تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان حافظ


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00324.html
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۹

چند ‌راهکار برای داشتن مژه‌های بلندتر

مژه‌های بلند ظاهری زیبا و جذاب دارند. در این مقاله راهکارهایی برای داشتن مژه‌های بلندتر و ضخیم‌تر را به شما معرفی خواهیم کرد.

قُل قُل: مژه‌های بلند ظاهری زیبا و جذاب دارند. در این مقاله راهکارهایی برای داشتن مژه‌های بلندتر و ضخیم‌تر را به شما معرفی خواهیم کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، استفاده از - سرویس قلیان حافظ - سرم تقویت‌کننده مژه صحیح: بسیاری از سرم‌ها تقویت‌کننده مژه ممکن است نتایجی چشمگیر و سریع داشته باشند اما مواد شیمیایی موجود در اغلب آنها در طولانی مدت مژه‌های - سرویس قلیان حافظ - شما را ضعیف‌تر خواهد کرد. در هنگام خرید این دسته از محصولات - سرویس قلیان حافظ - به ترکیبات - سرویس قلیان حافظ - آن دقت کرده و در نظر داشته باشید از - سرویس قلیان حافظ - موادی - سرویس قلیان حافظ - چون پارابن، فرمالدهیدها و سولفات‌ها باید پرهیز کرد.


استفاده از مژه مصنوعی با - سرویس قلیان حافظ - کیفیت بالا: مژه‌های مصنوعی که کیفیت پایینی دارند معمولاً سنگین تر‌ند و فشار و استرس بیشتری به مژه‌های طبیعی وارد می‌کنند. چسب مژه مصنوعی نیز نباید فرمالدهید داشته باشد.
عدم استفاده از - سرویس قلیان حافظ - ریمل ضد آب: همان‌طور که می‌دانید ریمل‌های ضد آب به مژه‌ها خشک می‌شوند تا ماندگاری بیشتری داشته باشند. استفاده زیاد از این ریمل‌ها به مژه‌های طبیعیتان آسیب جدی وارد می‌کند. چنانچه ممکن است - سرویس قلیان حافظ - از ریمل‌هایی استفاده کنید که روغن‌های طبیعی مانند روغن نارگیل در ترکیبشان یافت می‌شود.
پاک کردن کامل ریمل قبل از خواب: پاک کردن آرایش قبل از خواب خیلی وقت‌ها کار سختی به نظر می‌آید. اما باید بدانید این کار برای سلامت پوست و مژه‌ها کاملاً ضروری است. همچنین در نظر داشته باشید پاک کردن کامل ریمل از مژه‌ها نیازمند - سرویس قلیان حافظ - دقت و زمان بیشتری است. استفاده از پاک‌کننده‌های مخصوص چشم می‌تواند - سرویس قلیان حافظ - این فرآیند را سرعت بخشد.
تغذیه سالم: برای رشد مژه‌ها نیز تغذیه عامل بسیار مهمی است. سبزیجات، تخم مرغ، ماهی سالمون، مواد غذایی حاوی ویتامین‌ ای و سی بهترین گزینه‌هایند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram