تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00162.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۴

عرضه دارو‌های ضد جوش، چین و چروک تقلبی در تلگرام

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع سوء استفاده از اختراع پزشک داروساز برای عرضه دارو‌های تقلبی در فضای مجازی خبر داد.

قُل قُل:رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با - قلیان روشن سراج - موضوع سوء استفاده از اختراع پزشک داروساز برای عرضه دارو‌های تقلبی در فضای مجازی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری میزان، سرهنگ تورج کاظمی در تشریح این خبر بیان داشت: چندی پیش یک دکتر داروساز با طرح شکایتی در پلیس فتا تهران بیان داشت که از مخترعان دارو‌های ضد جوش و چین و چروک صورت هستم و حتی داروی خود را نیز به ثبت ملی رسانده ام.
وی ادامه داد: شاکی مدعی بود فردی ناشناس در محیط شبکه اجتماعی تلگرام با سو استفاده از عنوان و اعتبار او، اقدام به فروش دارو‌های ضد جوش، چین و چروک جعلی و تقلبی می‌کند در حالیکه این کار متهم نه تنها برای افراد متقاضی مضر است بلکه باعث بروز اتفاقات ناگواری در سلامت و بهداشت افراد و جامعه خواهد - قلیان روشن سراج - شد.
این مقام انتظامی در ادامه افزود: با توجه به حساسیت موضوع و ممانعت از فروش بیشتر دارو‌های جعلی برای کاهش آسیب‌های حاصل از عوارض ناشی مصرف آنها، موضوع در دستور کار پلیس فتا تهران قرار گرفت و با بررسی صفحه اجتماعی متهم، تحقیقات پلیس برای شناسایی او آغاز شد.
وی ادامه داد: ابتدای امر تحقیقات مشخص کرد که شماره همراه و حساب بانکی که متهم با آن در این زمینه فعالیت می‌کند متعلق به خانمی ساکن تهران هست - قلیان روشن سراج - که ماموران مخفیگاه این خانم را شناسایی کردند و سریعا برای انجام اقدامات لازم به محل اعزام شدند. اما در محل معلوم شد، مظنون چندی پیش به مکان نامعلومی رفته است.
وی افزود: در مرحله بعدی سرنخ جدیدی به دست آمد و افسران زبده پلیس فتا تهران دریافتند که متهم در - قلیان روشن سراج - محدوده میدان انقلاب، خیابان کارگر به فعالیت‌های مجرمانه خود ادامه می‌دهد که طی تحقیقات نامحسوس پلیسی، ماموران دریافتند، متهم برای مخفی کردن خود اقدام به این نقل مکان کرده است.
سرهنگ کاظمی گفت: - قلیان روشن سراج - عجیب‌تر آنکه منزل متعلق به آقایی با هویت معلوم بود و ادامه تحقیقات مشخص کرد این - قلیان روشن سراج - آقا برای گم کردن هر گونه ردی از خود، با مشخصات همسرش اقدام به فروش دارو‌های جعلی و با کیفیت پایین با نام و برند داروی اختراعی شاکی در شبکه‌های اجتماعی کرده است.
این مقام - قلیان روشن سراج - انتظامی در ادامه گفت: همچنین مشخص شد همسر این آقا قبلا از کارکنان داروخانه شاکی بوده است و در امر توزیع و فروش محصولات شاکی فعالیت داشته است، اما مدتی بعد همکاری اش با شاکی را قطع می‌کند.
رئیس فتا - قلیان روشن سراج - در ادامه گفت: ماموران طی هماهنگی‌های قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را در منزل اش شناسایی و به مقر پلیس فتا تهران انتقال دادند که دراین خصوص متهم بیان نمود برای کسب درآمد عالی، با نام و اعتبار این پزشک اقدام به فروش دارو‌های بی کیفیت کردم و ابدا باور نداشتم که به این سادگی‌ها دست پلیس به من خواهد رسید؛ بنابراین گزارش، متهم با تشکیل پرونده‌ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram