تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن تختی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00217.html
۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۷

مـوهایتان مثل جارو خشن شده‌اند؟

همیشه ژن‌هایتان نیستند که می‌توانند موهای درخشان و سالم، با تارهای محکم و بلندی را روی سرتان بنشانند. سبک زندگی، عادات هر روزه و خورد و خوراکتان، گاهی بیشتر از ژن‌های شما بر سلامت و شادابی موهایتان تاثیر می‌گذارد.

قُل قُل: همیشه ژن‌هایتان نیستند که می‌توانند موهای درخشان و سالم، با تارهای محکم و - قلیان روشن تختی - بلندی را روی سرتان بنشانند. سبک زندگی، عادات هر روزه و خورد و خوراکتان، - قلیان روشن تختی - گاهی بیشتر از ژن‌های شما - قلیان روشن تختی - بر سلامت و شادابی موهایتان تاثیر می‌گذارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از هفته نامه - قلیان روشن تختی - آتیه نو، اگر نگران ریزش بیش از اندازه موهایتان هستید یا از خشن و ضعیف بودنشان خسته ‌شده‌اید، ادامه این مطلب را بخوانید. نکند شما هم این اشتباهات را هر روز تکرار می‌کنید؟

برس‌تان را اشتباه انتخاب کرده‌اید؟
برس‌های پلاستیکی شاید رنگارنگ و ارزان‌قیمت باشند، اما به سلامت موهایتان آسیب می‌زنند. برای حفظ سلامت تارهای مویتان، بهتر است از برس‌های چوبی استفاده کنید یا اینکه سراغ انواع فلزی آن بروید. البته مراقب باشید که وقت شانه‌کردن مو، برس را روی پوست سرتان نکشید.

هر روز موهایتان را شامپو می‌کنید؟
شاید در روزهای گرم، چاره‌ای جز هر روز دوش گرفتن نداشته باشید، اما اگر بیشتر - قلیان روشن تختی - از سه‌ بار در هفته به موهایتان شامپو بزنید، بعد از مدتی موهایی آسیب‌دیده و ضعیف روی سرتان باقی خواهد ماند. شاید لحظه‌ای بعد از شست‌و‌شو، احساس کنید موهایتان براق و درخشان شده‌اند، اما مطمئن باشید که حاصل این کار در درازمدت، کدر و خشن شدن موهاست.

موهایتان را محکم می‌بندید؟
موهای بلندی - قلیان روشن تختی - که محکم بسته می‌شوند، خیلی زود آسیب می‌بینند. شما با - قلیان روشن تختی - این عادت هر روزه، حتی به فولیکول موهایتان آسیب می‌زنید و باعث نازک و ضعیف‌شدن تارهای مویتان می‌شوید. بهتر است به‌جای این کار، موهایتان را با کلیپس جمع کنید یا آن‌ها را روی شانه‌هایتان بریزید.

جز شامپو چیزی به موهایتان نمی‌زنید؟
تصور نکنید کسانی که موهایی سالم و زیبا دارند، آن‌ها را به حال خود رها می‌کنند. اسپری‌کردن روغن‌هایی مثل روغن آرگان روی مو، استفاده از ماسک‌های بعد از حمام و کمک‌گرفتن از ماسک‌های بعد از - قلیان روشن تختی - شست‌وشو، طراوت - قلیان روشن تختی - موهایتان را بیشتر می‌کند.

بیش از حد موهایتان را چرب می‌کنید؟
گفتیم که اسپری‌کردن روغن‌های مخصوص روی مو، به طراوت آن‌ها کمک می‌کند، اما اگر در این کار افراط کنید، به موهایتان آسیب خواهید رساند. چرب‌کردن کامل موها با روغن زیتون فراوان، حالت دادن موها با ژل‌های سنگین و... می‌تواند به آن‌ها آسیب بزند.

زیاد زیر آفتاب می‌ایستید؟
موهای شما هم درست مانند پوستتان باید در - قلیان روشن تختی - برابر آفتاب محافظت شوند. اگر قرار است ساعات طولانی زیر نور خورشید - قلیان روشن تختی - فعالیت کنید، حتما یک کلاه مناسب روی سرتان بگذارید تا از موهایتان در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کند.

غذای مفید نمی‌خورید؟
برای داشتن موهای سالم، باید رژیم غذایی سالمی را هم انتخاب - قلیان روشن تختی - کنید. مصرف سبزیجات برگ‌سبز مثل اسفناج، خوردن غذاهای - قلیان روشن تختی - حاوی امگا3 مثل ماهی، مصرف ترکیبات آنتی‌‌اکسیدانی موجود در میوه و سبزیجات بنفش و قرمز - قلیان روشن تختی - و داشتن رژیم غذایی متنوع که سهم قابل‌قبولی از حبوبات، سبزیجات، گوشت قرمز - قلیان روشن تختی - و تخم‌مرغ در آن وجود دارد، می‌تواند موهایتان را - قلیان روشن تختی - سالم و شاداب نگه‌ دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram