تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان قلهک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00350.html
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷

می توان ریزش موی ارثی را کنترل کرد؟

آمارهای جهانی نشان می‌دهد از هر 2 نفر، یک نفر از ریزش مو رنج می‌برد. از سوی دیگر نتایج آخرین پژوهش‌ها نشان می‌دهد مهمترین دلیل ریزش مو، دلیل ارثی است، به گونه‌ای که در 80 درصد موارد، مشکل ژنتیکی «آندروژنتیک آلوپسیا» عامل ریزش مو محسوب می‌شود.

قُل قُل:آمارهای جهانی - سرویس قلیان قلهک - نشان می‌دهد - سرویس قلیان قلهک - از هر 2 نفر، یک نفر از ریزش مو رنج می‌برد. از سوی دیگر نتایج آخرین پژوهش‌ها نشان - سرویس قلیان قلهک - می‌دهد مهمترین دلیل ریزش مو، دلیل ارثی است، به گونه‌ای که در 80 درصد موارد، مشکل - سرویس قلیان قلهک - ژنتیکی «آندروژنتیک - سرویس قلیان قلهک - آلوپسیا» عامل ریزش مو محسوب می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از رونامه ایران ،این موضوع می‌تواند مردان - سرویس قلیان قلهک - را نگران کند. متخصصان معتقدند ریزش مو وراثتی یک بیماری نیست و تنها یک جابه‌جایی ژنتیکی است. از این رو، قابل درمان نیست و باید به‌طور مستمر به آن - سرویس قلیان قلهک - رسیدگی کرد.دکتر علیرضا میراسماعیلی متخصص پوست و مو در توضیح «آندروژنتیک - سرویس قلیان قلهک - آلوپسیا» هورمون تستسترون مازاد، که در دوران بلوغ آزاد می‌شود، عامل رشد موهای - سرویس قلیان قلهک - صورت(ریش) است ولی در عین حال باعث تضعیف ریشه مو در پوست سر می‌شود.

بر - سرویس قلیان قلهک - اساس وضعیت وراثتی شخص، ریشه‌های مو به تستسترون واکنش لحظه‌ای شدید نشان می‌دهند. این امر باعث قطع انرژی‌رسانی به مو می‌شود، که متعاقباً باعث تضعیف ریشه‌های مو می‌شود. وی می‌افزاید: بر این اساس فاز رشد مو کوتاه شده و دوره زندگی مو قبل از کامل شدن، پایان خواهد یافت. باید بدانیم که معمولاً ریشه مو - سرویس قلیان قلهک - بیش از 8 سال فعال است، (فاز رشدی مو) که دوره استراحت مو نیز شامل این مدت می‌شود. ریشه پس از این مدت، مو را بدون هیچ واهمه‌ای رها می‌کند. به این ترتیب این فرآیند رشد قبل از مرگ ریشه 14 بار تکرار - سرویس قلیان قلهک - می‌شود.

این متخصص پوست و مو تأکید می‌کند:بسته به - سرویس قلیان قلهک - وضعیت ژنتیکی فرد، تستسترون می‌تواند از ایجاد c-AMP (ترکیب پیام رسان انرژی که برای متابولیسم ریشه لازم است) جلوگیری کند که این کار باعث کوتاه شدن دوره عمر ریشه می‌شود. اگر این روند ادامه یابد، می‌تواند منجر به طاسی سر ‌شود. دکتر میراسماعیلی توصیه می‌کند: برای توقف روند طاسی به کارگیری برخی ترکیبات می‌تواند مؤثر باشد. خوشبختانه امروزه ترکیباتی تولید شده است که می‌توانند باعث طولانی‌تر شدن دوره رشد ریشه شده طاسی را در طولانی مدت به - سرویس قلیان قلهک - تعویق بیندازند. اما نکته مهم این است که نباید فریب هر تبلیغی را خورد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram