پایین لب را فلج کند.

کلانتر هرمزی، یکی دیگر از مشکلات عمل جراحی ایجاد چال گونه را احتمال محو شدن ناگهانی چال گونه، عدم تقارن، واکنش به جسم خارجی، عفونت یا ایجاد آبسه دانست و گفت: اگر در حین - سرویس قلیان جردن - عمل و - سرویس قلیان جردن - یا بعدازآن مشکلاتی - سرویس قلیان جردن - ایجاد - سرویس قلیان جردن - شود، آزاد کردن چسبندگی ایجادشده کار بسیار سختی است و ممکن است با چندین عمل - سرویس قلیان جردن - هم این مشکل برطرف نشود.

وی یادآور شد: انجام این عمل اگر در شرایط غیراستاندارد انجام شود کمتر از سوراخ کردن گوش زمان می‌برد، ولی اگر در حین عمل و یا بعد از آن عوارضی ایجاد شود، اصلاح آن بسیار سخت خواهد بود. بنابراین این عمل را صد در صد رد نمی‌کنم و فقط به موارد بسیار استثنایی و آن هم در شرایط استثنایی محدود می‌کنم، با تشخیص پزشکی که بر نواحی زیبایی، تشخیصی و تشریحی، عصبی و کارکردی - سرویس قلیان جردن - این ناحیه - سرویس قلیان جردن - آشنا باشد به شکلی که بتواند عوارضی - سرویس قلیان جردن - ایجاد شده و مشکلات بعدی را مرتفع کند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram