تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون ظفر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00142.html
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹

پس از کاشت مو چه کنیم؟

موی پیوند زده معمولاً بعد از 2 هفته، وارد فاز استراحت می‌شود و شروع به ریزش می‌کند که طبیعی است و جای نگرانی نیست. 3 - 4 ماه پس از عمل کاشت، موها شروع به رشد می‌کنند.

قُل قُل-*دکتر محمد علی نیلفروش‌زاده: موی پیوند زده معمولاً بعد از 2 هفته، وارد فاز استراحت می‌شود و شروع به ریزش می‌کند که طبیعی است و جای نگرانی نیست. 3 - 4 ماه پس از عمل کاشت، موها شروع به - سفارش قلیون ظفر - رشد می‌کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی - سفارش قلیون ظفر - آنلاین، اگر پیوند مو اصولی، علمی‌ - سفارش قلیون ظفر - و با تکنیک درست انجام شود، به مراقبت خاصی نیاز ندارد و مراقبت‌های عمومی‌ بعد از هر عمل جراحی سبک مثل مصرف منظم داروها، رعایت بهداشت، پرهیز از استعمال دخانیات و فعالیت ورزشی سنگین و... کفایت می‌کند.

بعد از عمل پیوند مو، برای اینکه منطقه کاشت مو پوشیده شود، روی سر را با بانداژ می‌بندند.

این بانداژ باید 24 - 48 ساعت - سفارش قلیون ظفر - روی سر بماند.

بعد از گذشت این زمان، بیمار مجدد به پزشک مراجعه می‌کند تا پانسمان تعویض شود.

پس از برداشتن پانسمان، پزشک نحوه درست استحمام را در این مدت به فرد آموزش می‌دهد - سفارش قلیون ظفر - تا حین شستشو آسیبی به گرافت‌ها وارد نشود.


آیا محدودیتی برای استحمام وجود ندارد؟ نحوه شستن مو بعد از کاشت چگونه است؟

معمولاً پس از گذشت 3 روز، محدودیتی برای استحمام وجود ندارد، فقط حین استحمام به هیچوجه نباید از دوش با فشار آب زیاد استفاده شود.

برای شستشو کافی است به آرامی‌ با نوک انگشتان، شامپو روی سطح سر زده شود.

به علاوه باید مراقب بود ناخن‌ها به گرافت‌ها گیر - سفارش قلیون ظفر - نکند و باعث کنده شدن آنها نشود.

سپس با آبی که با فشار ملایم روی سر می‌ریزد، آبکشی شود.

برای خشک کردن سر هم به هیچوجه استفاده از حوله یا سشوار مجاز نیست و مو باید در معرض هوا خشک شود.


آیا باید از شامپوی خاصی برای شستشو استفاده کرد؟

طی 2-1 هفته اول سر فقط باید با شامپوی بچه شسته شود.

بعد از آن نیازی به استفاده از شامپوی خاص برای شستشو نیست. فقط باید - سفارش قلیون ظفر - شامپو متناسب با موی سر باشد.

در صورتی که فردی از ناحیه سر زیاد عرق می‌کند، به طور مرتب و روزانه باید - سفارش قلیون ظفر - سر خود را بشوید چون بی توجهی به این مساله می‌تواند با بروز عفونت همراه باشد.


نحوه - سفارش قلیون ظفر - خوابیدن فردی که کاشت مو انجام داده، چگونه است؟

بهترین حالت خوابیدن بعد از عمل پیوند مو به پهلو یا به پشت است.

البته زمانی که فرد به پشت می‌خوابد نحوه خوابیدن باید به گون‌های باشد که حتماً سر بالاتر از سطح بدن قرار بگیرد و نباید روی شکم خوابید.

دلیل این توصیه هم این است - سفارش قلیون ظفر - که تورم بیشتری در ناحیه صورت ایجاد نشود.


آیا می‌توان از کلاه برای محافظت از سر و قرار نگرفتن در معرض نور خورشید استفاده کرد؟

برخی افراد بعد از کاشت مو برای اینکه در معرض نور خورشید نباشند یا به دلیل ظاهر سر و تورمی‌ که روی آن وجود - سفارش قلیون ظفر - دارد، تمایل به استفاده از کلاه برای پوشاندن آن دارند.

تورم بعد از کاشت مو به تعداد برش‌های - سفارش قلیون ظفر - زده شده و عمق برش‌ها که برای محل کاشت استفاده می‌شود، بستگی دارد. استفاده از کلاه فقط در صورتی که گشاد و بافت آن توری باشد و باعث ایجاد فضای بسته و حالت کیپ روی سر نشود، منعی ندارد.


آیا محدودیتی هم در انجام فعالیت‌ها وجود دارد؟

بله، از دیگر مراقبت‌های خاص - سفارش قلیون ظفر - این دوران، اجتناب از فعالیت‌های سنگین و ورزش تا 2 - سفارش قلیون ظفر - هفته بعد از جراحی است.

2 - 4 هفته بعد از عمل هم فقط فعالیت ورزشی سبک توصیه می‌شود اما یک ماه بعد، فرد می‌تواند فعالیت طبیعی - سفارش قلیون ظفر - خود را داشته باشد.

ضمن اینکه رفتن به سونای خشک و بخار هم به هیچ‌ وجه توصیه نمی‌شود.

آیا مصرف دارو برای رویش بهتر - سفارش قلیون ظفر - موها لازم است؟

موی پیوند زده معمولاً بعد از 2 هفته، وارد فاز استراحت می‌شود و شروع به ریزش می‌کند که طبیعی است و جای نگرانی نیست.

3 - - سفارش قلیون ظفر - 4 ماه پس از عمل کاشت، موها - سفارش قلیون ظفر - شروع به رشد می‌کنند و درست مانند موی سایر - سفارش قلیون ظفر - نواحی - سفارش قلیون ظفر - سر رویش خود را ادامه می‌دهند.

برای رویش موی پیوندی، به مصرف هیچ دارویی نیاز نیست.

برخلاف تصور برخی افراد باید گفت استفاده از شامپوی خاص برای شستشو یا مکمل‌های تقویتی برای رویش موی کاشته ضروری نیست، مگر اینکه فردی دچار کمبود ویتامین‌ها و املاح باشد.

در این صورت تحت نظر پزشک برای دوره کوتاه مصرف برخی مکمل‌ها پیشنهاد می‌شود.

به‌طور کلی، اگر پیوند مو با تکنیک درست و توسط پزشک متخصص انجام شود، به اقدام خاصی برای رشد و تقویت مو‌های پیوندی نیاز ندارد.

چه بسا در مواردی فقط توصیه‌های غیرضروری و پرهزینه به بیمار داده می‌شود.

فقط برای - سفارش قلیون ظفر - دوره کوتاهی، مصرف آنتی‌بیوتیک خوراکی - سفارش قلیون ظفر - و دارو‌هایی برای سرعت بخشیدن به رویش - سفارش قلیون ظفر - مو‌های کاشته - سفارش قلیون ظفر - شده الزامی‌ است.


تا چه زمان باید فیناستراید را مصرف کرد؟!

باید گفت - سفارش قلیون ظفر - شاید - سفارش قلیون ظفر - لازم باشد تا چند سال بعد - سفارش قلیون ظفر - از کاشت موی پیوندی، مصرف آن را ادامه بدهند.

البته محلول ماینوکسیدیل را هم می‌توان برای مدت طولانی استفاده کرد ولی قبل از آن از بیمار پرسیده می‌شود «آیا مشکلی در استفاده مرتب و به موقع آن برای دوره بلندمدت دارد یا نه؟».

استفاده از مکمل‌های تقویتی برای همه کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند، ضروری نیست، بلکه مصرف آن با توجه به شرایط فرد توصیه می‌شود.

در صورتی که فرد رژیم غذایی - سفارش قلیون ظفر - نامناسبی داشته و دچار کمبود املاح و ویتامین‌ها باشد، حتماً مصرف مولتی‌ویتامین و مکمل‌های تقویتی حاوی بیوتین، روی و...، برای دوره 1 - 3 ماهه تجویز می‌شود بنابراین اینکه - سفارش قلیون ظفر - بیوتین هزار میکروگرم مصرف - سفارش قلیون ظفر - شود یا 5 هزار میکروگرم، برحسب رژیم تغذیه‌ای فرد متفاوت خواهد بود.


دارو‌های تجویزی بعد از کاشت مو کدامند؟

شامل مسکن، آنتی‌بیوتیک‌های موضعی و دارو‌هایی برای کاهش تورم بعد از جراحی است. البته مسکن مصرفی برای کاهش درد بهتر است استامینوفن کدئین باشد، نه از خانواده مسکن‌های بروفن و ژلوفن چرا که این مسکن‌ها خطر - سفارش قلیون ظفر - بروز خونریزی را افزایش می‌دهند.

در مرحله اول بعد از عمل پیوند مو که حدود یک هفته - سفارش قلیون ظفر - تا 10 روز طول می‌کشد، تجویز آنتی‌بیوتیک صددرصد لازم و ضروری نیست زیرا احتمال خطر عفونت بعد از پیوند مو - سفارش قلیون ظفر - به دلیل پرخون بودن پوست سر، بسیار کم است، مگر اینکه کاشت مو در شرایط غیربهداشتی و استریل انجام شده باشد.

بعد از گذشت این - سفارش قلیون ظفر - مدت، از هفته دوم و سوم بعد از کاشت مو، ریزش مو شروع می‌شود.

برخلاف تصور عموم، - سفارش قلیون ظفر - همه افراد - سفارش قلیون ظفر - متقاضی کاشت مو طاس نیستند و در بیشتر موارد، این افراد در قسمت‌هایی از سر دارای - سفارش قلیون ظفر - مو هستند.

از این رو، بعد از پیوند مو حفظ - سفارش قلیون ظفر - مو‌های قبلی خود فرد بسیار اهمیت دارد - سفارش قلیون ظفر - و باید با اقدام درمانی مؤثر، احتمال آسیب رسیدن به مو‌های قبلی فرد را کاهش داد و از ریزش آنها جلوگیری کرد.

برای این منظور، استفاده از برخی داروها مثل فیناستراید و ماینوکسیدیل از هفته دوم بعد از عمل کاشت مو تجویز می‌شود.

اگرچه حدود 3 هفته قبل از شروع پیوند مو، به بیمار توصیه می‌شود مصرف ماینوکسیدیل را قطع کند، از هفته سوم و چهارم بعد از کاشت مو، می‌توان - سفارش قلیون ظفر - مجدد از این محلول استفاده کرد.

به کمک محلول ماینوکسیدیل، هم سرعت رشد مو‌های کاشته شده - سفارش قلیون ظفر - افزایش می‌یابد و هم مو‌های قبلی فرد حفظ می‌شود.

مصرف داروی فیناستراید نیز برای حفظ مو‌های طبیعی و قبلی خود فرد به دلیل اینکه حساس شده و مستعد ریزش هستند، حتمی‌ و - سفارش قلیون ظفر - ضروری است.

آیا سیگار کشیدن بعد از - سفارش قلیون ظفر - کاشت مو در نتیجه پیوند مو تأثیر دارد؟

بله، از دیگر توصیه‌های مهم بعد از پیوند مو، استفاده نکردن از قلیان، سیگار و مشروبات الکلی است.

سیگار کشیدن بر خونرسانی به پوست سر تأثیر منفی دارد. سیگار می‌تواند جریان خون را در سر کاهش دهد و نتیجه کاشت مو را ضعیف کند.

ضمن اینکه افراد سیگاری در معرض تورم بعد از کاشت مو هستند بنابراین توصیه اکید می‌شود مواد دخانی را کنار بگذارند یا اینکه برای چند ماه قبل و بعد از کاشت مو به هیچ وجه از آن استفاده نکنند.


آنتی‌بیوتیک و دارو‌های تسریع کننده رشد مو به چه منظور تجویز - سفارش قلیون ظفر - می‌شوند؟

تجویز آنتی‌بیوتیک‌ها برای پیشگیری از بروز عفونت است.

محلول ماینوکسیدیل نیز برای تسریع در رویش مو‌های کاشته‌شده و جلوگیری از ریزش مو‌های غیرپیوندی - سفارش قلیون ظفر - تجویز می‌شود.

در واقع با این داروها می‌توان سرعت ترمی‌م و بهبود را - سفارش قلیون ظفر - افزایش داد.

گاهی اوقات حین رشد موها ممکن است مو زیر پوست باقی بماند و منجر به - سفارش قلیون ظفر - ایجاد - سفارش قلیون ظفر - فولیکولیت یا بروز عفونت در آن ناحیه شود.

غیر از مصرف آنتی‌بیوتیک برای جلوگیری از عفونت، هم خود فرد و هم پزشک می‌تواند موی - سفارش قلیون ظفر - گیرافتاده در زیر پوست را خارج کند تا روند طبیعی خود را برای رویش ادامه بدهد.

* متخصص پوست و مو، دانشیار پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران/ رئیس مرکز تحقیقات پوست و سلول‌های بنیادی

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram