تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن ازگل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00200.html

۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴

مواد غذایی که باعث جوش می شوند

برخی از خوراکی‌ها در رژیم غذایی افراد به بروز و تشدید آکنه منجر می‌شود، در این گزارش به معرفی خوردنی‌های محرک آکنه می‌پردازیم.

قُل قُل:برخی از خوراکی‌ها در رژیم غذایی افراد به بروز و تشدید آکنه منجر می‌شود، در این گزارش - قلیان روشن ازگل - به معرفی خوردنی‌های محرک آکنه می‌پردازیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، آکنه یکی از مشکلات پوستی متداولی است که ۱۰ درصد جمعیت جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند عوامل زیادی در بروز آکنه تاثیر دارند و می‌توان به تولید بیش از حد کراتین و التهاب و مسدود شدن منافذ پوست اشاره کرد.

ارتباطی بین رژیم - قلیان روشن ازگل - غذایی - قلیان روشن ازگل - و بروز آکنه موضوعی بحث برانگیز است که اخیراً - قلیان روشن ازگل - مطالعاتی روی این مقوله در حال انجام است؛ در ادامه ۴ غذایی که بر بروز آکنه تأثیر می‌گذارند اشاره می‌کنیم.

فست‌فود‌ها

جوش به شدت با رژیم غذایی دارای کالری و کربوهیدرات وابسته است، فست‌فود‌هایی مانند برگرها، ناگت، - قلیان روشن ازگل - هات‌داگ، سیب‌زمینی سرخ کرده، نوشابه و میلک شیک‌ها یکی از رژیم‌های غذایی غربی و پر خطر از لحاظ آکنه هستند.

مطالعه‌ای روی پنج هزار نوجوان چینی نشان می‌دهد که غذا‌های دارای چربی زیاد ۴۳ درصد امکان بروز جوش را افزایش می‌دهد و - قلیان روشن ازگل - به طور مؤثر خوردن فست‌فود ۱۷ درصد، احتمال ابتلا به این عارضه را تسریع می‌کند، مطالعه جداگانه دیگری روی ۲ هزار و - قلیان روشن ازگل - ۳۰۰ مرد ترکیه‌ای نشان داده مصرف همبرگر و سوسیس ۲۴ درصد خطر بروز آکنه را افزایش داده است.

هنوز - قلیان روشن ازگل - به طور واضح مشخص نیست که چرا خوردن فست‌فود‌ها منجر به افزایش ابتلا به آکنه می‌شود، اما برخی محققان معتقدند که به دلیل تأثیر بر بیان ژن و تغییر سطح هورمون این عارضه رخ می‌دهد با این حال مطالعات فعلی فقط ارتباط بین الگو‌های رژیم غذایی و آکنه را نشان می‌دهد، اما برای بروز این عارضه دلیلی مطرح نشده است.

لبنیات

بسیاری از مطالعات ارتباط بین مصرف محصولات لبنی و شدت بروز آکنه در نوجوانان را مورد بررسی قرار دادند علاوه بر آن مطالعه دیگری ارتباط میان مصرف منظم لبنیات و بروز آکنه در بزرگسالان را مورد بررسی قرار می‌دهد که نشان می‌دهد افرادی که مصرف منظم این محصول را دارند چهار برابر بیشتر به آکنه - قلیان روشن ازگل - دچار می‌شوند.

این مطالعات تا کنون ارتباط بین مصرف لبنیات و آکنه را نشان می‌دهد و دلیل علت و معلولی آن را مشخص می‌کند در واقع هنوز مشخص نیست که مصرف مواد لبنی چگونه منجر - قلیان روشن ازگل - به آکنه می‌شود، اما چندین نظریه در این زمینه وجود دارد.

شیر به عنوان ماده‌ای برای افزایش انسولین شناخته می‌شود که می‌تواند بر شدت بروز آکنه تاثیر گذار باشد علاوه بر آن شیر گاو حاوی آمینو اسید‌هایی است که - قلیان روشن ازگل - باعث تولید بیشتر IGF۱ (محصولات کبدی) می‌شود، این موضوع به افزایش ابتلا به - قلیان روشن ازگل - آکنه می‌انجامد البته هنوز مشخص نیست که چرا لبنیات - قلیان روشن ازگل - بر تشدید جوش و آکنه تاثیر - قلیان روشن ازگل - دارد، اما ارتباط بین این دو عامل مشخص شده است.

غذا‌های غنی از چربی امگا ۶

رژیم غذایی - قلیان روشن ازگل - حاوی مقادیر بالای حاوی - قلیان روشن ازگل - اسید‌های چرب امگا ۶ مانند دیگر رژیم‌های غذایی با افزایش التهاب و آکنه ارتباط مستقیم دارد این موضوع به دلیل رژیم‌های غذایی غربی اغلب حاوی مقادیر زیادی از ذرت و سویا هستند که این غذا‌ها منبع غنی از امگا ۶ محسوب می‌شوند علاوه بر آن ماهی و گردو حاوی چربی امگا ۳ است که عدم تعادل میان اسید‌های چرب امگا ۳ و اگا ۶ بدن را دچار التهاب کرده و همین عامل از شدت آکنه می‌افزاید - قلیان روشن ازگل - البته اسید‌های چرب امگا ۳ به تنهایی التهاب را کاهش داده در نتیجه - قلیان روشن ازگل - میزان بروز آکنه کم - قلیان روشن ازگل - می‌شود.

غذا‌های حساسیت‌زا

گاهی آکنه به عنوان یک بیماری التهابی محسوب می‌شود و در این شرایط دارو‌های ضد التهاب کورتیکو و استروئید‌ها و درمان‌های این چنینی برای جلوگیری از بروز آکنه موثر واقع می‌شود چرا که موجب - قلیان روشن ازگل - کاهش مولکول‌های التهابی بدن می‌شود یکی از موثرترین راه‌ها برای کاهش التهاب پوست از طریق شناخت حساسیت‌های غذایی و جلوگیری از مصرف - قلیان روشن ازگل - آنهاست.

حساسیت غذایی زمانی رخ می‌دهد که سیستم ایمنی بدن به اشتباه ماده غذایی را به عنوان یک تهدید می‌شناسد و علیه آن حمله می‌کند این موضوع باعث می‌شود تا سطح مولکول‌های پروتئینی بدن افزایش یابد بنابراین آکنه در بدن تشدید می‌شود.


غذا‌های متعددی وجود دارد که سیستم ایمنی بدن را تحت تاثیر قرار داده است تا بهترین - قلیان روشن ازگل - راه تشخیص نسبت به محرک بودن این غذا مشورت با متخصص تغذیه و پس از شناسایی ماده غذایی حذف آن از رژیم است.

تست‌های حساسیت غذایی مانند تست MRT التهاب مربوط به هر غذا را نشان می‌دهد علاوه بر آن یافته‌هایی ارتباط بین التهاب و آکنه وجود دارد، اما دراین مطالعات چگونگی تأثیر این التهاب بر بروز آکنه مشخص نشده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram