تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00269.html
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۲

برای صاف کردن موها چه وسیله‌ای بهتر است؟

موهای کاملاً صاف یکی از انتخاب‌های رایج برای آراستن مو نزد خانم هاست. اما برای صاف کردن موها انواع محصولات در بازار موجود است. برای آنکه بتوانید از بین محصولات موجود بهترین را انتخاب کنید، لازم است ویژگی‌های موهای خود را بشناسید.

قُل قُل: موهای کاملاً صاف یکی از انتخاب‌های رایج برای آراستن مو نزد خانم هاست. اما برای صاف کردن موها انواع محصولات در بازار موجود است. برای آنکه بتوانید از بین محصولات موجود بهترین را انتخاب کنید، لازم است ویژگی‌های موهای خود را بشناسید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - قلیان روشن درروس - نقل از ایران بانو، موهایی که به‌طور طبیعی فر‌ هستند انواع مختلفی - قلیان روشن درروس - دارند، از فر ریز گرفته تا موهای مجعد. به هر حال برای انواع آن راهی برای صاف کردن مو وجود دارد و اتوی مو و انواع برس‌های صاف‌کننده مو به کمک شما خواهند آمد. حال به تفاوت بین این محصولات می‌پردازیم.

اتو مو: اتو مو، موها را بین دو سطح فلزی داغ با حرارتی بسیار بالا قرار می‌دهد. دمای بالا باعث می‌شود موها سریعتر خشک شوند و - قلیان روشن درروس - همچنین احتمال - قلیان روشن درروس - سوختن مو بیشتر می‌شود. بنابراین اگر تصمیم دارید اتو مو بخرید، مطمئن شوید که سطح لبه‌های داخلی از جنس سرامیک باشد تا میزان آسیب وارده به مو کمتر شود. محصولات باکیفیت معمولاً دارای سطح سرامیکی و تکنولوژی ایجاد یون هستند که مو‌ها را براق کرده و از وز شدن و سوختن مو جلوگیری می‌کند. سعی کنید اتو مو را هفته‌ای یک بار بیشتر استفاده نکنید.

برس صاف مو: این نوع - قلیان روشن درروس - برس در واقع از صفحه داغ فلزی با شانه‌هایی بر سطح آن تشکیل شده تا با شانه کردن - قلیان روشن درروس - مو ساختار مولکولی موها تغییر کرده و - قلیان روشن درروس - مو صاف شود. این نوع برس برای استفاده روی موهای خشک طراحی شده و - قلیان روشن درروس - علاوه بر صاف کردن مو، حجم و براقیت آن را نیز حفظ می‌کند. اگر - قلیان روشن درروس - موهای شما ضخامت متوسط یا کمی دارند، همچنین اگر موهایتان آسیـــب دیـــــده‌اند، این برس برای شما مناسب‌تر است. این برس‌ها نیز اغلب دارای سطحی از جنس سرامیک و تکنولوژی ایجاد یون برای جلوگیری از وز شدن و سوختن مو‌ها هستند.

برس‌های گرد: این برس‌ها برای استفاده روی موهای نمدار مناسب‌ترند. ویژگی دیگر آنها این است که معمولاً دمای پایین تری نسبت به اتو و برس‌های صاف دارند و به همین دلیل برای موهای نازک و آسیب دیده و نیز استفاده روزمره مناسب‌ترند. این نوع برس روی موهای ضخیم به زمان بیشتری نیاز دارد تا مو‌ها را کاملاً خشک کند، اما مزیت دیگر آن امکان حجم دادن یا مدل دادن به - قلیان روشن درروس - پایین مو‌ها است.

- قلیان روشن درروس -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram