تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00242.html
۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۴

تمیزکردن دندان با میکروبات‌ها

گروهی از زیست‌شناسان، دندانپزشکان و مهندسان دانشگاه پنسیلوانیا موفق به توسعه یک سیستم میکروسکوپی از ربات‌ها شده‌اند که قادر به حذف بیوفیلم از سطح دندان و نقاط دور از دسترس است.

قُل قُل: گروهی از زیست‌شناسان، دندانپزشکان و مهندسان دانشگاه پنسیلوانیا موفق به توسعه یک سیستم میکروسکوپی از ربات‌ها - قلیان روشن ولنجک - شده‌اند که قادر به حذف بیوفیلم از سطح دندان و نقاط دور از دسترس است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - قلیان روشن ولنجک - به - قلیان روشن ولنجک - نقل از ایرنا ، ایجاد بیوفیلم یا پلاک روی دندان مهمترین عامل پوسیدگی دندان است. این لایه به دلیل عدم رعایت بهداشت و مسواک مرتب شکل می‌گیرد. بیو فیلم یا زیست لایه به گروهی از میکروارگانیسم‌ها گفته می‌شود که به سطوح مختلف متصل می‌شوند.


به گزارش پایگاه خبری ساینس دیلی،حذف بیوفیلم از روی دندان کاری پر زحمت و زمان‌گیر است و محققان پیوسته به دنبال روش‌هایی برای مقابله با آن هستند.
امکان شکل‌گیری این زیست لایه علاوه بر دندان در انواع - قلیان روشن ولنجک - ایمپلنت، کاتتر و لوله‌های آب نیز - قلیان روشن ولنجک - وجود دارد.


دو گروه از محققان برای حل این مشکل از نانوذرات اکسید آهن استفاده کرده‌اند - قلیان روشن ولنجک - و یک سیستم میکروسکوپی رباتیک توسعه داده اند که میکروبات نامیده - قلیان روشن ولنجک - می شود. از یک جفت سیستم میکروبات - قلیان روشن ولنجک - برای تجزیه و نابودی بیوفیلم‌ها استفاده می‌شود. این سیستم ضد میکروبی CAR نام دارد.
سیستم اول شامل نانوذرات اکسید آهن معلق است و زمانی که تحت تاثیر - قلیان روشن ولنجک - میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد، - قلیان روشن ولنجک - مانند یک برف‌روب شروع به تمیز کردن سطوح دندان می‌کند. سیستم دوم حاوی نانوذراتی است که در قالب‌های ژله‌ای سه بعدی تعبیه شده اند و برای ازبین بردن بیوفیلم‌های روی سطوح لوله‌ها و تیوب‌ها به کار می روند.


این سیستم روباتیک به راحتی قادر است داربست زیستی بیوفیلم را نابود کرده و باکتری‌ها را از بین ببرد.
میکروبات در آزمایش‌های بالینی قادر به نابودی کامل بیوفیلم‌های سطح دندان و حتی نقاط غیرقابل دسترس از جمله کانال‌های ریشه - قلیان روشن ولنجک - دندان بود.
مهمترین کاربرد - قلیان روشن ولنجک - زدودن زیست لایه ها جلوگیری از پوسیدگی دندان است.
نتایج این مطالعه در نشریه Science Robotics منتشر شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram