تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00189.html
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۲

چطور در خانه به خودمان برسیم؟ 4 کار مهم که نباید فراموش شود

بیشتر خانم‌ها عادت دارند فقط در صورتی به خودشان برسند که به مهمانی دعوت شده باشند یا در جمع قرار بگیرند؛ در حالی که شیکترین خانم‌ها می‌دانند که آراستگی و زیبایی چیزی نیست که فقط به بیرون محدود شود .

قُل قُل: بیشتر خانم‌ها عادت دارند فقط در صورتی به خودشان برسند که به مهمانی دعوت شده باشند یا در جمع قرار بگیرند؛ در حالی که شیکترین خانم‌ها می‌دانند که آراستگی و زیبایی چیزی نیست که فقط به بیرون محدود شود .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، بیشتر خانم‌ها عادت دارند فقط در صورتی به خودشان برسند که به مهمانی دعوت - شماره الو قلیان - شده باشند یا در جمع قرار بگیرند؛ - شماره الو قلیان - در حالی که شیکترین خانم‌ها می‌دانند که آراستگی و زیبایی چیزی نیست که فقط به بیرون محدود شود و اول از همه باید برای دل خودتان و در منزل خودتان اتفاق بیفتد. در این مقاله شما را با پنج روش آشنا می‌کنیم که انجام دادنشان باعث می‌شود در خانه هم متنوع و شیک باشید.

روش‌های رسیدگی به پوست صورت در خانه

این روزها همه جا انواع و اقسام تبلیغات مربوط به کلینیک‌های زیبایی پوست دیده می‌شود؛ این تبلیغات ناخودآگاه فشار زیادی روی خانم‌ها ایجاد می‌کند تا پوستی شفاف و یکدست داشته باشند؛ البته که رسیدن به این پوست، مستلزم صرف هزینه زیاد است. ما استفاده از این روش‌ها را در صورتی توصیه می‌کنیم که از امن بودنشان مطمئن - شماره الو قلیان - باشید و نه صرفا برای رسیدن به ایده‌آل‌های جامعه؛ بلکه برای خوشحالی خودتان سراغشان بروید. توصیه ما در عوض این است که زمانی را که وقت آزاد دارید، به صورت مرتب به پوستتان برسید.

هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب، پوست صورتتان را با استفاده از ژل شستشوی صورت بشویید تا چربی‌های - شماره الو قلیان - احتمالی تولید شده از شب پیش و کرم شبتان از منافذ آن پاک شود.
سعی کنید از صابون و شامپو برای شستن صورت استفاده نکنید؛ چون می‌توانند به دلیل قوی بودن به پوستتان آسیب برسانند.
بعد از شستشوی صورت آن را به آهستگی با حوله خشک کنید و چند لحظه صبر کنید.
سپس از سرم و کرم مرطوب کننده‌تان استفاده کنید.

در کنار روتین صبحگاهی مراقبت از پوست، در طول روز استفاده از ماسک‌های مختلف را فراموش نکنید. گاهی یک یا دو عدد میوه را رنده کنید و بگذارید روی پوستتان بماند. از اسپری گلاب برای بستن منافذ پوست کمک بگیرید و یا سراغ ماسک‌های آماده بروید و از لایه - شماره الو قلیان - بردارهای سبک و لایت Light برای از بین بردن لایه‌های مرده پوست استفاده کنید. در کنار تمام این موارد سعی کنید به اندازه کافی مایعات بنوشید.

این روش‌ها کمک می‌کنند پوستتان در طول روز بدون آرایش هم زیبا و با طراوت به نظر - شماره الو قلیان - برسد و در خانه - شماره الو قلیان - هم جذاب به نظر برسید.

زیبایی بیشتر چشم و ابرو در خانه

اگر هنوز سراغ روش‌هایی مثل بن مژه و هاشور و میکروبلیدینگ ابرو نرفته‌اید و روش‌های طبیعی را بیشتر می‌پسندید، یک سایه یا محلول گیاهی ابرو تهیه کنید - شماره الو قلیان - و هر روز برای تقویت آن را به ابروهایتان بزنید. با این کار هم زیباتر به نظر می‌رسید و هم به مرور زمان ابروهای زیباتری پیدا خواهید کرد.
برای آرایش چشم‌ها هم - شماره الو قلیان - از انواع خط چشم ماژیکی، مدادی و رنگی استفاده کنید تا به صورتتان روح - شماره الو قلیان - بدهد و زیبایی نگاهتان را بیشتر کند. یک لایه ریمل روی مژه‌ها در - شماره الو قلیان - کنار یک خط چشم نازک و زیبا تمام طول روز شما را آراسته و مرتب - شماره الو قلیان - نگه می‌دارد.
استفاده از فر مژه را فراموش نکنید. فر مژه به چشم‌هایتان حالت زیباتری می‌دهد.

رسیدگی به پوست بدن

حالا که فصل پوشیدن لباس‌های خنک و باز رسیده، بیشتر از هر وقت دیگری به زیبایی پوست بدنتان اهمیت دهید.

هرازگاهی از اسکراب بدن برای شفافیت بیشتر پوست کمک بگیرید. روش قدیمی و سنتی این کار استفاده از سفیداب بود - شماره الو قلیان - که هنوز هم توسط بسیاری از پزشکان متخصص پوست برای انجام لایه برداری - شماره الو قلیان - توصیه می‌شود. اگر به این روش علاقه‌ای ندارید، استفاده از اسکراب را فراموش نکنید تا پوستتان سالم‌تر به نظر برسد.
سعی کنید از شاور ژل یا ژل حمام با رایحه مورد علاقه‌تان استفاده کنید. PH (پ.هاش) ژل حمام برای پوست بدن مناسبتر از شامپوهای معمولی یا صابون است و - شماره الو قلیان - مانع از خشکی - شماره الو قلیان - بیش از حد پوست می‌شود.
بعد از هر بار استحمام با استفاده از یک مرطوب کننده قوی به پوستتان آبرسانی کنید. مرطوب نگه داشتن پوست هم باعث جوان ماندن آن می‌شود و هم برق خاصی به آن می‌دهد که زیبایی را بیشتر خواهد کرد. در اینجا می‌توانید روتین بعد از دوش گرفتن را نیز مطالعه کنید.
اگر - شماره الو قلیان - پوست بسیار خشکی دارید استفاده از بادی باتر را فراموش نکنید. بادی باترها معمولا بافت چربتری دارند اما به سرعت جذب می‌شوند و مدت بیشتری روی پوست باقی می‌مانند؛ ضمن اینکه رایحه‌های بسیار خوبی دارند که استفاده از آن‌ها را جذابتر می‌کند.

روتین - شماره الو قلیان - زیبایی ناخن‌های دست و پا

اگر ناخن‌هایتان کاشت هستند، فقط سراغ ناخن‌کارهایی بروید که وسایل و لوازم کاشت ناخن مطمئن تهیه می‌کنند و بهداشت را رعایت می‌کنند. در غیر این صورت خودتان را در معرض انواع قارچ و عفونت قرار می‌دهید.
اگر فرصت - شماره الو قلیان - ترمیم به موقع ناخن‌هایتان را ندارید، کاشت را بردارید و خودتان به ناخن‌هایتان برسید. کوتاه کردن ناخن و داشتن یک لاک مرتب روی همان ناخن کوتاه، به مراتب - شماره الو قلیان - بهتر از ناخن کاشتی است که تا نیمه بلند شده و رویش با لاک پوشانده شده است.
اگر ناخن‌هایتان طبیعی هستند، هر چند وقت یک بار - شماره الو قلیان - با استفاده از پاک کننده - شماره الو قلیان - لاک و نه استون لاک را پاک کنید و بگذارید ناخن‌هایتان هوا - شماره الو قلیان - بخورند.
هیچ وقت از لاک‌های ارزان قیمت استفاده نکنید. این لاک‌ها حاوی مواد شیمیایی - شماره الو قلیان - مضر برای بدن هستند. داشتن تعداد کمی لاک مرغوب بهتر از ده‌ها لاک ارزان قیمت و بی کیفیت است.
از کرم دست و ناخن برای مرطوب نگه داشتن - شماره الو قلیان - پوست دست و ناخن‌ها استفاده کنید.
یک اسکراب پا تهیه کنید و به زیبایی پاهایتان اهمیت دهید. استفاده از سوهان کف پا یا سنگ پا را برای زیبایی - شماره الو قلیان - بیشتر پاها فراموش نکنید و بگذارید در منزل، زمانی که کفشی به پا ندارید هم مرتب باشید.
- شماره الو قلیان - سعی کنید ناخن‌هایتان را همیشه مرتب و سوهان کشیده نگه دارید.
در صورتی که بخشی از - شماره الو قلیان - لاک ناخن‌هایتان می‌پرد، آن را ترمیم کنید یا اینکه کلا لاکتان را پاک کنید. فکر نکنید چون در خانه هستید، مهم نیست؛ مهم است چون زیبایی شما بیشتر - شماره الو قلیان - از هر کسی به خودتان احساس خوبی می‌دهد.

رعایت بهداشت فردی

اگر تمام موارد بالا را رعایت کنید، - شماره الو قلیان - اما صورتتان موی زائد داشته باشد یا بدنتان - شماره الو قلیان - را تمیز نکرده باشید، هیچ کدام از تلاش‌هایتان فایده‌ای ندارد. بنابراین همیشه آراستگی‌تان را با استفاده از روش‌هایی مثل وکس، اصلاح، کرم یا اسپری موبر و سایر - شماره الو قلیان - روش‌های مطمئن حفظ کنید و مطمئن باشید وقتی بدنتان آراسته باشد، حتی در منزل هم شیکتر و جذابتر به نظر خواهید رسید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram