تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00358.html
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۰

وقتی دندان می‌میرد!

یک دندان مرده یا در حال مرگ می تواند به شکل گیری سطحی متغییر از درد منجر شود که از تقریبا خفیف تا بسیار شدید را در بر می گیرد.

قُل قُل:یک دندان مرده یا در حال مرگ می تواند به شکل گیری سطحی متغییر از درد منجر شود که - سرویس قلیون قلهک - از تقریبا خفیف تا بسیار شدید را در بر می گیرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران ،زمانی که دیگر خونی به دندان نمی رسد، مرگ به سراغ آن می آید. پوسیدگی و آسیب دیدگی دندان هر دو می توانند می توانند موجب مرگ دندان شوند.


به گزارش مدیکال نیوز تودی،دندان از سه لایه مینا، عاج و مغز تشکیل شده است. مغز دندان حاوی رگ های خونی و اعصاب است.


اعصاب مرده یا در حال مرگ در مغز دندان می توانند به شکل گیری یک دندان مرده منجر شوند. همچنین، یک دندان مرده دیگر هیچ خونی دریافت نمی کند.

یک عصب مرده در دندان گاهی اوقات به عنوان یک مغز دندان نکروتیک یا دندان بدون مغز نیز شناخته می شود.

زمانی که این اتفاق رخ می دهد، دندان در نهایت به خودی خود می - سرویس قلیون قلهک - افتد. اما انتظار برای فرا رسیدن این رخداد - سرویس قلیون قلهک - می تواند خطرناک باشد زیرا دندان می تواند عفونی شده و فک و دندان های دیگر را تحت تاثیر قرار دهد.

یک دندان مرده همواره از طریق - سرویس قلیون قلهک - نگاه کردن شناسایی نمی شود. تنها یک دندانپزشک قادر به تشخیص آن خواهد بود و بر همین اساس است که مراجعه منظم به دندانپزشک اهمیت دارد.

با این وجود، دو علامت اصلی یک دندان مرده که می توانند به شناسایی آن کمک کنند - سرویس قلیون قلهک - شامل درد و تغییر در رنگ می شوند.

درد

یک دندان مرده یا در حال مرگ می تواند به شکل گیری سطحی متغییر از درد منجر شود که از تقریبا خفیف تا بسیار شدید - سرویس قلیون قلهک - را در بر می گیرد. مرگ عصب یا یک - سرویس قلیون قلهک - عفونت به طور معمول موجب افزایش شدت درد می شود.

احساس درد به واسطه یک عصب مرده - سرویس قلیون قلهک - شاید عجیب به نظر برسد، اما درد در درون دندان ریشه ندارد، بلکه از پایانه های عصبی فوق العاده حساس اطراف بخش - سرویس قلیون قلهک - بیرونی دندان که به نام غشای پریودنتال شناخته می شود، سرچشمه می گیرد.

باکتری ها و - سرویس قلیون قلهک - بقایای عصب مرده، - سرویس قلیون قلهک - یا چرک، در حفره مغز دندان - سرویس قلیون قلهک - درون دندان جمع شده و به غشای پریودنتال فشار وارد می کنند که می تواند موجب - سرویس قلیون قلهک - احساس درد شدید شود.

اگر یک عفونت وجود داشته باشد، ممکن است به آبسه و تولید علائم دیگر از جمله موارد زیر منجر شود:

- مزه بد دهان

- بوی بد دهان

- تورم

- جوش روی لثه ها

تغییر رنگ

اگر دندان مرده باشد، اغلب رنگ آن تیره‌تر خواهد شد و فرد ممکن - سرویس قلیون قلهک - است متوجه تغییر رنگ زرد، خاکستری یا سیاه شود.

تغییر در رنگ معمولا به واسطه - سرویس قلیون قلهک - مرگ سلول های قرمز خون رخ - سرویس قلیون قلهک - می - سرویس قلیون قلهک - دهد. این شرایط بسیار شبیه به اثر کبودی است.

تغییر رنگ معمولا در صورت عدم رسیدگی به یک دندان مرده رخ می - سرویس قلیون قلهک - دهد و با گذشت - سرویس قلیون قلهک - زمان مشهودتر می - سرویس قلیون قلهک - شود.

دلایل

دو دلیل اصلی مرگ دندان شامل پوسیدگی دندان و آسیب دیدگی دندان می شوند.

پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان از لایه بیرونی دندان آغاز می شود، اما با - سرویس قلیون قلهک - گذشت زمان می تواند موجب بروز حفره و نفوذ به لایه های عمیق‌تر دندان شود.

در صورت عدم درمان پوسیدگی دندان، این شرایط می تواند به مغز دندان رسیده و مسیری را برای ورود باکتری ها به دندان و مرگ عصب فراهم کند.

مغز دندان سالم یک واکنش التهابی به باکتری ها خواهد داشت و تلاش می کند با عفونت مبارزه کند، اما سلول های سلول های سفید خون تا مدتی می توانند به مبارزه - سرویس قلیون قلهک - ادامه دهند.

با افزایش فشار درون مغز دندان، جریان خون قطع می شود و گرسنگی عصب به مرگ مغز دندان منجر می - سرویس قلیون قلهک - شود. این شرایط می تواند - سرویس قلیون قلهک - دردی شدید را - سرویس قلیون قلهک - ایجاد کند.

آسیب دیدگی دندان

آسیب دیدگی دندان می تواند موجب پارگی رگ های خونی شده یا جریان خون به دندان را متوقف کند. در نهایت، به دلیل این که خونی به دندان نمی رسد، - سرویس قلیون قلهک - عصب و دیگر بافت های زنده درون مغز دندان خواهند مرد.

درمان

درمان زودهنگام برای درمان مرگ دندان اهمیت دارد.

حتی در صورت عدم احساس درد، اگر فردی - سرویس قلیون قلهک - به مرگ دندان مشکوک است باید در پی - سرویس قلیون قلهک - دریافت - سرویس قلیون قلهک - کمک پزشکی باشد زیرا ممکن است با درد بسیار شدید در آینده مواجه شود.

تصویربرداری پرتو اکس اغلب به دندانپزشک در تشخیص یک دندان مرده کمک می کند.

دو گزینه درمانی برای یک دندان مرده وجود دارند:

- کشیدن دندان

- عصب کشی

کشیدن دندان

اگر دندانپزشک - سرویس قلیون قلهک - قادر به ترمیم - سرویس قلیون قلهک - دندان نباشد، ممکن است مجبور به کشیدن آن شود. این یکی - سرویس قلیون قلهک - از دلایلی است که درمان زودهنگام اهمیت دارد.

کشیدن دندان روشی ساده است. پس از آن، دندانپزشک می تواند با یک پل ثابت، ایمپلنت یا دندان مصنوعی دیگر فضای خالی ایجاد شده را دوباره پر کند.

عصب - سرویس قلیون قلهک - کشی

اگر امکان حفظ دندان وجود داشته باشد، ممکن است دندانپزشک ابتدا عصب کشی را توصیه کند. عصب کشی یا درمان کانال ریشه پاکسازی عفونت از دندان و ریشه را هدف قرار می دهد.سپس این بخش تمیز و مهر و موم می شود تا از عفونت بیشتر - سرویس قلیون قلهک - پیشگیری شود.

عصب کشی روندی طولانی است - سرویس قلیون قلهک - و بیمار ممکن است برای درمان کامل به بیش از یک جلسه مراجعه به دندانپزشک نیاز داشته باشد.

پس از رفع عفونت، دندانپزشک - سرویس قلیون قلهک - دندان را به طور دائمی پر خواهد کرد. یک دندان مرده می تواند پس از درمان همچنان کاربردی باشد.

با این وجود، از آنجایی که دندان مرده می تواند شکننده‌تر باشد، برخی افراد ممکن است به یک تاج دندان برای پشتیبانی و قدرت بیشتر دندان نیاز داشته باشند.

پیشگیری

دندان های خود را پیش از خواب و حداقل دوبار در روز با خمیردندان حاوی فلوراید - سرویس قلیون قلهک - مسواک بزنید.

با استفاده از نخ دندان یا برس بین دندانی فواصل بین دندان ها را حداقل یک بار در روز پاکسازی کنید.

تا حد امکان از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های شیرین پرهیز کنید.

به طور منظم - سرویس قلیون قلهک - به دندانپزشک مراجعه کنید.

پیشگیری از آسیب دیدگی دندان همواره آسان - سرویس قلیون قلهک - نیست، - سرویس قلیون قلهک - اگرچه استفاده از - سرویس قلیون قلهک - محافظ دندان یا لثه برای افرادی که - سرویس قلیون قلهک - در برخی رشته های ورزشی فعالیت دارند، توصیه شده است.

از جویدن یخ و استفاده از دندان به عنوان ابزاری برای - سرویس قلیون قلهک - باز کردن چیزهای مختلف پرهیز کنید. افرادی که به دندان قروچه مبتلا هستند، استفاده از محافظ دندان هنگام خواب را مد نظر قرار دهند.

- سرویس قلیون قلهک -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram