تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن جیحون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00317.html
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۰

7 پرسش و پاسخ پرتکرار دندانپزشکی

آدامس به خاطر حرکت در دهان و تحریک غدد بزاقی سبب افزایش ترشح بزاق و عمل خود شویی دندان‌ها توسط بزاق می‌شوند که خود عاملی مؤثر برای سلامتی دندان‌هاست.

قُل قُل: آدامس - قلیان روشن جیحون - به خاطر حرکت در دهان و تحریک غدد بزاقی سبب افزایش ترشح بزاق - قلیان روشن جیحون - و عمل خود شویی دندان‌ها توسط بزاق می‌شوند که خود عاملی مؤثر برای سلامتی دندان‌هاست.

مسواک خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
یک مسواک خوب باید دارای شرایط زیر باشد:
1- باید حداقل طولی بین - قلیان روشن جیحون - 2/5 تا 3 سانتیمتر و عرضی حدود 1 سانتی‌متر داشته باشد. - قلیان روشن جیحون - البته این ابعاد - قلیان روشن جیحون - مربوط به سر مسواک است و همچنین در اطفال قاعدتاً متناسب با دهان انتخاب می‌شود نوع و طول دسته مسواک بیشتر مرتبط با راحتی - قلیان روشن جیحون - و انتخاب فرد است.
2- باید حداقل 2 تا 4 ردیف و در هر ردیف 5 تا 12 دسته مو داشته باشد.
3- نوع موی مسواک هم اهمیت دارد، موی طبیعی از موی خوک ساخته می‌شود که در کشور ما استفاده نمی‌شود و موی مصنوعی نایلونی که به‌طور روتین در تمام دنیا از این نوع استفاده می‌شود زیرا دارای مزیت‌های فراوانی نسبت به موی طبیعی است.
4- سر موهای مسواک بهتر است گرد باشند تا صاف و نوک‌تیز زیرا کمتر لثه را خراش می‌دهند.
5- از نظر نرمی موی مسواک بهتر است - قلیان روشن جیحون - از مسواک‌های نرم و متوسط استفاده شود.
6- مسواک خوب باید فرم و - قلیان روشن جیحون - قوام موهایش به‌سرعت ظرف یکی دو هفته از بین نرفته یعنی نظم ردیف موها به مدت طولانی‌تری حفظ شود. بهتر است هر نوع مسواکی بیش از 4 ماه استفاده نشود.
7- از برقی یا دستی بودن مسواک هنوز مزیت مشخص و تعیین‌کننده‌ای - قلیان روشن جیحون - برای مسواک برقی ذکر نشده - قلیان روشن جیحون - و می‌توان از هر دو - قلیان روشن جیحون - نوع بر اساس راحتی فرد - قلیان روشن جیحون - استفاده کرد. البته در افرادی که دچار بیماری‌های ناتوان‌کننده هستند نوع برقی ترجیح دارد. با توجه به این مسائل می‌توانید مسواکتان را انتخاب کنید.

برای سفید کردن دندان‌ها چه اقدامی لازم است انجام دهیم؟
اگر رنگ طبیعی دندان شما به نظرتان تیره - قلیان روشن جیحون - است می‌توانید از روش سفید کردن دندان (بلیچینگ bleaching) استفاده کنید. بلیچینگ به معنای کاربرد موادی برای سفید کردن دندان‌ها است بدون اینکه دندان را تراش بدهیم. در این روش از مواد اکسید کننده مثل پراکسید هیدروژن برای روشن‌تر کردن دندان استفاده می‌شود. مواد اکسیدکننده به داخل ساختمان کریستالی مینا نفوذ - قلیان روشن جیحون - کرده و رنگ‌دانه‌های موجود در آن را اکسید می‌کند که این عمل - قلیان روشن جیحون - باعث سفید شدن رنگ - قلیان روشن جیحون - دندان می‌شود.
دو روش اصلی برای بلیچینگ وجود دارد:
الف- بلیچینگ در مطب
ب- بلیچینگ در منزل
در روش بلیچینگ در مطب مواد با غلظت بالا به مدت کوتاهی بر روی دندان قرار می‌گیرد. گاهی از نور - قلیان روشن جیحون - یا لیزر برای بالا بردن کیفیت یا کم - قلیان روشن جیحون - کردن زمان استفاده می‌شود. اساس این متد بالا بردن دمای پراکسید هیدروژن هست. مزیت بلیچینگ در مطب کم بودن تعداد مراجعه - قلیان روشن جیحون - (یک تا سه بار) و نتیجه سریع آن است.

در روش بلیچینگ در منزل ماده سفیدکننده توسط خود فرد به‌طور مستقیم روی دندان‌ها قرار داده می‌شود. نحوه درمان به‌این‌ترتیب است - قلیان روشن جیحون - که پس از تشخیص دندان‌پزشک، ابتدا از دندان‌ها قالب‌گیری شده و مدل گچی - قلیان روشن جیحون - ساخته می‌شود سپس قالب‌های پلاستیکی مخصوصی از روی مدل گچی تهیه می‌شود فرد ماده سفیدکننده را درون آن قرار می‌دهد و بدین‌وسیله ماده روی دندان قرار می‌گیرد. ژل سفیدکننده در این روش ضعیف‌تر از - قلیان روشن جیحون - روش مطب بوده و غلظتی حدود 16 درصد دارد. مدت و مقدار استفاده - قلیان روشن جیحون - از این روش - قلیان روشن جیحون - باید کاملاً کنترل‌شده باشد تا آسیبی به لثه و نسوج اطراف دندان وارد نشود. در بلیچینگ در - قلیان روشن جیحون - منزل ماده هر روز به مدت 30 دقیقه روی دندان‌ها قرار گرفته و حدود - قلیان روشن جیحون - چهار هفته طول می‌کشد تا به نتیجه - قلیان روشن جیحون - دلخواه برسیم. در مورد سفید - قلیان روشن جیحون - کردن دندان‌ها نباید زیاد افراط کرد زیرا دندان‌ها - قلیان روشن جیحون - جلوه‌ای مصنوعی پیدا می‌کنند و به این نکته باید توجه داشت سفید کردن دندان‌ها دائمی نیست و استفاده مکرر از مواد رنگ‌دانه دار سبب - قلیان روشن جیحون - تغییر رنگ مجدد دندان‌ها می‌شود.

جهت از بین بردن پلاک دندان چه باید کرد؟
پلاک در دندانپزشکی به ترکیبات نرم تشکیل‌شده بر سطح دندان که قابل‌برداشت با مسواک باشند گفته می‌شود پس بهترین - قلیان روشن جیحون - عامل برای حذف پلاک دندانی مسواک زدن صحیح - قلیان روشن جیحون - و نخ دندان است. البته پلاک دندانی ماده اولیه تشکیل جرم است و اگر به‌طور مرتب از روی دندان حذف نشود با رسوب ترکیبات معدنی بزاق روی آن تبدیل به جرم شده و - قلیان روشن جیحون - دیگر با - قلیان روشن جیحون - مسواک قابل‌برداشت نیست و باید با ابزار خاص در مطب از روی دندان - قلیان روشن جیحون - پاک شود.

علت تشکیل توده‌های گوشتی روی دندان‌های پوسیده چیست؟
تشکیل توده گوشتی قرمز رنگ در - قلیان روشن جیحون - دندان پوسیده در دو صورت اتفاق می‌کند:
1- درصورتی‌که مدت طولانی پوسیدگی و حفره در مجاورت لثه باشد در این صورت - قلیان روشن جیحون - بافت لثه‌ای به داخل این حفره رشد کرده و نمای گوشتی ایجاد می‌کند. برای درمان، اگر پوسیدگی به عصب دندان نرسیده باشد با حذف این بافت اضافی اقدام به ترمیم دندان می‌کنند و اگر عصب دندان درگیر باشد، درمان ریشه یا عصب‌کشی می‌شود.
2- در مواردی که دندان جوان است و دچار پوسیدگی شده و پوسیدگی به عصب دندان می‌رسد و عصب دندان در یک واکنش دفاعی اقدام به ایجاد این توده گوشتی می‌کند. در این مورد درمان ریشه یا عصب‌کشی تنها راه درمان است.

علت خونریزی از لثه چیست؟
خونریزی از لثه‌ها ناشی از التهاب هست که می‌تواند به علت وجود جرم دندانی یا غلط مسواک زدن - قلیان روشن جیحون - باشد. توصیه می‌کنم به دندان‌پزشکتان مراجعه نموده و هم - قلیان روشن جیحون - روش صحیح مسواک زدن را آموخته و هم در صورت وجود جرم دندانی آن را برطرف کنید.

فایده‌ی جویدن آدامس برای دندان چیست؟
آدامس به خاطر حرکت در دهان و - قلیان روشن جیحون - تحریک غدد بزاقی سبب افزایش ترشح بزاق و عمل خود شویی دندان‌ها توسط بزاق می‌شوند که خود عاملی مؤثر برای سلامتی دندان‌هاست. البته باید توجه داشته باشید که آدامس بدون قند باشد. آدامس به‌خودی‌خود ضرری ندارد ولی گاهی به آن ترکیبات مختلفی اضافه می‌شود که می‌تواند مضر باشد.

دندانم آبسه کرده - قلیان روشن جیحون - است برای درمان آن آیا نیاز به آنتی‌بیوتیک است؟
روش صحیح کنترل آبسه‌های دندانی - قلیان روشن جیحون - در بسیاری از موارد بدون نیاز به آنتی بیوتیک است. اگر بیمار در حالت التهاب حاد نباشد یعنی تب بالا نداشته باشد و حال عمومی مناسبی داشته باشد و شکایت اصلی او تورم - قلیان روشن جیحون - اطراف ریشه دندان باشد مناسب‌ترین روش، ایجاد یک بی‌حسی عمیق و شست و شوی کانال‌های عفونی دندان و در حالت تورم، برش دادن روی آبسه در داخل دهان و ایجاد مجرایی برای تخلیه چرک است اکثر بیماران بعد از انجام این مرحله - قلیان روشن جیحون - نیاز به هیچ‌گونه آنتی بیوتیکی ندارند و تورم کاهش میابد و البته در مرحله بعد باید درمان ریشه (عصب‌کشی) کرد و اگر قابل انجام نبود خارج کرد. در مورد داروهای داده‌ شده تماماً آنتی - قلیان روشن جیحون - بیوتیک و از - قلیان روشن جیحون - سه خانواده مختلف هست که در دندانپزشکی در - قلیان روشن جیحون - موارد خاص استفاده می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram