تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ظفر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00145.html
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۲

دلیل خشکی لب‌ها

کم آبی بدن یکی از دلایل شایع خشکی لب ها محسوب می شود. لب ها همانند دیگر قسمت های پوست دارای غدد سباسه نیستند، از این رو، احتمال بیشتری دارد رطوبت از دست دهند.

قُل قُل: کم آبی بدن یکی از دلایل شایع خشکی لب ها محسوب می شود. لب ها همانند دیگر قسمت های پوست دارای غدد سباسه نیستند، از این رو، احتمال بیشتری دارد رطوبت از دست دهند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران،مشکل خشکی لب ها، - سرویس قلیون ظفر - به ویژه در زمان هایی خاص، شرایطی بسیار شایع در - سرویس قلیون ظفر - جهان است. خشکی لب - سرویس قلیون ظفر - ها نه تنها آزار دهنده است، بلکه می تواند موجب درد و ناراحتی - سرویس قلیون ظفر - نیز شود. این شرایط به واسطه بروز ترک ها، قرمزی، خشکی و - سرویس قلیون ظفر - افزایش حساسیت به لمس و پوسته پوسته - سرویس قلیون ظفر - شدن پوست لب تعریف می شود. شاید پرهیز از مواجهه با این شرایط دشوار به نظر برسد، اما به واقع این گونه نیست. با مد نظر قرار دادن یک سری نکته ها که به راحتی قابل انجام هستند می توان از خشکی لب ها - سرویس قلیون ظفر - پیشگیری کرد.به گزارش "نیو هلث ادوایزر"، احساس خشکی در لب ها ناراحت - سرویس قلیون ظفر - کننده است، اما شرایط زمانی وخیم می شود که علائم دیگر مانند ترک ها، پوسته پوسته شدن و درد نیز با این احساس همراه می شوند. عوامل بسیاری می توانند بر خشکی و ترک خوردن لب ها تاثیرگذار باشند. در ادامه با محرک های اصلی در این زمینه بیشتر آشنا می شویم.


کم آبی بدن

کم آبی بدن یکی از دلایل شایع خشکی لب ها محسوب می شود. لب ها همانند دیگر قسمت های پوست دارای غدد سباسه نیستند، از این رو، احتمال بیشتری - سرویس قلیون ظفر - دارد رطوبت از دست دهند. خشکی هوا، احتمال مواجهه با خشکی لب ها را افزایش می دهد. شما نباید برای تامین آب مورد نیاز بدن خود در انتظار بروز احساس تشنگی باشید. تشنگی از نشانه های پایانی کم آبی - سرویس قلیون ظفر - بدن محسوب می شود، - سرویس قلیون ظفر - از این رو، حداقل هشت لیوان آب در روز مصرف کنید تا از هیدارته نگه داشتن بدن - سرویس قلیون ظفر - اطمینان حاصل شود.


لیسیدن لب ها

افراد بسیاری عادت به لیسیدن مکرر - سرویس قلیون ظفر - لب های خود دارند که این کار می تواند موجب خشکی لب ها - سرویس قلیون ظفر - یا تشدید این شرایط شود. پوشش بزاق تنها برای چند ثانیه موثر است و با بخار شدن آب، خشکی - سرویس قلیون ظفر - لب ها بار دیگر ظاهر می شود. افزون بر این، زمانی که آب موجود در بزاق بخار می شود، لب ها رطوبت بیشتری از دست خواهند داد، از این رو، خشکی آنها تشدید می شود.


فقدان محافظت

فقدان اقدامات محافظ و پیشگیرانه - سرویس قلیون ظفر - ممکن است دلیل خشکی لب های شما باشد. در موارد زیر، شما باید محافظت از لب های - سرویس قلیون ظفر - خود را جدی‌تر - سرویس قلیون ظفر - بگیرید:

آب و هوای سرد: باد سرد و خشک موجب خشکی و ترک خوردگی لب ها می شود. بر همین اساس، از لب ها خود در آب و هوای سرد محافظت کنید.

آب و هوای - سرویس قلیون ظفر - داغ: در تابستان، آب و هوای داغ و وزش باد خشک شرایطی شایع است. افزون بر این، عوامل دیگری مانند افزایش مواجهه با نور خورشید و مصرف نوشیدنی هایی که موجب کم آبی بدن می شوند، مانند نوشیدنی های دارای الکل و کافئین، احتمال خشکی لب ها را افزایش می دهند. بر همین اساس، در تابستان نیز به خوبی از لب ها خود محافظت کنید.

حضور طولانی مدت در فضای باز: مواجهه طولانی مدت با باد، سرما، و گرما، در کنار انجام فعالیت های ورزشی شدید می توانند احتمال خشکی لب ها را افزایش دهند. عدم محافظت کافی از لب ها در این شرایط بی تردید به خشکی شدید آنها منجر خواهد شد.


محرک ها

برخی خمیردندان ها حاوی ماده ای محرک برای لب ها هستند که می تواند موجب خشکی آنها شود. این ماده سدیم لوریل سولفات نام دارد. از خمیردندان های - سرویس قلیون ظفر - حاوی این ماده پرهیز کنید. برخی اسید میوه ها، - سرویس قلیون ظفر - به ویژه میوه های مرکبات، نیز می توانند موجب تحریک لب ها شوند. همچنین، سینامیت های مورد استفاده در برخی آدامس ها، شیرینی ها یا خمیردندان ها نیز می توانند لب ها را تحریک - سرویس قلیون ظفر - کنند. در این موارد، پیش از خرید به مواد تشکیل دهنده روی برچسب محصول توجه کنید.


آلرژی ها

برخی آلرژی ها ممکن است با خشکی لب ها همراه باشند که از آن جمله می توان به آلرژی به کبالت و نیکل اشاره کرد. گایازولن موجود در برخی خمیردندان ها یا پروپیل گالات یا فنیل سالیسیلات موجود در برخی رژ لب ها نیز می توانند موجب تحریک و آلرژی شوند. از خمیردندان ها و رژلب های حاوی این مواد پرهیز کنید. برخی مواد تشکیل دهنده - سرویس قلیون ظفر - غذایی، مانند رنگ - سرویس قلیون ظفر - های غذایی نیز می - سرویس قلیون ظفر - توانند موجب آلرژی و خشکی لب ها شوند. اگر درباره - سرویس قلیون ظفر - عامل بروز - سرویس قلیون ظفر - آلرژی مطمئن نیستید به پزشک مراجعه کنید.


نفس کشیدن از راه دهان

زمانی که از راه دهان تنفس می کنید، لب ها با هوای بیشتری در تماس هستند، از این - سرویس قلیون ظفر - رو، خشکی لب ها به راحتی رخ خواهد داد. - سرویس قلیون ظفر - برخی شرایط - سرویس قلیون ظفر - و بیماری ها مانند آپنه خواب، سینوزیت و سرماخوردگی ممکن است موجب تنفس از راه دهان شوند. در این موارد، برای بررسی دقیق شرایط و انتخاب روش درمان باید به پزشک مراجعه کنید.


داروها

برخی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی، اضطراب، درد، آکنه شدید، سرماخوردگی و آلرژی های بینی اغلب به عنوان یک عارضه جانبی موجب خشکی لب ها می شوند. اگر درباره وقوع خشکی لب ها به واسطه مصرف داروها شک دارید، با پزشک خود در این زمینه مشورت کنید.


دلایل کمتر شایع

ممکن است مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، دلیل خشکی لب ها نباشند و این پرسش را با خود مطرح کنید که دلیل اصلی بروز خشکی لب ها چه چیزی است. دلایل دیگری نیز می توانند موجب خشکی لب ها شوند که شیوع کمتری دارند و از آن جمله می توان - سرویس قلیون ظفر - به موارد زیر اشاره کرد:

- کمبود ویتامین B12

- کمبود نیاسین. موجب بروز ترک به ویژه در گوشه های دهان می شود.

- عفونت مخمری

- هایپرویتامینوز A

- دیابت

- برخی اختلالات خونی، مانند بیماری کاوازاکی

- سندرم شوگرن. یک بیماری خودایمنی که موجب علائم مختلف از جمله خشکی لب ها می شود.

- ماکروسیتوز. شرایطی که به واسطه افزایش اندازه سلول های خونی تعریف می شود.

- بیماری های منتقله از راه جنسی، مانند ایدز


نکاتی برای درمان خشکی لب ها
انتخاب درست محصولات مراقبت از لب

محصولی مناسب را برای لب ها خود انتخاب کنید. پیش از خرید بالم لب درباره وضعیت خود فکر کنید. اگر باید زمانی زیادی را در فضای باز سپری کنید، محصولی ضد آفتاب را انتخاب کنید. اگر مدتیست - سرویس قلیون ظفر - که با مشکل ترک خوردگی لب ها - سرویس قلیون ظفر - مواجه هستید، بالم لب حاوی کره کاکائو یا دیگر مواد مغذی را خریداری کنید. اگر لب های شما ظاهری ناسالم دارند، محصولاتی که می توانند شادابی و ظاهر سالم را به لب های شما - سرویس قلیون ظفر - بازگردانند را - سرویس قلیون ظفر - انتخاب کنید.


استفاده از یک دستگاه مرطوب کننده هوا هنگام شب

برای حفظ رطوبت هوا بین 30 تا 50 درصد هنگام شب می توانید از یک دستگاه مرطوب کننده هوا استفاده کنید - سرویس قلیون ظفر - که گزینه ای ایده آل برای فصل زمستان نیز محسوب می شود. از این طریق، شما رطوبت هوا را افزایش خواهید داد که می تواند از خشکی لب ها پیشگیری کند.


استفاده از یک لوسیون پوست

استفاده از یک لوسیون پوست به ایجاد یک لایه رطوبت کمک می کند، از این رو، می تواند در پیشگیری و درمان مشکل خشکی لب ها - سرویس قلیون ظفر - نقش داشته باشد. به طور خاص، لوسیون های پوست حاوی ویتامین E، روغن نارگیل و - سرویس قلیون ظفر - کره شیا گزینه های بهتری هستند.


پرهیز - سرویس قلیون ظفر - از برخی غذاها

برای پیشگیری از خشکی لب - سرویس قلیون ظفر - ها بهتر است غذاهای سرشار از اسید یا محرک های دیگر را مصرف نکنید. به عنوان مثال، گوجه فرنگی یک محصول بسیار اسیدی است، - سرویس قلیون ظفر - از این رو، اگر به طور مکرر با خشکی لب های خود مواجه می شوید از مصرف آن پرهیز کنید. از دیگر - سرویس قلیون ظفر - محرک های غذایی می توان به فلفل ها، پوست انبه و - سرویس قلیون ظفر - سس ها اشاره کرد که باید آنها را از رژیم غذایی خود کنار بگذارید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram