تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن ونک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00054.html

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳

بهترین زمان برای اولین معاینه ارتودنسی

رئیس انجمن ارتودنتیست‌های ایران گفت: بهتر است كودكان در هفت سالگی به‌منظور بررسی نیاز به ارتودنسی، مورد ارزیابی و معاینه قرار گیرند.دكتر لادن اسلامیان گفت: البته برای كودكی كه گرفتار مكیدن انگشت باشد در سه تا چهار سالگی باید جهت رفع عادت اقدام كرد.

قُل قُل:رئیس انجمن ارتودنتیست‌های ایران گفت: بهتر است كودكان در هفت سالگی به‌منظور بررسی نیاز به ارتودنسی، مورد ارزیابی و معاینه قرار گیرند.دكتر لادن اسلامیان گفت: البته برای كودكی كه گرفتار مكیدن انگشت باشد در سه - قلیان روشن ونک - تا چهار سالگی باید جهت رفع عادت اقدام كرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم - قلیان روشن ونک - ،وی تاكید كرد: افرادی كه دچار رشد زیاد فك پایین هستند و فك بالای آنها رشد كمی داشته باید از هفت سالگی برای آنها ارتودنسی را آغاز كرد. همچنین در افرادی كه نگران رشد کم‌فك پایین هستیم در سن ۱۱ تا ۱۲ سالگی باید برای درمان اقدام کرد تا فك پایین به سمت جلو هدایت - قلیان روشن ونک - شود.

وی افزود: در افرادی كه - قلیان روشن ونک - دچار مشكل شدید بی نظمی دندانی هستند، بهترین زمان برای انجام ارتودنسی هفت تا - قلیان روشن ونک - هشت سالگی است. همچنین در افرادی كه به جراحی فك نیاز داشته باشند باید از ۱۸ سالگی به بعد برای ارتودنسی اقدام شود و زود تر از آن نمی‌توانیم فرد را به - قلیان روشن ونک - جراح ارجاع دهیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram