تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان سعدی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00340.html

۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۲

هشدار درباره عوارض جراحی‌های جوانسازی پوست

عضو انجمن متخصصین پوست و مو ایران نسبت به عوارض جراحی‌های جوانسازی پوست هشدار داد و گفت: تنها راه شاداب ماندن وضعیت چهره، جراحی نیست بلکه می‌توان با روش‌های غیر جراحی به مراقبت از پوست پرداخت.

قُل قُل:عضو انجمن متخصصین پوست و مو ایران نسبت به عوارض جراحی‌های جوانسازی پوست هشدار داد و گفت: تنها راه شاداب ماندن وضعیت چهره، جراحی نیست بلکه می‌توان با روش‌های غیر جراحی به مراقبت از پوست پرداخت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم،؛ مسعود جعفری اظهار کرد: تب جراحی‌های زیبایی در جامعه به‌شدت بالا رفته به طوریکه برخی بر این باورند که تنها راه جوانسازی و جلوگیری از - سرویس قلیان سعدی - شل شدن یا افتادگی پوست، جراحی است اما باید توجه داشت که این شیوه‌ها در کنار - سرویس قلیان سعدی - محاسن خود دارای عوارض متعددی است که می‌تواند در برخی موارد سلامت افراد را نیز به خطر اندازد.

وی تصریح کرد: اگر چه افتادگی پوست اغلب از 30 سالگی آغاز می‌شود اما - سرویس قلیان سعدی - در برخی موارد دیده شده که افراد 20 ساله نیز دچار این عارضه می‌شوند که این امر به دلیل کاهش کلاژن‌سازی پوست و کاهش قدرت ترمیم در ساخت رشته‌های "الاستین" برای حفظ قدرت ارتجاعی پوست است ضمن اینکه کاهش یا افزایش سریع وزن همچنین عوامل وراثتی نیز می‌تواند باعث افتادگی پوست صورت شود.

جعفری ادامه داد: افرادی که به‌دلیل افتادگی دوطرف صورت دچار عمیق‌تر شدن خط خنده، خط اندوه و ناودان اشکی در گوشه های چشم خود می‌شوند اغلب برای شاداب - سرویس قلیان سعدی - نگهداشتن پوست اقدام به کشیدن پوست از طریق جراحی می‌کنند این در حالی است که این جراحی‌ها - سرویس قلیان سعدی - علاوه بر هزینه‌های زیاد می‌تواند عوارض بدی را به همراه داشته باشد.

این - سرویس قلیان سعدی - متخصص پوست ابراز کرد: تنها راه شاداب ماندن وضعیت چهره، جراحی نیست - سرویس قلیان سعدی - بلکه می‌توان با روش‌های غیر - سرویس قلیان سعدی - جراحی به مراقبت از پوست پرداخت.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram