تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن دربند


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00234.html
۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۴

وقتی ضرر استفاده از کرم های ضد آفتاب بیشتر از سودشان می شود

کارگروه محیط زیست داده های مربوط به 9 ماده شیمیایی که معمولا در کرم های ضد آفتاب یافت می شود را بررسی کرده و نتیجه گرفتند که می تواند زنگ خطری برای سلامت باشند.

قُل قُل: کارگروه محیط زیست داده - قلیان روشن دربند - های مربوط به 9 ماده شیمیایی که معمولا در کرم های ضد آفتاب یافت می شود را بررسی کرده و نتیجه گرفتند که - قلیان روشن دربند - می تواند زنگ خطری برای سلامت باشند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، آکادمی پوست آمریکا he - قلیان روشن دربند - American Academy of Dermatology یا به اختصار AAD توصیه می کند که - قلیان روشن دربند - برای - قلیان روشن دربند - جلوگیری از سرطان پوست، ضد آفتاب - قلیان روشن دربند - استفاده کنید. اما - قلیان روشن دربند - کارشناسان در مورد برخی از مواد تشکیل کرم های - قلیان روشن دربند - ضد آفتاب نگران هستند و این که آیا کرم های ضد آفتاب به همان اندازه ای که مردم فکر می کنند محافظت کننده هستند؟

مواد مضر کرم های - قلیان روشن دربند - ضد آفتاب

کارگروه محیط زیست داده های مربوط به 9 ماده شیمیایی که معمولا در کرم های ضد آفتاب یافت می شود را بررسی کرده و نتیجه گرفتند که می تواند زنگ خطری برای سلامت باشند. مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که برخی از فیلتر های شیمیایی اشعه ماورا بنفش می توانند عملکرد هورمون ها را تقلید کنند و پزشکان هر ساله آلرژی های پوستی بیشتری نسبت به ضد آفتاب ها گزارش می دهند. این دو مورد سوالات مهمی را در مورد پیامدهای ناخواسته سلامت انسان در استفاده از کرم های ضد آفتاب را بوجود می آورد.

بنا به گزارش سازمان غذا و دارو FDA - قلیان روشن دربند - دو ماده معمولا در کرم های ضد آفتاب وجود دارد که به طور کلی امن و موثر شناخته می شوند. دی اکسید تیتانیوم titanium dioxide و اکسید روی zinc oxide..

ولی دو ماده دیگر موجود معمول در ضد آفتاب ها ایمن نیستند : - قلیان روشن دربند - PABA و سالیسات ترولامین trolamine salicylate که البته این دو ماده شیمیایی در - قلیان روشن دربند - ضد آفتاب هایی مجوز تولید در - قلیان روشن دربند - آمریکا دارند، استفاده نمی شوند.

FDA از تولید کنندگان کرم های ضد آفتاب خواسته است که اطلاعات مربوط به اثربخشی و - قلیان روشن دربند - ایمنی 12 ماده - قلیان روشن دربند - دیگر - قلیان روشن دربند - که در این کرم ها استفاده می شوند - قلیان روشن دربند - را ارائه نمایند. این ترکیبت عبارتند از : انسولیزول ensulizole، اکتیسالات octisalate، هوموسالات homosalate، اکتوکریلین octocrylene، اکتینوکسات octinoxate، اکسی بنزون oxybenzone و آووبنزون avobenzone و سینوکسات cinoxate، دیوکسی بنزون dioxybenzone ، مرادیمات meradimate، پادیمات او padimate O و سالیسوبنزون sulisobenzone.


مجرمان احتمالی مضر بودن ضد آفتاب

در میان مواد تشکیل دهنده کرم های ضد آفتاب که بیشترین بررسی در موردشان انجام شده اکسی بنزون و اکتینوکسات هستند. نگرانی بالقوه در مورد این دو ماده جذب سیستماتیک آن ها توسط بدن است. این دو ماده با جذب توسط پوست می توانند روی آن تاثیر بگذارند.

بیشترین گزارشات در مورد اکسی بنزون است که به عنوان فیلتر اشعه ماورا بنفش استفاده می شودو باعث واکنش های پوستی آلرژی در برخی افراد و ایجاد اختلال هورمونی می شود.

اکتینوکسات در مطالعات حیوانی اثر متقابل هورمونی - قلیان روشن دربند - داشته که نگرانی هایی در سطح متوسط ایجاد می کند.


نوع دیگر آسیب پوستی توسط کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب به - قلیان روشن دربند - منظور پشیگیری از آسیب پوستی استفاده می شوند اما برخی از متخصصین پوست گاهی شاهد ایجاد حساسیت و جوش پوستی بعد - قلیان روشن دربند - از استفاده از ضد آفتاب هستند به خصوص افرادیکه - قلیان روشن دربند - پوستی حساس دارند.

در این موارد بهتر است که ضد آفتاب های فیزیکی حاوی اکسید روی یا دی اکسید تیتانیوم را جایگزین کنید. این دو ماده به طور کلی ایمن و موثر هستند زیرا جزو مواد معدنی موجود در محیط اطرافمان هستند.

این کرم ها به شیوه ای - قلیان روشن دربند - متفاوت از کرم های ضد آفتاب شیمیایی کار می کنند، ذب پوست نمی شوند و به عنوان یک مانع فیزیکی بین پوست و اشعه خورشید عمل می کنند.

ضد آفتابی را - قلیان روشن دربند - بخزید که روی بسته اش، ساخته شده برای پوست های حساس و مانع از - قلیان روشن دربند - ایجاد جوش نوشته شده باشد.


ملاک - قلیان روشن دربند - های مهم برای خرید کرم ضد آفتاب

باید روی برچسب ضد آفتاب اصطلاح طیف گسترده broad spectrum نوشته شده باشد یعنی این ضد آفتاب - قلیان روشن دربند - می - قلیان روشن دربند - تواند مانع از طیف گسترده ای از نور خورشید UVA و UVB شود و حداقل SPF آن 30 باشد.

درست است که استفاده از ضد آفتاب با SPF بیش از 30 هیچ مزیتی ندارد ولی باید بدانید که تعدا بیشتری از طیف نوری را می توانند بلوک کنند البته این مقدار قابل توجه نیست.

SPF30 مانع 97 درصد اشعه های خورشید می شود - قلیان روشن دربند - در حالی - قلیان روشن دربند - که SPF50 می تواند مانع از 98 درصد اشعه ها شود.

والدین باید توجه داشته باشند که کرم های ضد آفتاب نباید در نوزادان زیر 6 ماه استفاده شود.

احساس امنیت اشتباه هنگام استفاده از کرم های ضد آفتاب

بسیاری از افرادی که حمام آفتاب می گیرند دچار آفتاب سوختگی می شوند و هنگام مراجعه به پزشک - قلیان روشن دربند - بیان - قلیان روشن دربند - می کنند با وجودی که کرم ضد آفتاب استفاده کرده بودند ولی دچار آفتاب سوختگی شده - قلیان روشن دربند - اند. این مشکل می تواند به دلیل استفاده نادرست از کرم ضد آفتاب باشد یا ممکن است حس امنیت دروغینی که به خود القا کرده اند باعث شود مدت طولانی تری زیر نور خورشید قرار بگیرند.

به برچسب روی ضد آفتاب نگاه کنیدو ببینید آیا ضد آب است یا خیر و مدت زمان موثر بودن آن چند دقیقه است و بعد از آن زمان باید مجدد از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر شنا کردید یا عرق کردید هم باید مجدد ضد آفتاب بزنید. به طور متوسط توصیه می - قلیان روشن دربند - شود هر 2 ساعت یک بار از ضد آفتاب استفاده کنید.

راه های دیگر برای محافظت از پوست در مقابل ضد آفتاب می تواند لباس پوشیده و آفتاب گیر - قلیان روشن دربند - باشد - قلیان روشن دربند - به خصوص در ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر یا - قلیان روشن دربند - زمانی که سایه شما کوتاه است.

اسپری های ضد آفتاب

استفاده آسان از اسپری ضد آفتاب باعث محبوبیت آن شده و - قلیان روشن دربند - توصیه می شود که - قلیان روشن دربند - به جای آن ها از لوسیون ضد آفتاب استفاده کنید که پوشانندگی بهتر و مطمئن تری دارند و می توانید مطمئن شوید تمام سطح پوستتان را کرم زده اید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram