تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون قصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00226.html
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۵

برای از بین بردن موهای زائد صورت این ماسک های طبیعی را امتحان کنید

از بین برن موهای زائد صورت یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها است. اما نگران نباشید، به سادگی می توانید با ماسک های طلیعی موهای زائد صورت تان را از بین ببرید.

قُل قُل: از بین برن موهای زائد صورت یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها است. اما نگران نباشید، به سادگی می توانید با ماسک های طلیعی موهای زائد صورت تان را از بین ببرید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خراسان، زنانی که موی اضافی - سرویس قلیون قصر - در صورتشان دارند، در ارتباطات اجتماعی و فعالیت‌های بیرون از خانه احساس - سرویس قلیون قصر - ناخوشایندی می‌کنند. برای همین راه هایی که برای رها شدن از موهای صورت وجود دارد، کمک - سرویس قلیون قصر - می‌کند خانم ها اعتماد به نفس خود را به دست بیاورند.


ماسک - سرویس قلیون قصر - زردچوبه و شیر برای از بین بردن موهای زائد صورت

زردچوبه نه تنها پوست را کاملا پاک سازی می کند بلکه ترکیب آن با شیر می‌تواند رشد موهای ناخواسته را متوقف کند. یک قاشق غذاخوری پودر زردچوبه و شیر را ترکیب کنید تا خمیر مانند شود. با این خمیر به آرامی بالای لبتان را - سرویس قلیون قصر - با انگشت بمالید و بگذارید خشک شود و سپس صورت خود را با آب بشویید. چند روز پشت سرهم این کار را تکرار کنید تا نتیجه بگیرید.

ماسک سفیده تخم مرغ و زردچوبه برای از بین بردن موهای زائد صورت

یک قاشق غذاخوری پودر زردچوبه را با سفیده تخم مرغ خوب مخلوط کنید و آن را - سرویس قلیون قصر - بالای لبتان بمالید. اجازه دهید تقریبا - سرویس قلیون قصر - یک - سرویس قلیون قصر - ساعت بماند ، سپس مثل یک ماسک صورت آن را جدا کنید. صورتتان را با آب گرم بشویید. این کار را دست کم هفته‌ای چهار بار انجام دهید تا موهای زاید کاملا برطرف شود.


ماسک سیب زمینی و عدس برای از - سرویس قلیون قصر - بین بردن موهای زائد صورت

یک عدد سیب زمینی را پوست بگیرید و آن را همراه با مقداری عدس در آب جوش بریزید. بگذارید چند دقیقه بماند و سپس آب آن را جدا کنید. سیب زمینی و عدس را کاملا مخلوط کنید تا خمیر درست شود و آن را پشت لبتان بگذارید. اجازه دهید خشک شود و - سرویس قلیون قصر - سپس مانند اسکراب آن را خوب روی - سرویس قلیون قصر - پوست بمالید.

ماسک ماست، زردچوبه و آرد نخود برای از بین بردن موهای زائد صورت

دو قاشق چای خوری ماست را با - سرویس قلیون قصر - دو قاشق چای خوری آرد نخود و دو قاشق چای خوری زردچوبه در کاسه‌ای ترکیب کنید و آن را روی پوست بگذارید و اجازه دهید 15 دقیقه بماند تا خشک شود. سپس صورتتان را با آب سرد بشویید.

ماسک ماست و آرد برنج برای از بین بردن موهای زائد صورت

یک چهارم قاشق چای خوری ماست را با یک دوم قاشق چای خوری آرد برنج ترکیب کنید تا خمیر مانند شود و آن را به پشت لبتان بزنید و اجازه دهید خشک شود. سپس با نوک انگشت آن را روی صورت بمالید و با آب تمیز آبکشی کنید. این راهکار را دست کم دو بار در هفته انجام دهید.

ماسک شکر برای از بین بردن موهای زائد صورت

چند قاشق چای خوری شکر را در یک قابلمه بریزید و یک دقیقه حرارت دهید. کمی آب لیموی تازه به آن اضافه کنید - سرویس قلیون قصر - و حرارت دهید تا مایه غلیظی درست شود. وقتی سرد شد آن را به پشت لبتان بزنید. با یک تکه پارچه روی آن را بپوشانید و با حرکات دورانی چند دقیقه ماساژ دهید و فورا در جهت عکس رویش موها آن را بکشید.

ماسک لیمو ترش، زردچوبه و آب خیار برای از بین بردن موهای زائد صورت

آب لیمو و زردچوبه را با هم ترکیب کنید و آن را 10 تا 15 دقیقه روی صورت بگذارید و با آب بشویید. سپس آب خیار را هم 5 تا 10 دقیقه روی صورت بگذارید. این کار را هفته‌ای دو بار انجام دهید.

ماسک آب لیمو و نشاسته ذرت برای از بین بردن موهای زائد صورت

10 میلی گرم آب لیمو، - سرویس قلیون قصر - 30 گرم نشاسته ذرت و 150 میلی گرم آب تمیز را با هم ترکیب کنید و آن را روی صورت - سرویس قلیون قصر - بگذارید و اجازه دهید 15 دقیقه بماند. سپس با دست آن را روی پوست بمالید - سرویس قلیون قصر - و با آب بشویید.

ماسک شنبلیله برای از بین بردن موهای زائد صورت

شنبلیله هم گیاهی است که به خوبی می‌تواند موهای ناخواسته را از روی پوستتان - سرویس قلیون قصر - بردارد. تخم شنبلیله را شب خیس کنید و روز بعد بخورید یا این که دو قاشق چای خوری تخم شنبلیله را پودر و با آب ترکیب و خمیر - سرویس قلیون قصر - درست کنید و آن را به پوستتان بزنید و صبر کنید تا خشک شود. با یک تکه پارچه خشک و نرم به آرامی صورت را تمیز کنید و بشویید.

ماسک پودر جو دوسر ، عسل و آب لیمو برای از بین بردن موهای زائد صورت

هفته ای دو - سرویس قلیون قصر - تا سه بار این مواد را مخلوط وبه صورت ماسک از آن استفاده کنید.

ماسک باقلا برای از بین بردن موهای زائد صورت

در طب سنتی از باقلا هم به عنوان کاهش دهنده رویش موهای زاید نام برده شده است .به این ترتیب که تازه آن را خوب له کنید وروی قسمتی که موهای زاید آن را - سرویس قلیون قصر - برطرف کرده اید، قرار دهید. به نظر می رسد برای تاثیر بیشتر ماسک باید ابتدا موهای زاید را - سرویس قلیون قصر - برطرف کرد، این شیوه را می توانید برای روش های ذکر شده هم انجام دهید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram