تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون اوین


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00295.html
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۳

سنگ پا برای از بین بردن سیاهی زیر بغل

سنگ پا نوعی سنگ آذرین است که از سرد شدن گدازه‌های آتشفشان پدید می‌آید. این سنگ سبک وزن، دارای خلل و فرج بسیار است که باعث می‌شود انتخاب بسیار مناسبی برای از بین بردن پوست مرده باشد.

قُل قُل: سنگ پا نوعی سنگ آذرین است که از سرد شدن گدازه‌های - سفارش قلیون اوین - آتشفشان پدید می‌آید. این سنگ سبک وزن، دارای خلل و فرج بسیار است که باعث می‌شود انتخاب بسیار مناسبی برای از بین بردن پوست مرده باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، به همین دلیل سنگ پا به‌عنوان لایه بردار برای قسمت‌های مختلف - سفارش قلیون اوین - بدن از جمله پا، پشت، شانه و حتی صورت استفاده می‌شود. - سفارش قلیون اوین - سیاهی ناحیه زیر بغل به خاطر تجمع سلول‌های مرده برای مدتی طولانی روی می‌دهد.

استفاده از سنگ - سفارش قلیون اوین - پا می‌تواند برای برطرف کردن این مسأله چاره ساز باشد. البته باید در نظر داشت که دیدن نتایج پس از - سفارش قلیون اوین - تکرار چندین باره فرآیند زیر میسر می‌شود. فراموش نکنید، استفاده ناصحیح از این محصول می‌تواند به پوستتان آسیب رساند. برای از بین بردن سیاهی زیر بغل، مراحل زیر را انجام دهید:


- ابتدا زیر بغل را با آب گرم و صابون بشویید. این کار پوست و موهای این ناحیه را نرم می‌کند.
-سنگ - سفارش قلیون اوین - پا را در ترکیبی از آب و صابون برای چند دقیقه نگه دارید. این کار باعث می‌شود استفاده از آن راحت‌تر شود.
-سنگ پا را به آرامی در حرکات دوار به ناحیه زیر بغل بمالید.
-وقتی اسکراب کردن پایان یافت، پوست را بشویید و با - سفارش قلیون اوین - یک حوله نرم خشک کنید. سپس مقداری مرطوب‌کننده بر پوست بزنید. نرمی بافت پوست را از همان استفاده اول احساس خواهید کرد.
-برای تمیز کردن سنگ پا آن را زیر آب بشویید تا خلل و فرج آن کاملاً تمیز - سفارش قلیون اوین - شوند. همچنین می‌توانید آن را در آب و صابون بخیسانید و سپس بشویید.
- سنگ پا را در فضایی خشک و تمیز - سفارش قلیون اوین - قرار دهید و اجازه - سفارش قلیون اوین - دهید تا استفاده بعدی کاملاً خشک شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram