تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون گیشا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00243.html
۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰

بهترین راه صاف کردن موهای وز را بدانید!

داشتن مو های وز شاید برای خانم ها زیاد خوشایند نباشد. نگران نباشید و به راحتی می توانید با روش زیر مو های وز تان را صاف کنید.

قُل قُل: داشتن مو های وز شاید برای خانم ها زیاد خوشایند - سفارش قلیون گیشا - نباشد. نگران نباشید و به راحتی می توانید با روش زیر مو های وز تان را صاف کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، یکی از کاربران سایت سیمرغ نوشته است: موهای وزی دارم که صاف کردن آنها برایم بسیار سخت است به - سفارش قلیون گیشا - همین دلیل آنها را همیشه پشت سر گلوله کرده و جمع می کنم، اگر کوتاه کنم پف - سفارش قلیون گیشا - می کنه و بدتر میشه و در صورت بلند بودن نیز لذتی از آن نمیبرم آیا راهی هست؟

پاسخ کارشناس
بله البته، موهایی که فر ریز داشته و یا حالت وز دارند باید مراقبتهای خاص آنها را انجام داد تا آنها را به - سفارش قلیون گیشا - شکلی که دوست - سفارش قلیون گیشا - دارید درآورید و البته کارهایی که برای صاف کردن آنها باید انجام داد زیاد سخت نیست و با کمی توجه می توانید آنها را به صورت لخت و صاف درآورید به این ترتیب که:


بهترین - سفارش قلیون گیشا - راه صاف - سفارش قلیون گیشا - کردن موهای وز را بدانید

حتما در حمام - سفارش قلیون گیشا - از نرم کننده در پایان کار شستشو با هر شامپویی جداگانه استفاده کرده وخوب آبکشی نمایید.

موها را در همان حالت خیسی خوب شانه زده و صاف کنید.

وقتی کاملا آب موها گرفته شده تنها با درصد کم از رطوبتی که در موها باقی مانده آنها را با بزرگترین بیگودی ها و با جداکردن لایه های کم از مو محکم بپیچید.

می توانید برای خشک شدن کامل آنها از - سفارش قلیون گیشا - سشوار استفاده کرده و روی بیگودی ها سشوار داغ بگیرید تا موها کاملا خشک شوند.

پس از - سفارش قلیون گیشا - خشک شدن آرام و تک تک بیگودی ها را باز کرده و همینطور یکی یکی با همان لایه های کم با موپیچ درشت و بزرگ با حوصله آنها را یکبار از رو و یکبار از زیر - سفارش قلیون گیشا - صاف کنید و تنها نوک آنها را کمی حالت دهید.سشوار را مماس موپیچ گرفته و با آن آرام پایین بیاورید تا روی موها خورده جمع نشود و البته مواظب باشید حرارت سشوار آنقدر نباشد - سفارش قلیون گیشا - که - سفارش قلیون گیشا - موها آسیب ببینند.
- سفارش قلیون گیشا -
وقتی یکی - سفارش قلیون گیشا - یکی بیگودی ها باز شد و موها آرام و کم کم سشوار کشیده شدند کمی واکس مو نه کرم مو به نوک انگشتان زده و روی موها بکشید تا خورده ها کاملا بخوابند.

شاینرها - سفارش قلیون گیشا - که به صورت اسپری یافت میشوند نیز موها را نرم و لخت و براق میکنند، می توانید در پایان کار از این اسپری نیز کمی لابه لا و روی موها زده ودستتان را روی آنها بکشید تا - سفارش قلیون گیشا - خورده موها و الکتریسیته ی مو ازبین برود.

با موپیچ درشت خود به همین حالت و با سشوار داغ و ضرب زیاد روی موها را پس از زدن واکس یا شاینر خوب سشوار بکشید و نوک آنها را حالت دهید.دقت کنید برای لخت شدن موهای وز شاید نیاز به دو تا - سفارش قلیون گیشا - سه بار سشوار کشیدن باشد.

پس از اتمام سشوار موها با باد داغ کمی از باد سرد سشوار نیز در لابه لای موها بزنید و آنها را خنک کنید، سپس آنها را با کلیپس دندانه دار درشت از زیر به بالا بزنید تا از عرق - سفارش قلیون گیشا - کردن و برگشت مو به حالت فبلی جلو گیری شود.

موها را به طور کامل زمانی باز گذاشته و دور خود بریزید که در جایی خنک بوده و مطمئن هستید که عرق نخواهید کرد.

اگر تمام نکات گفته شده به خوبی رعایت شود تا حمام بعدی شما موهایی صاف و خوش حالت خواهید داشت.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram