تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان قصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00222.html
۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۹

از بین بردن خال صورت به روش خانگی، 3 روش موثر و بدون ضرر

خال صورت یکی از ضایعه های پوستی است که اگر تعداد آن زیاد باشد می تواند زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

قُل قُل: خال - سفارش قلیان قصر - صورت یکی از ضایعه های - سفارش قلیان قصر - پوستی است - سفارش قلیان قصر - که - سفارش قلیان قصر - اگر تعداد آن زیاد باشد می تواند زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه - سفارش قلیان قصر - خراسان، روش های شیمیایی بسیاری برای از - سفارش قلیان قصر - بین بردن خال های صورت وجود - سفارش قلیان قصر - دارد اما استفاده از عسل یکی از روش های موثر خانگی است.


از بین بردن خال صورت با عسل

روش‏‎های مختلفی برای از بین بردن - سفارش قلیان قصر - خال‏ها وجود دارد. برخی ازاین روش‌ها خیلی پر هزینه و دردناک است - سفارش قلیان قصر - اما روش‎های خانگی بدون - سفارش قلیان قصر - درد و کم هزینه هم وجود دارد و شما باید با توجه به شدت مشکل تان و مدت - سفارش قلیان قصر - زمانی که برای حل این مشکل دارید - سفارش قلیان قصر - ، یکی از - سفارش قلیان قصر - این روش‌ها را انتخاب کنید. استفاده از عسل، سال‏هاست که به عنوان یک روش خانگی کم هزینه و موثر برای از بین بردن خال‏‎ها شناخته شده اما مستلزم زمان و صبر است.


روش اول از بین بردن خال صورت با عسل

هر روز صبح، بعد از بیدار شدن از خواب، مقداری عسل خالص روی خال‌هایتان بمالید. شب ها قبل از - سفارش قلیان قصر - خواب هم - سفارش قلیان قصر - این کار را انجام دهید. از آن جا که این روش از بین بردن خال، احتیاج به آمادگی ندارد، خیلی متداول است و عده زیادی از آن استفاده می‎کنند .

روش دوم از بین بردن خال صورت با عسل

مقداری عسل - سفارش قلیان قصر - روی خال مد نظرتان بمالید و به ‎صورت دورانی ماساژ دهید. سپس یک چسب زخم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب - سفارش قلیان قصر - باقی بماند. این روش از بین بردن خال را فقط روزی یک بار انجام دهید زیرا تکرار آن در طول یک روز، ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود.

روش سوم از بین بردن خال صورت با عسل

هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . به مدت - سفارش قلیان قصر - ۱۵ تا ۳۰ ثانیه، حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می - سفارش قلیان قصر - شود منافذ پوست و خال باز و در نتیجه عسل بیشتری جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص روی خال بمالید و روی آن را با - سفارش قلیان قصر - چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram