تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان نواب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00329.html
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۴

آنچه دیابتی‌ها در مورد جراحی‌ زیبایی باید بدانند

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی با اشاره به نکاتی که دیابتی‌ها در مورد جراحی‌های زیبایی باید بدانند، گفت: دخالت افراد غیرحرفه ای در اعمال زیبایی، سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

قُل قُل:نایب رئیس انجمن - سفارش قلیان نواب - جراحان پلاستیک و زیبایی با اشاره به نکاتی که دیابتی‌ها در مورد جراحی‌های زیبایی باید بدانند، - سفارش قلیان نواب - گفت: دخالت افراد غیرحرفه ای در اعمال زیبایی، سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، حامد باطنی، در آستانه برگزاری کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک، اظهار داشت: این کنگره یکم تا سوم اسفند ۹۷ در بیمارستان حضرت فاطمه (س) با حضور اساتید و صاحبنظران داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.

دبیر علمی کنگره جراحان پلاستیک - سفارش قلیان نواب - و زیبایی در ارتباط با بیماران دیابتی، گفت:‌ توصیه می - سفارش قلیان نواب - شود این افراد حتما قندخون خود را در کنترل کنند تا - سفارش قلیان نواب - بدنشان کمتر دچار آسیب ناشی از این بیماری شود.

وی با اشاره - سفارش قلیان نواب - به اینکه دیابت التیام زخم را به تاخیر می‌اندازد، افزود: افرادی که دیابت کنترل نشده دارند باید از عمل‌های غیرضروری پرهیز کنند، چرا که دچار عارضه و چالش‌های فراوان خواهند شد.

این فوق‌تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، ادامه داد: متاسفانه امروزه افراد زیادی که غیرحرفه‌ای و غیرمجاز - سفارش قلیان نواب - هستند در اعمال زیبایی دخالت می‌کند و این مسئله سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

وی اظهارداشت: در مواردی همچون تزریق بوتاکس افراد غیرپزشک در مراکز زیبایی مداخلات پزشکی کرده و برای فرد این مسئله بسیار خطرناک است چرا که اگر مشکلی پیش آید و فرد دچار عارضه هنگام بوتاکس شود آنها نمی‌توانند شرایط را جهت حفظ سلامتی بیمار کنترل کند.

به گفته باطنی، ورود افراد غیرمجاز در امر جراحی زیبایی همچنین سبب می‌شود پس از عمل فرد گرفتار عوارض احتمالی زیادی شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram