تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00011.html
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۳

شرط کارآیی تزریق بوتاکس/ انتخاب درست بیمار مهم است

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر اهمیت انتخاب درست افرادی که متقاضی استفاده از بوتاکس هستند، توسط متخصص این رشته تاکید کرد.

قُل قُل: دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر اهمیت انتخاب درست افرادی که متقاضی استفاده از بوتاکس هستند، توسط متخصص این رشته تاکید کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، امین آمالی، در حاشیه هفتمین کنگره بین المللی انجمن راینولوژی ایران در مرکز - سرویس قلیون - همایش های رازی تهران، گفت: علم زیبایی ثابت کرده است همه کارها با جراحی نباید انجام شود و می توان از روش های غیر جراحی که شایع ترین آنها استفاده از بوتاکس، فیلرها و تزریق چربی در صورت است، بهره گرفت.

وی با اشاره به کاربرد بوتاکس و فیلرها در جوان سازی پوست، افزود: مزیت استفاده از این روش ها، انجام کار به صورت غیر بیهوشی و - سرویس قلیون - در مطب است.

این جراح سر و گردن، گفت: در - سرویس قلیون - انجام این روش ها، اگر انتخاب بیمار درست انجام شود، نتیجه کار هم خوب خواهد بود و از همین رو، تشخیص درست بیمار توسط متخصص این رشته بسیار مهم است.

آمالی با عنوان این مطلب که بوتاکس برای جوان سازی صورت کاربرد دارد، افزود: استفاده از بوتاکس در - سرویس قلیون - خطوط صورت به خصوص یک سوم میانی صورت، انجام می شود تا - سرویس قلیون - خطوط و چین و چروک هایی که فقط وابسته به عضله باشد.

وی تاکید کرد: چنانچه خطوط و چین - سرویس قلیون - و چروک صورت وابسته به عضله باشد، بوتاکس کارآیی دارد.

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، ادامه داد: انتخاب بیمار برای بوتاکس خیلی مهم است و افراد مناسب این کار باید توسط پزشک متخصص شناسایی شوند.

وی با عنوان این مطلب که بوتاکس یک سم است و استفاده نادرست آن - سرویس قلیون - می تواند - سرویس قلیون - عوارض زیادی به دنبال داشته باشد، گفت: فردی که قرار است بوتاکس را تزریق کند، باید با آناتومی زیرین عضلات پوست صورت کاملا آشنا - سرویس قلیون - باشد.

آمالی اظهار داشت: عدم شناسایی عضلات در اطراف دور چشم و انتشار بوتاکس، - سرویس قلیون - می تواند منجر به افتادگی پلک یا ابرو شده و حتی دوبینی اتفاق بیافتد.

این متخصص گوش و حلق و بینی، با عنوان این مطلب که این قبیل عوارض - سرویس قلیون - در بوتاکس برگشت پذیر است، افزود: مدت ماندگاری بوتاکس بین ۴ تا ۶ ماه است و بعد از آن، عوارض استفاده نادرست - سرویس قلیون - از آن از بین می - سرویس قلیون - رود. اما در همین مدت هم، مشکلات و عارضه هایی برای او ایجاد می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram