تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن سعدی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00135.html
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۲

ترفندهای تشخیص لوازم آرایش اصل از تقلبی

یک واقعیت بزرگ و تلخ وجود دارد که برخی از محصولات تقلبی آنقدری حرفه ای ساخته می شوند که برای فهمیدن این موضوع لازم است تا اسناد کارخانه ای آنها چک شوند!! اما با این حال اصالت کلیه لوازم آرایشی که در کشور ما موجود هستند از چند طریق قابل شناسایی هستند.

قُل قُل: یک واقعیت بزرگ و تلخ وجود دارد که برخی از محصولات تقلبی آنقدری حرفه ای ساخته می شوند که برای فهمیدن این موضوع لازم است تا اسناد کارخانه ای آنها چک شوند!! اما با این حال اصالت کلیه لوازم آرایشی که در کشور ما موجود هستند از چند طریق قابل شناسایی هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از بیتوته، واقعا چگونه می توان از اصل بودن لوازم آرایشی اطمینان - قلیان روشن سعدی - حاصل کرد؟ این روزها آنقدری تقلب زیاد شده است که همه در فکر این هستیم محصولات آرایشی اصل را چگونه تشخیص بدهیم تا از این طریق آسیب های وارده به پوست را کنترل کنیم. یک واقعیت بزرگ و تلخ وجود دارد که برخی از محصولات تقلبی آنقدری حرفه ای ساخته می شوند که برای فهمیدن این موضوع لازم است تا اسناد کارخانه ای آنها چک شوند!! اما با این حال اصالت کلیه لوازم آرایشی که در کشور ما موجود هستند از چند طریق قابل شناسایی هستند.1- لوازم آرایشی را از هر - قلیان روشن سعدی - جایی نخرید و به تستر هایی که فروشنده ها با هزار - قلیان روشن سعدی - اصرار به شما می دهند توجهی - قلیان روشن سعدی - نکنید. وبسایت های فروش اینترنتی و فروشگاه های معتبر را - قلیان روشن سعدی - انتخاب کنید.2- در هنگام خرید به برچسب اصالت کالا توجه کافی کنند.3- هر گونه تفاوت - قلیان روشن سعدی - قیمت معنی داری را یک هشدار جدی تلقی کنند - قلیان روشن سعدی - و از خرید کالاهایی که با نمونه های اصلی آن تفاوت قیمتی فاحش دارند خودداری کنند.4- آیا شما هم عادت دارید اگر عاشق رنگ یک سایه چشمتان هستید، آن را سالها درون - قلیان روشن سعدی - کشوی میز آرایشتان نگه دارید؟ ولی حتما می دانید پس از چند سال آن ماده آرایشی دیگر حالت - قلیان روشن سعدی - پودری اولیه خودش را ندارد و به آسانی روی پوست شما پخش نخواهد شد. دومین نکته ای که هنگام خرید لوازم - قلیان روشن سعدی - آرایش باید به آن توجه کنید تاریخ مصرف ذکر شده روی جعبه لوازم آرایشی است. به گفته محققان روسی بیش از نیمی از بانوانی که برای خرید لوازم - قلیان روشن سعدی - آرایش به فروشگاه ها می روند کوچکترین توجهی به تاریخ مصرف این محصولات ندارند و به علاوه تا وقتی تمام نشود آن را دور - قلیان روشن سعدی - نمی ریزند. این در حالی است که بسیاری از این محصولات ماهها نیز در فروشگاهها، گمرک و…. باقی می مانند و وقتی به فروش می رسند چیزی به پایان - قلیان روشن سعدی - تاریخ مصرف شان باقی نمانده است.5- محصولاتی که - قلیان روشن سعدی - مجوز واردات گرفته‌اند برچسبی بر روی آنها نصب می‌شود که دارای یک کد ۱۶ رقمی است و باخراشیدن برچسب - قلیان روشن سعدی - می‌توان عدد را به شماره تلفن ذکر شده بر روی برچسب پیامک کرد و - قلیان روشن سعدی - از اصالت محصول اطلاع یافت.6- پس از - قلیان روشن سعدی - ارسال پیامک اطلاعاتی نظیر تاریخ تولید، انقضاء، نام محصول و شرکت سازنده محصول به خریدار - قلیان روشن سعدی - ارائه می‌شود.


لوازم آرایشی‌ تقلبی, مضرات استفاده از لوازم آرایشی تقلبی, مضرات لوازم آرایشی تقلبی7- توجه کنید محصولات اوریجینال هرگز بوی بد ،تند و زننده ای ندارند مگر اینکه مدتها از تاریخ مصرف آنها گذشته باشد.همچنین در نظر داشته باشید محصولات اصلی دارای بافت سبکی هستند و هرگز بر روی پوست در زمان - قلیان روشن سعدی - کوتاهی حداقل ۶ ساعت تغییر رنگ نمیدهند یا به اصلاح نمی ماسند و یا محصولاتی - قلیان روشن سعدی - چون ریمل ،خط چشم و سایه ها بخاطر انسجام مواد به خودی خود نمی ریزند و پخش نمیشوند.8- یکی از ساده ترین روشهای تشخیص لوازم آرایش اصل از تقلبی جهت شناسایی کپی درجه سه و چهار دقت به کیفیت چاپ روی خود کالا و بسته بندی است . از آنجا که کپی کارها درجه سه - قلیان روشن سعدی - و چهار امکان دسترسی به دستگاه های مدرن چاپ را ندارند نوشته ها مخصوصا اگر با فونت ریز باشد نا خوانا و غیر واضخ و یا در هم ادغام شده است در پاره ای از موارد اقدام به چاپ نوشته با فونت دیگر و بزرگتری میکنند که علاوه بر آن ممکن است دچار غلط املایی هم گردند - قلیان روشن سعدی - رنگ تصاویر و پس زمینه بسته بندی اکثر مواقع تغییر کرده - قلیان روشن سعدی - و از شفافیت برخوردار نیست .9- به پوکه محصول هم دقت کنید عمدتا کپی ها از جنس پلاستیک نامرغوبی - قلیان روشن سعدی - استفاده کرده و قالبهای آنها در سطح پوکه ایجاد نا همواری های را به جا می گذارند.10- درب ها بر روی پوکه ها چفت - قلیان روشن سعدی - نمی شوند و هوا به - قلیان روشن سعدی - داخل نفوذ میکند - قلیان روشن سعدی - و در محصولاتی چون ریمل به کیفیت برس و فرچه ها نگاه کنید زمانی که فرچه را از پوکه خارج میسازید باید کاملا جذب باشد اما به راحتی نیز خارج گردد و صدای مانند باز کردن درب بطری چوب - قلیان روشن سعدی - پمبه ای را بدهد.11- یکی - قلیان روشن سعدی - از آسان ترین روش های تشخیص این است که در سایت رسمی آن برند، تصویر محصول را با گزینه ای که قصد خرید آن را دارید مقایسه کنید و ببینید آیا کاملا شبیه هم هستند یا خیر.12- محصولات آرایشی اصل را از قبل در اینترنت - قلیان روشن سعدی - و یا سایت مبدا پیدا کنید و در زمان خرید عکس را همراه با خود ببرید؛ یک مقایسه ساده هم می تواند به شما در خرید جنس اصل کمک کند؛ عموما در سایز، نوع فونت و …. تفاوت های زیادی وجود دارد. محصول را به دست بگیرید و با ناخن بر روی نوشته روی آن بکشید، محصول اصل باید نوشته هایی برجسته داشته باشد و در اثر خراش ناخن از بین نرود. به علاوه اینکه محصولات اصل را که بدست بگیرید حس کیفیت به شما می دهد، بسته بندی، نوشته ها ظرف محصول همگی نشانی از کیفیت در خود دارند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram